Teraz jest 9 maja 2024, o 09:57


Jak myślicie nowy DEVIL MAY CRY 3:SE pojawi sie w Europie?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Jak myślicie nowy DEVIL MAY CRY 3:SE pojawi sie w Europie?

Post9 lut 2006, o 14:54

capcom ogłosił że nie ma planów co do wydania gry w Europie na PS2, wg mnie jest to trochę egoistyczne podejście firmy co do odbiorców,
w USA miał już swoja premiere, Japan jeszcze czeka lecz co ze starym kontynentem, czy my ludzie mieszkajacy w unii jesteśmy gorsi, bo twierdzenie że nie mają kasy na wersje PAL jest śmieszne, lekka podwyżka ceny o kilka złoty bądz euro załatwiła by sprawę całego kosztu wersji PAL w końcu giera sprzedaje sie w tysiącach egzemplarzy, Jaka jest wasza opinia w tej sprawie?
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 lut 2006, o 17:47

Faktycznie, takie twierdzenie to jawne śmichy...
Ja na to patrzę tak: debile sami prowokują ludzi do zakładania w konsoli kosteczek z napisem "Actel". Można grać dzięki nim w importy...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post11 lut 2006, o 19:15

Gra na 98% nie będzie wydawana w europie, można o tym poczytać w ostatnim PE chyba poza tym mam pełną (orginalną) wersję Dmc3 więc ja i tak bym nie kupił, nawet dla Vergila:P

Gość

Post7 mar 2006, o 16:09

Nowy Devil May Cry 3 raczej nie ujrzy europejskiego światła dziennego:( Szkoda bo Vergilem powymiatałbym z chęcią...
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post7 mar 2006, o 21:31

Wielka szkoda, ponieważ Special Edition zapowiada się naprawdę kosząco! Tak, jak poprzednicy, z wielką chęcią pograłbym tym zimnym skurczybykiem Vergilem - to dopiero musi być POWER! Najbardziej zszokowała mnie informacja, że gra zadebiutowała w USA w cenie (uwaga!)... 20 dolarów! Po prostu nie mam pytań... U nas, o ile w ogóle SE zostanie wydane, kosztowałoby pewnie 3 razy więcej. Pozostaje tylko trzymać kciuki.
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post8 mar 2006, o 11:57

Z tego co sie trochę orientuje to Capcom na ten temat wypowiadał się że "have no plans" czyli jakaś iskierka nadziei jeszcze istnieje, oficjalnie w końcu nie powiedział że nigdy.
ostatnio coś w neo + czytałem że istnieją szanse ale jak wielkie? Who knows?!
Ps. Na forum Capcom Europe: nie którzy pisali że firma chciała wprowadzić grę na rynek w europie ale Sony uczyniło jakieś trudności, więc dokładnie nie wiadomo o co chodzi, pewnie o "kasę"
Szkoda że najbardziej poszkodowani jesteśmy my Gracze. 8)
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post13 mar 2006, o 18:40

Taaaa, dziękie takim "strategicznym" decyzjom szara strefa kwitnie.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post16 mar 2006, o 09:47

Istnieje, jeszcze jedna możliwość wprowadzenia wersji SE na rynek Europejski przez pojawienie się DMC 3 w wersji platynowej, przynajmniej tak rozpisują się ludzie na forum Capcom`u ale to i tak nie stanowi niczego pewnego,ponieważ umowa obowiązuje tylko na DMC3 na starym kontynencie a Special Edition formalnie już jest nowym tytułem, dlatego cała sprawa pozostaje praktycznie w rękach Sony!!! :?
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 mar 2006, o 19:04

hmm imo nie ma sie czym podniecać. lepiej kupić używaną 3 na allegro niż wydawać kupe forsy na SE.
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post17 mar 2006, o 11:20

Mario napisał(a):hmm imo nie ma sie czym podniecać. lepiej kupić używaną 3 na allegro niż wydawać kupe forsy na SE.

dlatego tutaj pozostaje kwestia wyboru, w USA cena wyniosła 20$ co wywołało pozytywną tendencję,nowsza wersja za tańszą cenę, u nas mogło by być podobnie!! ja już tylko liczę na targi E3 2006, jeżeli tam nie pojawi się jakaś informacja dt. premiery SE w europie to będzie oznaczało to tylko jedną rzecz, projekt przepadł!!!!!!!!!!!! (chociaż chciałbym się bardzo mylić) :(
Leave me, I won`t tell you a third time.
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post18 mar 2006, o 12:40

nie bardzo na e3 to ogłoszą, bo to amerykański show. Ale pomysl, no dobra nawet jakby wyszło za 100zł, to nie lepiej kupic uzywaną trójke na allegro za 30-40zł niz wydawac trzy razy tyle na niewiele wnoszącą se?
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post18 mar 2006, o 14:58

Tokar napisał(a):nie bardzo na e3 to ogłoszą, bo to amerykański show. Ale pomysl, no dobra nawet jakby wyszło za 100zł, to nie lepiej kupic uzywaną trójke na allegro za 30-40zł niz wydawac trzy razy tyle na niewiele wnoszącą se?

napewno zawsze gra z drugiej ręki zawsze będzie tańsza, to nigdy nie ulegnie zmianie, co do zmian w grze to mogę powiedzieć tyle, że praktycznie po ukończeniu gry(starego dmc3) na wszystkich trybach nie chce sie do niej wracać(przynajmniej ja to tak widzę ze swojej strony) ale gdy tak spojrzeć na to wszystko ze strony Vergila , z nowymi cut-scenami w jego udziale, co prawda lokacje będą te same ale inna postać wprowadza nutę zmiany a gdy to już nie przemówi dostajesz arenę gdzie masz do przejścia 10.000 levelów przed sobą w sumie to wiele godzin gry
Na koniec podkreślam to kwestia wyboru, pomiędzy dmc3 zwykłym a wersją SE: jednym wystarczy dawka wrażeń z 1-go wydania trójki a drugiemu brakuje jeszcze tego dopowiedzenia czegoś do tej historii, (ja należę do tych drugich i szczerze chciałbym powymiatać złym bratem, a nie ciągle ratować świat) 8)
Leave me, I won`t tell you a third time.
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości