Teraz jest 28 mar 2024, o 21:00


GUN czyli sieka na dzikim zachodzie :)

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

GUN czyli sieka na dzikim zachodzie :)

Post12 lis 2005, o 13:25

Gun jak wiekszosc z was wie jest to gra osadzona na dzikim zachodzi. gra jest 100% nie liniowa tak jak gta.jest watek glowny ale i setki roznych pobocznych misji takich jak lapanie przestepcow czy np. pomoc farmerowi w zlapaniu wszystkich krow :). gra bardzo przypomina re dead revolver jako ze jest w tych samych realiach. jest mozliwosc jazdy na kazdym napotkanym koniu(prawdopodobnie takze i dylizansach ale tego nie jestem pewien.). sa rozne rodzaje koni od zwyklych az po szybkie mustangi. jest kilkanascie rodzajow broni dotego kilkanascie ulepszen.moze jedyne co nie jest swietne to grafika ktora nie powola.
dla tych co powiedza " e tam w gta mozna byla grac non stop" a ja powiem w GUN tez po ukonczeniu watka glownego mozemy grac normalnie dalej.na dzikim zachodze czeka duzo przygod ja ide kontynuowac swoje pozdro.

ps. zapomnialem napisac naza postac jest wyrozniana w kilku cechach takich jak jezdziectwo,strzelnistwo,walka wreczy czy polowanie.


POLECAM!!!
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 lis 2005, o 23:21

Z twojego posta wnioskuję, że ukończyłeś już grę... Ile ci to zajęło? Napisz czy główne zadania są ciekawe i na czym polegają...

Szczerze mówiąc to w ogóle na Gun nie czekałem, ale nie jesteś pierwszą osobą która pozytywnie się wypowiada o tym tytule i chyba sam będę musiał go sprawdzić.
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post13 lis 2005, o 12:16

wesz przeszedlem narazie 50% watku glownego i chyba z 5 % pobocznych misji czylijeszce dobze nie zaczolem :P . ale juz duzo widzialem np. jestes z bandytami i masz wysadzic most zeby zablokowac najemnikow i zabrac maszingana. albo jestes z indianami i razem niszczycie fort . poprostu gra jest genialna pod kazdym wzgledem
albo sam poczatek gry musisz odwiesc pewna panne lekkich obyczajow przez wawuz opanowany przez apachow jdziesz napoczatku jako prowadzacy a potem na dachu dylizansu.zostajemy nawet szeryfami na niecaly jeden dzien :P. jedyne co sie wymagajacym nie spodoba o grafika nie jest tak dobra jak w king kongu ale mi sie podoba. gra jest super brutalna krew sie leje (jak strzelisz z flinty kolesiowi w dzbanek to go tylko przewroci ale bez glowy :P) gra na kazdym kroku mnie zadziwia. niedawno ratowalem saloon a teraz walczylem po stronie apachow a teraz klepie kaznodzieje. jakbys chcial wiedzic cos wiecej to pisz.

ps. jakbyco wersja PAL wiesza sie z hdd a ntsc nie jestem na 100% pewny ale chyba nie


mowie wam zagrajcie nie pozalujecie
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post14 lis 2005, o 23:37

Napaliłem się na tą gre po twoich wypowiedziach już pojutrze zagram w GUN :!: :wink:
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post15 lis 2005, o 07:37

niezawiedziesz sie ja walsnie skonczylem glowna linie gry ocena moja to 9/10
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post15 lis 2005, o 11:37

Hmmm, pewnikiem zassam, jak tylko skończe Shadow of the Colossus. Jak tak czytam te posty to naprawdę zachciało mi się grać :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post15 lis 2005, o 16:26

tak ale jest jeden potezny minus a mianwicie glowna sciezka zajela mi 2 dni mam 50% gry bez sub questow. ale chce sie grac dalej. a z hdd gra sie wiesza
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post15 lis 2005, o 16:30

Ja tam lubie szybkie gry, a HDD nie mam tylko ripper chodzi. Mam nadzieje, że warte to będzie zasysania.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post15 lis 2005, o 22:13

jak juz mowilem to na bank sie niezawiedziesz. fajne sa motywy jak zamiast isc na misje to sobie poluje na jelenie :). np mozesz straszyc mieszkancow jest taki miernik a do tego wiekszosc budynkow jest otwarta.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post18 lis 2005, o 00:15

Do mnie jakos ten tytuł nie przemawia...
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post18 lis 2005, o 06:54

coz sa gusta i gusciki...
Offline

statick

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 20 lis 2005, o 15:29

Post20 lis 2005, o 15:47

jaki jest patent na tego macgrudera, bo robie wszystko i nic ?
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron