Teraz jest 29 mar 2024, o 13:18


GTA: San Andreas

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: San

Post18 lis 2004, o 22:04

Rav009 napisał(a):GTA jak zawsze ma zrombaną grafę. to też ma taką. Ja nie wiem co wy w tym gów*** wiedzicie przecież to SHIT


Powinienes sie raczej zapytac co w GTA widzi kilka milionow ludzi, ktorzy nie mogli sie doczekac na swoj egzemplarz. Ja tez nie uwazam tej serii za osmy cud swiata, niemniej trzeba docenic ogrom pracy developera. A grafa wcale nie jest "zrombana" - jest ok, choc bez większych rewelacji :).

Maras

Post18 lis 2004, o 23:45

ej kiedy bedzie u was recenzja san andreas?
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post19 lis 2004, o 16:16

Niedługo. Prace sa w toku :)
Some live, some die in the way of the samurai
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post20 lis 2004, o 22:55

Hm... tak się zastanawiam, czy w recenzji w OGM będzie ktoś, kto nie będzie wychwalał tej pozycji pod niebiosa, bo na razie oprócz pochwalnych opinii praktycznie nie widzę żadnych negatywnych :lol: . Tymczasem GTA: SA znowu jest pełna buraków, które w dużych ilościach w końcu potrafią zdenerwować. Choćby taka kamera - niby wprowadzono większą swobodę w jej kierowaniu, ale to też odbiło się na tym, że nieraz wariuje, jest jeszcze gorzej niż w GTA: VC. Oczywiście nie jest tragicznie, ale fakt jest faktem. Albo SI przeciwników - momentami przypominało mi to Driv3ra - za rogiem stoi przyczajony koleś i może tak stać sobie jeszcze długo, ja tylko wychylam się milimetr po milimetrze, aż trafię go w rękę i po kilku strzałach zabiję, podczas gdy on nawet nie drgnie - ratunku :roll: ... I tak się zastanawiam - dlaczego Driv3rowi to tak wytykano, a już San Andreas nie? Bo ma te magiczne trzy cyferki GTA w tytule!? Ludzie, bez przesady, trzeba zachować chociaż umiarkowany obiektywizm. Choć na pewno nie jest może tak tragicznie, jak w Driv3rze, to jednak niewiele lepiej, naprawdę. Same misje to także nic nadzwyczajnego, choć tutaj mogę się mylić, bo mam za sobą jakieś 10 godzin gry i coś w tym elemencie może się zmienić (jasne, już w to wierzę:/...). Podobnie zresztą z fabułą - nic specjalnego znowu nie wymyślono w tym temacie. I ktoś mógłby powiedzieć, że fabuła w takich grach nie jest ważna... Tyle tylko, że już takie The Getaway czy nawet Driv3r zaprezentowały ciekawszą intrygę i do tego trzeba się odwoływać...
Ja tutaj tak negatywnie się wypowiadam o tej grze, ale trzeba jej oddać tą wielkość, a te błędy tak naprawdę nie przeszkadzają tak bardzo w rozgrywce. Chcę po prostu zaznaczyć, że gra nie zasługuje po prostu na oceny pokroju 9,9/10 czy choćby 9,5/10. Po prostu mimo bardzo wysokiej oceny całości trzeba też zwrócić uwagę na te błędy i je odnotować. Dla mnie na razie będzie to max. 9,2/10 i zobaczę czy coś się zmieni w miarę przechodzenia gry...

Heh, a teraz bardzo mnie ciekawi, kto się ze mną zgodzi :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post20 lis 2004, o 23:33

Sarge napisał(a):Hm... tak się zastanawiam, czy w recenzji w OGM będzie ktoś, kto nie będzie wychwalał tej pozycji pod niebiosa, bo na razie oprócz pochwalnych opinii praktycznie nie widzę żadnych negatywnych :lol:


Juz sie o to nie martw 8)

Heh, a teraz bardzo mnie ciekawi, kto się ze mną zgodzi :roll:


Yaxa świadkiem, ze podawałem mu niemal identyczne argumenty. Jakbys czytal w moich myslach :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post20 lis 2004, o 23:40

Tak jak mowil Ski 50 kodzin to sam watek fabularny. Wszystkie pozostale zadania to drugie 50 godzin


Ekhm, ekhm teraz wypowiem się JA :twisted:

Tak primo to z tymi 50 godzinami to jest lekka przesada, ja osobiście ukończyłem San Andreas w 33 godzinki. Nie powiem że było łatwo bo wcale nie ,ale też nie rzucałem padem o ścianę.Poziom trudnosci dobrze został wywarzony.Ale faktycznie swoboda działania jest niessamowita, tyle możliwości- skoki ze spadochronu, gra w bilard.... :D

Tylko te przycięcia trochę denerwują...
Ostatnio edytowano 11 sty 2005, o 16:47 przez Diuk, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Re: San

Post21 lis 2004, o 14:13

Baron Ski napisał(a):
Rav009 napisał(a):GTA jak zawsze ma zrombaną grafę. to też ma taką. Ja nie wiem co wy w tym gów*** wiedzicie przecież to SHIT


Powinienes sie raczej zapytac co w GTA widzi kilka milionow ludzi, ktorzy nie mogli sie doczekac na swoj egzemplarz. Ja tez nie uwazam tej serii za osmy cud swiata, niemniej trzeba docenic ogrom pracy developera. A grafa wcale nie jest "zrombana" - jest ok, choc bez większych rewelacji :).


Dla mnie nie ma nic wspólnego o grafiką, najważniejsze tylko gry, gry,gry...........................
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: San

Post21 lis 2004, o 15:49

tekken napisał(a):Dla mnie nie ma nic wspólnego o grafiką, najważniejsze tylko gry, gry,gry...........................


Masz racje, choc nie ulega wątpliwosci ze mogli poprawic plynnosc - gra dosc czesto szarpie, choc potem juz tego sie tak nie odczuwa, tylko na poczatku
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post21 lis 2004, o 17:05

Przy tak ogromnym obszarze gry i tylu możliwościach to praktycznie nie możliwe zeby R* poprawilo animacje. Grafika nawet lepsza od VC a przeciez VC jest trzy razy mniejsze od SA
Some live, some die in the way of the samurai
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post27 lis 2004, o 10:57

Spoko tekscik, wreszcie jakas ocena nie w rodzaju 9.9, albo 10. Choc moim zdaniem i tak za wysoka ;)
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post17 gru 2004, o 00:52

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 lut 2005, o 23:48

GTA: San Andreas na Xboxa - to było do przewidzenia, tym bardziej, że umowa pomiędzy Rockstar, a Sony wygasła z końcem 2004 roku. Jakie macie oczekiwania względem tej wersji? Ja nie liczyłbym na nic więcej niż kosmetyczne zmiany w grafice i płynności - jednak nie ma co ukrywać, że będzie to spory atut wersji Xbox'owej :roll: ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron