Teraz jest 25 kwi 2024, o 01:46


GTA: San Andreas

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post4 lis 2004, o 16:22

To aj napisze pare slow. Mam uszkodzone gta wiec niewiele jest odkryte i watek fabularny zatrzymuje sie juz na samym poczatku ale i tak odrazu widac ze to wielka gra. Sama jazda na bmx`ie jest mega rajcowna, a poza skokiem i jezdzie na jednym kole niemozna robic zadnych trikow. Chyba rpzez pol godziny jezdzilem po miescie i skate parku i ani troche mi sie niezgodzilo a w terenie to jest dopiero odjazd. Poprawiono model jazdy zarowno samochodow jak i motorow i jest duzoo lepiej. Naprawde denerwowalo mnie czasem jak prowadzilo sie bryczke i VC ale tu jest wypas. Mozna tez jezdzic znacznie szybciej na ekranie pojawia sie efektowny blur. Teren jest gigantyczny. conajmniej 3 krotnie wiekszy niz w vice city. Co moge jeszcze powiedziec, moze ze jak stukniesz jakis samochod to gostek (albo babka) wyskoczy i bedzie cie napierdzielal tym co ma pod reka (ostatnio uciekalem przed gostkiem z lopaty :D ) mozna robic stealth kille jak w manhuncie, oczywiscie niewszystkimi broniami. Jest mozliosc odpowiadania przechodzniom gdy cos do nas powiedza. No jest tego mnostwo mozecie byc pewni ze ta gra was niezawiedzie. Musze kurka dorwac dobra wersje :)
Some live, some die in the way of the samurai
Offline
Avatar użytkownika

Ildefons

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 4 lis 2004, o 19:27

Post4 lis 2004, o 20:08

Tesh mam najnowsze GTA.Oto co moge o niej napisac:

-wiele nowosci:jedzenie,silownia,zmiana ubrania,fryzury,mozliwosc wytatuowania swojego ciala,nowe wozki(np.quady)
-nowy glowny bohater CJ (Carl Johnson)
-umiejetnosci glownego bohatera:plywanie,komentowanie rozmow przechodniow,rekrutowanie gangoli.
-mozliwosc posiadania dziewczyny
-wojny miedzy mafiami
-statystyki takie jak:wytrzymalosc,muskulatura ciala,umiejetnosc strzelania z danej broni,umiejetnosci jazdy na rowerze,motorze,samochodem,otylosc,sexapil(nie wiem jak to sie pisze :D)
-o wiele lepszy model jazdy niz w VC,teraz przypomina troche Drivera.
-cala mapa San Andreas jest przeogromna ( jazda motorem z jednego konca mapy na drugi trwa ~10 minut!!!)
-bardzo ciekawe i rozne misje


Mozliwe,ze o czyms zapomnialem,wiec poprawcie mnie i pytajcie jezeli chcecie cos wiedziec!!! :D
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 lis 2004, o 12:13

Ktoś tam chciał zeby napisac jak sie gra na dwoch graczy. Wyglada to np. tak ze mozesz zagrac w bilard w multiplayer. Idziesz do baru, placisz za partyjke bilarda i widac w prawym rogu mozliwosc podlaczenia sie drugiego playera (press start button) no i mozecie pograc na dwoch.
Co do gry to moze jeszcze za malo gralem, ale imo za bardzo sie tym san andreas ludzie podniecają. Tak naprawde rozgrywka niewiele zmienila sie od poprzedniej czesci. no i nie wiem czy to tylko moje odczucie ale praca kamery jest beznadziejna, jakby jeszcze gorsza niz w poprzednich czesciach. Trzeba za to przyznac ze miasto jest ogromne i jest tu caly czas co robic. Gram 8 godzin a na liczniku dopiero 16% :)
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post10 lis 2004, o 16:03

Piotrek napisał(a):Gram 8 godzin a na liczniku dopiero 16% :)

cooooooo? grasz 8h i już 16%? przecież to miała być gra na długie lata, a nie na 50h (jak tak liczyć, to w 0,5h robisz 1%)... chociaż to i tak nieźle... no chyba, że licznik jest tylko na wątek fabularny - wtedy byłoby ok :twisted:
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post11 lis 2004, o 12:31

Piotrek napisał(a): no i nie wiem czy to tylko moje odczucie ale praca kamery jest beznadziejna, jakby jeszcze gorsza niz w poprzednich czesciach.


Nie nie tylko twoje i mam nadzieje ze nie zostanie to pominiete w recenzji :twisted: Ja bym dorzucił jeszcze lekkie zwolnienia animacji ale to akurat małe piwo.

TheNaturat napisał(a): cooooooo? grasz 8h i już 16%? przecież to miała być gra na długie lata, a nie na 50h


LOL, to nie rpg!
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post11 lis 2004, o 12:58

PRZENIESIONY:

killer1978: mam pytanie czy kyos moze mi powiedziec jak przejsc jedna misje w sa. konkretnie chodzi mi o rozwalenie kilku osób małym samolocikiem. zawsze brakuje mi paliwa.poradzicie cos? i jeszcze jedno gdzie jest szkoła latania. z góry dziekuje !
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post11 lis 2004, o 13:06

Słoik napisał(a):
TheNaturat napisał(a): cooooooo? grasz 8h i już 16%? przecież to miała być gra na długie lata, a nie na 50h


LOL, to nie rpg!


Wlasnie! Juz nie pierwsza osoba jest "zawiedziona" z tego powodu ze gra starczy (zakładam) na "tylko" ok. 50 godzin. Wezcie, nie rozbrajajcie mnie :roll: To nie jest RPG jak napisał Słoik. Zresztą te 50 godzin to jest tylko główny wątek. Dodatkowe zadania i szukanie skeretow to kolejne kilkadziesiat godzin grania. To niby mało? Dla mnie ta gra jest za długa :roll:
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post11 lis 2004, o 16:28

Baron Ski napisał(a):Dodatkowe zadania i szukanie skeretow to kolejne kilkadziesiat godzin grania. To niby mało? Dla mnie ta gra jest za długa :roll:

dlatego napisałem, że jeżeli te 50h to na wątek fabularny to ok. miałem na myśli to, że w Vice City znajdywanie paczek, wypelnianie rampageow i wszystkich misji na boku, tak by miec 100%, trwalo cale lata. i jezeli te 50h to byloby tylko na watek fabularny to jest dobrze, ale jezeli te 100% to bedzie 100% WSZYSTKIEGO to wtedy moznaby czuc niedosyt. imo

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
DODANO PO CHWILI REFLEKSJI I ZASTANOWIENIA
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

zresztą, imo, to primo - 50h na grę, która jest tak, rzekomo, cudowna to nie tak znowu dużo, imho - w końcu w grę, którą się kocha (a GTA może taką być) można grać bez przerwy, prawda?... i secundo - nie grałem ofkoz w GTA: SA, bo nie mam PS2, ale z tego co czytałem to przecież gierka troszkę przypomina teraz RPG? :P :P :P
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post12 lis 2004, o 12:59

Tak jak mowil Ski 50 kodzin to sam watek fabularny. Wszystkie pozostale zadania to drugie 50 godzin. A jeszcze sama zabawa i bieganie sobie po gigantycznym terenie to kolejne 50 godzin. Tak wiec bez narzekania ze gra jest krotka bo to smieszne. Faktycznie praca kamery potrafi niezle wku....ic. R* niestety niedopracowalo tego elementu. Misje takze niezachwycaja oryginalnoscia. Dla mnie najwiekszym minusem jest brak takiego luzackieog klimatu. Oczywiscie jest troche smiechu itd. ale brakuje takich naprawde jajcarskich akcji rodem z filmu Piatek :) Nie chcial bym jendak zeby ktos mnie zle zrozumial. Mimo tych kilku minusow to gra jest swietna, przytlacza swoja obszernoscia. Napewno pozaycja obowiazkowa dla wszystkich domoroslych gangsterow :)
Some live, some die in the way of the samurai
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post13 lis 2004, o 12:20

Baron Ski napisał(a):PRZENIESIONY:

killer1978: mam pytanie czy kyos moze mi powiedziec jak przejsc jedna misje w sa. konkretnie chodzi mi o rozwalenie kilku osób małym samolocikiem. zawsze brakuje mi paliwa.poradzicie cos? i jeszcze jedno gdzie jest szkoła latania. z góry dziekuje !


Co do pierwszego to za bardzo CI nie pomoge bo sam tej misji niezrobilem (ta poboczny watek wiec mozna sobie odpuscic). Moge dac jedynie kilka rad: strzelaj do gosic jak jestes na ziemi nie w locie, uluz dobra taktyke w jakiej kolejnosci rozwalac gostkow i... cwicz :) Szkola latania jest na opuszczonym lotnisku kolo strefy 69 na 3 wyspie. Rob zadania dla Torrena (czy jakos tak) to do teog dojdziesz.
Some live, some die in the way of the samurai
Offline

Rav009

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 18 lis 2004, o 18:04
  • Lokalizacja: a co??

San

Post18 lis 2004, o 18:17

GTA jak zawsze ma zrombaną grafę. to też ma taką. Ja nie wiem co wy w tym gów*** wiedzicie przecież to SHIT



------------------------------
po chwili namysłu
-----------------------------

Co do grafy nie zmienie zdania ale fajnie się w nią gra i......... przechodzi dlatego tyle ludzi ją lubi
Ostatnio edytowano 18 lis 2004, o 22:10 przez Rav009, łącznie edytowano 1 raz
Ride or die!!
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Re: San

Post18 lis 2004, o 18:31

Rav009 napisał(a):GTA jak zawsze ma zrombaną grafę. to też ma taką. Ja nie wiem co wy w tym gów*** wiedzicie przecież to SHIT

zakładam, że już grałeś (a może nie?) i chciałbym, żebyś uargumentował swoją wypowiedź. pomijając oczywiście grafikę, która rzeczywiście cudowna nie jest, ale nie jest też, cytuję, "zrombana".
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron