Teraz jest 29 mar 2024, o 14:22


AMPLITUDE!!!!! Gra, która wali w dzban!

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 sty 2006, o 19:51

Racja, Słoik, racja.
A wracając do gameplay'a (i masterowania wyników) to wiecie już, że trzeba czekać na dobry rozkład powerupów. To raczej podstawa. Spróbujcie zapodać se Doublera, a zaraz po nim włączcie Freesyle'a. Może punktów. W ten sposób robi się megascore'y.
Jeszcze jedno. Zauważyłem, że obfite pokłady powerupów występują stadami, jak i posucha w tym temacie. Jeżeli więc widzicie, że maszyna daje solidnie i dużo i dobrze, to nie resetujcie czasem konsoli! Inaczej w przypadku biedy. Sprawdźcie, mnie się wydaje, że działa (sprawdzałem bez palenia).
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post27 sty 2006, o 19:38

Spróbujcie zapodać se Doublera, a zaraz po nim włączcie Freesyle'a. Może punktów. W ten sposób robi się megascore'y.

Przy multiplerze x8 na fristajlu na insane można w ten sposób kasować po 160
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post3 kwi 2006, o 15:16

Jako, iż na temat Amplitude pisze pierwszy raz to napisze tak. Giera jest masakra, świetne kawaałki(każdy znajdzie coś dla siebie) no al;e Slipknot ze swoim I am hated na poziomie insane to dla mnie czysy hardcore (szczególnie na perkusji). Dla mnie amplitude jest poniekąd grą, kitóra świetnie ćwiczy reflex- czyli łączy przyjemne z pożytecznym...

Gość

Post11 lip 2006, o 00:04

co racja, to racja... Amplitude to naprawde świetny tytuł, który łączy przyjemne z pożytecznym tymbardziej jeśli za pożyteczne uważa się granie na konsoli z dziewczyną :D :D zachęcam, bo zabawa jest przednia :)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post12 lip 2006, o 09:03

no tak, tylko szkoda, że nie wypuszczono juz żadnej kontynuacji :/. Dałbym wiele za zwykły dodatek z nowymi piosenkami... A tak po przejściu całości na 'Insane' nie ma co już w tej grze robieć ;). No, najwyzej popykać od czasu do czasu dla przyjemności.
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron