Teraz jest 28 mar 2024, o 12:23


Driver: Parallel Lines

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post29 mar 2006, o 17:32

nie mialem okazi w to jeszcze pograc, ale nie zanosi sie na nie wiadomo jaka gre :|
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post29 mar 2006, o 22:22

dla mnie ten driver to katastrofa oprawa a/v jest spoko jazda jest spoko ale gra est strasznie nudna no nie ma co robic a druga sprawa to poziom trudnosci jacys debile wpadli na pomysl zeby taki poziom dowalic normalnie jestem juz w grze dbrych pare godzin i zygac mi sie chce wciskaniem startu a nastepnie przycisku retry no poprostu zalamka gdajcie co chcecie gra u mnie ma 4.6/10
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post31 mar 2006, o 21:38

niestety(albo stety:lol:) nie miałem okazji zagrać w nową część drivera. Słyszałem, że ponoć jest dużo lepsza w porównaniu do swego poprzednika. Stare Drivery miały en dobry klimat ale ,,trójka" nie przekonała mnie jakoś bardziej. Zobaczymy co z tego będzie...

Gość

Post31 mar 2006, o 23:11

vermilion napisał(a):niestety(albo stety:lol:) nie miałem okazji zagrać w nową część drivera. Słyszałem, że ponoć jest dużo lepsza w porównaniu do swego poprzednika. Stare Drivery miały en dobry klimat ale ,,trójka" nie przekonała mnie jakoś bardziej. Zobaczymy co z tego będzie...


IMO tylko Driver 1 mial wspanialy klimat i z chęcią odświeżyłbym swoją pamięć przechodząc go jeszcze raz... Dwójka i trójka to wg. mnie crapy i sporo stracily na klimacie przez kiepskie misje chodzone i wiele slabiutkich patentów... Nowy D ma szanse odbudować to wszystko, a ja bardzo na to licze :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post2 kwi 2006, o 11:06

wiesz, pierwszy driver był dlatego tak swietny bo wystartował w odpowiednim czasie, gdy jeszcze czegos takiego nie było na wieksza skale. Dwojka została zawalona przez grafe i tragiczne misje chodzone, trojka przez misje chodzone. No ale nie mozna im odmowic imho klimatu...
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron