Teraz jest 29 mar 2024, o 09:09


GTA: San Andreas

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

GTA: San Andreas

Post21 paź 2004, o 12:45

Jak widzę, od wczoraj jest już pełna wersja NTSC GTA: San Andreas w obiegu 8) . Jeśli ktoś będzie miał, niech tutaj spisuje wrażenia (ja będę musiał jeszcze poczekać pewnie do przełomu październik/listopad...).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 paź 2004, o 14:00

ja bede miał pewnie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia :(. Z drugiej strony nie wiem czy to nie fake, bo podejrzana jest wielkosc rara - 2,5GB,a przeciez gra miała byc na dwuwarstwowym DVD :!:
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post21 paź 2004, o 17:26

Mario napisał(a):ja bede miał pewnie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia :(. Z drugiej strony nie wiem czy to nie fake, bo podejrzana jest wielkosc rara - 2,5GB,a przeciez gra miała byc na dwuwarstwowym DVD :!:

na dwuwarstwowym DVD? myślałem, że wyjdzie na dwóch płytkach... a co do samego GTA to, choć nie mam PS2, napalam się na ten tytuł niemiłosiernie i nie mogę się już doczekać konwersji na PC (takowa na pewno będzie) i na X'a (wierzę w to gorąco)...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post21 paź 2004, o 19:28

TheNaturat napisał(a):
Mario napisał(a):ja bede miał pewnie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia :(. Z drugiej strony nie wiem czy to nie fake, bo podejrzana jest wielkosc rara - 2,5GB,a przeciez gra miała byc na dwuwarstwowym DVD :!:

na dwuwarstwowym DVD? myślałem, że wyjdzie na dwóch płytkach... a co do samego GTA to, choć nie mam PS2, napalam się na ten tytuł niemiłosiernie i nie mogę się już doczekać konwersji na PC (takowa na pewno będzie) i na X'a (wierzę w to gorąco)...


Na 2 dvd to mial byc piracik ;)
Co do konwersji na pieca to chyba bedziesz musial sporo poczekac (obstawiam ze pol roku to minimum) nie mowiac juz o konwersji na x`a... :)
Some live, some die in the way of the samurai
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post22 paź 2004, o 07:53

no z tego co pamietam to konwersja na pc ma byc na wakacje 2005 :lol: A co do gta:SA to ja bede miał w nastepną niedziele/poniedziałek. Akurat dni wolne to sobie ostro pocioram 8)
Offline
Avatar użytkownika

Bajaos

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:03

Post25 paź 2004, o 21:38

san andreas jest nawet git, nowe mozliwości i takie tam, w vice city grałem tylko około 3 godzin to wam niestety nie porównam,
natomiast mogr powidziec że goście z rokcstar to mistrzowie kodu, upchneli tyle rzeczy że szok, normalnie muszą nieżle tymi literkami nawijać jak takie rzeczy wyprawiaja(mało dorysowań nie to co driw3r, jakby drow3r tak chodził)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post27 paź 2004, o 08:57

Bajaos a napisz cos wiecej o grze. Czy plynnie chodzi, czy nie zarywa, jakie misje (czy ciekawe), czy całość nie została za bardzo utrudniona/przekombinowana.. Podziel sie wrazeniami z wyglodniałymi fanami czekajacymi na swoja kopie :P
Offline
Avatar użytkownika

Bajaos

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:03

Post28 paź 2004, o 15:46

generalnie gra nie tnie, czsami sie cos zdarzy, obszar gry jest ogromny, na razie mało grałem(brak czasu), jezeli chodzi o statystyki to cza jeść i na siłke chodzić, na siłke całkiem fajnie typowe klepanie przycisków, co jakis czas wzrastaja statystyki- skille do jazdy i siła(jak sie biega albo na biku jezdzi), grafika fajna, chociaz mnie te kolorki mierzią (jak napisąłem w VC grałem tylko "3 godż")
misje ciekawe, dośc róznorodne- rózne takie(rzucanie skrzynek do jadąącego za pociagoem samochodu, kradziez broni z wojskowych magazynów)
aha beda jakies wyścgi, chciałem wystartowac w jakims wyścigu ale mam za mało driving skilzz : ( qrna mało grałem. praca i taie tam)
ocena pozytywna, podobaja mi sie minigierki - taniec low raiderami(laska w aucie a ty analogiem sterujesz), taniec w klubie ze sztuka, i minigierki w barach- podchodzisz to automatu i grasz w jakies" Space invaders", ale sa tez inne
jAK CO TO PYTAĆ
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post28 paź 2004, o 17:58

to napisz co ci sie w grze NIE podoba :D. Jakie są minusy? Czy rzeczywiscie san andreas jest warte tak wysokich ocen jak otrzymuje?
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post31 paź 2004, o 23:19

od wczoraj mam i nie moge sie oderwac 8) . ludzie, jakie to duze :shock: jak sie oderwe to napisze cos wam o tym :D
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post2 lis 2004, o 12:02

Marlon napisał(a):to napisz co ci sie w grze NIE podoba :D. Jakie są minusy? Czy rzeczywiscie san andreas jest warte tak wysokich ocen jak otrzymuje?


No na razie jedynym minusem jaki ja dostrzegłem jest lekkie szarpanie do czasu do czasu i dorysowywanie ekranu - ale nie jest na pewno gorzej niz w przypadku poprzednich czesci. a co do miasta.. oh geeeez jest ogromne, polecam postarac sie objechac go dookola, ciekawe ile wam to zajmie :D. Na razie jeszcze za malo gralem (ze 3 godzinki), ale jak troche pogram to sie bardziej wypowiem (na razie troche brak czasu na gre :/)
Offline

BigHowler

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 3 lis 2004, o 16:15
  • Lokalizacja: Gliwice

Post3 lis 2004, o 16:34

Macie GTA: SA to napiszcie coś więcej, np. o trybie dla dwuch graczy. Podobno ma być. Jakie zasdy tego trybu i czy to przypadkiem nie jakaś ściema. Słyszałem, że ów tryb działa na zasadzie podłączenia drugiego gracza podczas gry i wykonanania wspólnie misji (w Vice były one oznaczone czaszką, w SA nie wiem jak jest bo jeszcze nie grałem). Napiszcze o czymś czego jeszcze nikt ni wie, bo o, ż mzemy sbie podjeść i potranować wie prawie każdy.

PeCet(owcy)sobie jeszcze poczekają, premiera już w styczniu badx później -lipcu(dokadnie nie wiem, na x'a jeszcze nie zostało zapowedziane (chyba)

pozdrawiam
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron