Teraz jest 23 kwi 2024, o 09:07


GTA: San Andreas

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post2 lut 2005, o 09:35

Nie ma co sie podniecac. My do tego czasu przejdziemy san andreas po 5 razy i bedzie nam juz wychodzilo bokiem :D
Offline
Avatar użytkownika

konie1

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 18 kwi 2005, o 15:59

Post18 kwi 2005, o 16:05

heja wykonałem juz ta misje z podpaleniem domu i uratowałem juz swoją laske i zabierałem ja juz na kolacje do dyski i urusł juz jej plus do połowy i jak teraz przyjezdzam pod jej hate to jej niema niewiem gdzie moze byc moze wiecie ???????? i jak sie mozna włamac do domów po podobno mozna ?????? Pozdrówki !!!!!! :) :) :) :D :D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post18 kwi 2005, o 16:16

konie1 napisał(a):heja wykonałem juz ta misje z podpaleniem domu i uratowałem juz swoją laske i zabierałem ja juz na kolacje do dyski i urusł juz jej plus do połowy i jak teraz przyjezdzam pod jej hate to jej niema niewiem gdzie moze byc moze wiecie ????????

Dziewczyna jest w domu tylko o określonych porach - właśnie wtedy możesz ją gdzieś zabrać. Akurat jeśli dobrze kojarzę, w przypadku Denise zastajesz ją w domu w godzinach 16:00-6:00.

konie1 napisał(a):i jak sie mozna włamac do domów po podobno mozna ??????

Można się włamać, ale tylko do określonych domów, o określonych porach. W tym celu musisz znaleźć specjalną czarną furgonetkę (jedna z nich stoi naprzeciwko siłowni w Los Santos, niedaleko twojego rodzinnego domu) i uaktywnić misję specjalną (R3 na padzie).
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post8 lip 2005, o 08:35

Grafika wydaje się gorsza niż w Vice City przez brak blura. Z czasem dostrzega się jednak takie smaczki jak dym z rury wydechowej itp.
Co do animacji to chrupnęła mi chyba ze 2 razy przez 30 godzin gry. Jak ktoś ma pirata to niech się nie dziwi. Fabuła, klimat tfu, co ja piszę: KLIMAT zrywają beret. Misje są wywalone w kosmos - o lata świetlne wyprzedzają te z poprzednich części.
GTA SA wprowadziło masę nowych patentów ale zostało kilka archaicznych rozwiązań które muszą być poprawione w następnej części bo na next genach już nie przejdą.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post9 lip 2005, o 09:07

Arcadio napisał(a):Co do animacji to chrupnęła mi chyba ze 2 razy przez 30 godzin gry. Jak ktoś ma pirata to niech się nie dziwi.


LoL też grałem na oryginale i animacja chrupała często. Moze jestes tak zaslepiony ze tego nie dostrzegasz :D. nie mowie ze to jakos przeszkadza w grze, ale 30 stalych klatek to ta gra nie trzyma, oj nie :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post9 lip 2005, o 09:27

Problem chrupania wynika z doczytywania danych w locie - animacja nawala zwłaszcza jeśli przemieszczasz się z dużą prędkością. Ja zwykle wolno jeździłem (paluch boli od duszenia gazu:). Poza tym to kwestia lasera w konsoli - mój jest całkiem w porządku. (Jeśli ktoś jedzie przez rok na piratach nagranych na wątpliwej jakości płytach i ma pretensje że mu laser wysiada to jest śmieszny i żałosny po prostu)
I nie jestem zaślepiony - o wadach jakich się dopatrzyłem w GTA SA mógłbym książkę napisać (o zaletach też zresztą).
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 lip 2005, o 10:35

Jak wszyscy to wszyscy...
San Andreas nie wywalił mnie w kosmos. Zwolnienia, "doczytywanie w locie" - szczera prawda. Za mało polygonów w polu widzenia kamery, no i kozackie pop'upy, przed samą maską fury... Robaczków jest sporo.
...

Ale kto pokaże mi drugi taki silnik do gry, ten kozak! Myślę, myślę i nic mi do cabana nie przychodzi... Nie ma bata, ten engine jest niezły, z pół roku optymalizacji i IMHO najlepszy na PS2.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post13 sie 2005, o 23:11

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post15 sie 2005, o 15:12

A moim zdanie jak na te czasy to GTA SA jest stanowczo za duże GTA i GTA VC misje wykonywało się super i w ogóle w SA żeby dojechać z jednego miejsca na drugi koniec mapy minimum 10min!!! Tylko Nie myślicie, że uważam, że nowe GTA to gówno wręcz przeciwnie po porostu ogromny obszar zrobili fajna gierka tylko, że ja sam siedziałem przy tym tytule jakieś10godz ogólnie i mi się znudził a GTA i GTA VC przechodziłem po kilka razy, bo się wciągnąłem i z wielką przyjemności grałem, ale myślę, że jeszcze zasiądę do tego tytułu z powrotem aha jeszcze jedna sprawa też uważam, że kamera jest kiepska w SA a ten AL. Ludzi, którzy jadą samochodami po prostu istne szaleństwo coś zwalili z tym Al :!:
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post16 sie 2005, o 08:33

hmm przez pierwsze 10 godzin to ta gra sie dopiero rozkreca, to jeszcze "trening" co gdzie robic, dopiero ok. 15 godziny tak naprawde san andreas sie rozkreca ;) wiec daj jej jeszcze szanse :D
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post26 sie 2005, o 10:51

Mam już za sobą 32%gry i gierka jest zajebista…. Na początku mi się Nie podobała i po około 10h już Nie grałem i poszła w odstawkę, ale jak przysiadłem ponownie do tytułu i się wciągnąłem w świat SA gra wymiata… :lol:
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron