Teraz jest 19 kwi 2024, o 21:54


AMPLITUDE!!!!! Gra, która wali w dzban!

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 lis 2005, o 13:50

Arcadio napisał(a):Sonial - może mały challenge?


Chętnie, co by tam nie! Ale nie mam konsolki podpietej do Sieci - to raz, dwa: akurat tej gry nie mam na oryginale (tjaaa...), a trzy: normalnie baty bym dostał.
Czytam Arcadia: "odpaliłem na Insane i chyba z wprawy wyszedłem". Kuna ja mam problem z końcowymi, ostatnimi kawałkami od normala wzwyż. Oczywiście kończę, nie ma Game Over, ale na trzy zielone kostki to nie mam co liczyć. Jedna, góra dwie.

Czas ćwiczyc...

Z ostatniej chwili: jesteście świadkami niezwykłej sytuacji:
- ostatnio Moja Ukochana Żona sama włącza sobie konsolę i pyka w Amplituda,
- ponadto wygania mnie spać i chce grać dalej.
Się porobiło...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post9 lis 2005, o 15:22

XD - a co to KARWA jest??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post9 lis 2005, o 15:29

Sonial - ja też nie mam dostępu do sieci. Ba, nie mam nawet aparatu żeby wyniki udowodnić he he

Myślałem że szybko wrócę do formy a tu zonk - 4 krechy na Insane nie łatwo jest żyłować.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post9 lis 2005, o 23:50

ja na insane zatrzymalem sie chyba na 4 grupie piosenek. Juz nie pamietam co to za artysta, ale maksymalnie pojechany (w kazdym razie to tam, gdzie jako boss czeka slipknot). Kurna chcialem to przejsc na insane, ale tego jednego łosia rozwalić nie mogę :). No nic...

Sonial, wszystko przyjdzie z czasem. Ja na poczatku tez sie trudzilem na normal, a teraz nizej niz na brutal nie włączam bo nie popelniam zadnego bledu :D. "-You have much to learn, my young padavan ;). -Yes, my master" :D
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post10 lis 2005, o 08:57

Komputer kontroller i Spaztik na Insane to masakra - palce można połamać.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post10 lis 2005, o 14:41

He, he, he... Ja sobie je łamię nawet i bez Insejna na tych nagraniach...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 lis 2005, o 15:14

Słuchajcie, nie wiem czy jest się z czego cieszyć i czym chwalić ("Co za burak! Dopiero pierwsze nagranie!!!", żebyscie mnie nie zjedli, he, he), ale zrobiłem "Shades Of Blue" na cztery zielone kostki w Normalu. Te wiecie, zielone, co się pokazują po ukończeniu kawałka w statystykach.
Moje pytanie: dużo macie kawałków ukończonych na cztery kochy???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post25 lis 2005, o 19:55

Hmm wlasnie dzisiaj widzialem ta gre w Empiku za ... jedyne 20 zl :] Widze ze wszyscy ja zachwalacie wiec chyba sie skusze.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 gru 2005, o 15:22

Stary, zostaw te sreberka, nie zawijaj już! To jest karane od kilku lat!!! A teraz gnaj do sklepu po Amplitudzika!!! Hłe, hłe, następny przepadnie...

Z cyklu "wynurzenia wczesnoniedzielne"... coś mi wpadło do cabana... Zauważyliście zapewne, drodzy Gracze, że w Amplit. maszyna losowo dobiera rozkład, ułożenie PowerUpów, a także ich ilość (częściowo). Czasem np. Blaster jest tu, a czasem tam, czasem jest go więcej, czasem mniej (na rzecz np. Fristajla); układ nie zmienia się jeżeli nie doprowadzimy do powtórnego loadingu danego kawałka. Czyli: jeżeli trafimy na prosty rozkładzik Boublerów z Blasterami to koniec - masterowanie do bólu!!! Gigapunkty zdobyte!
IMHO za dużo tu losowości w uzyskaniu dobrego, wysokiego score'a, nie sądzicie? Chyba, że Harmonixy wymyślili jakieś "yntelygętne" algorytmy nakładające "widełki" - nie za dużo, nie za mało, układ taki, ale tylko raz, itd, rozumiecie, nie? Hmmm, ja to przy niedzieli coś za dużo "fizlofuję"...
...

Jeszcze jedna rzecz, którą chciałem Wam napisać (jak już sie "rozfizololwałem"). Moja Ukochana Małżonka naparza w Amplituda na okrętę. Sama włącza konsolę, przy sobocie, po robocie (he, he...) muszę prawie walczyć o pada. Tak se ostatnio obserwuję i oczętom swym pięknym (tjaaa...) nie wierzę: jeszcze kilka tygodni temu ta sama osoba miała problem z POD na Melow, a teraz wszystko na trzy kostki. Wyniki chce szlifować, się rozbestwiła! A na przykład, przy Davidzie Bowie'm ("Everyone Says Hi" - yeah!) to mam pianę na pysku! Na Melow nie mogę Jej pobić! Głupie 20 czy 30 punktów, ale miała farciarski rozkład (patrz powyżej) i nie mogę tego ugryźć.
Slowem: miło popatrzć jak ktoś ewoluuje, "rośnie". Miło popatrzeć jak ktoś się uczy, robi postępy... Mniej miło tylko z jednego względu: dlaczego ja nie jestem taki zdolny? OK, fajnie, uczy się szybko, ale ja też bym tak chciał...
A buuu...

Dodałem po urlopie: mam już pierwszą planetę - miasto na cztery kostki w normalu. Naparzam dalej! OGIEEEŃ!!!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

misiek

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 3 sty 2006, o 23:55

Post4 sty 2006, o 00:08

Giera rządzi bez dwóch zdań. Nawet nie zwróciłem uwagi na te rozstawienie powerupów o którym pisze Sonial ale zawsze myślałem że są one stałe, to jest zawsze rozmieszczone w tym samym miejscu :? Przy okazji gratulacje dla żony hehe :). Też ubolewam nad faktem zaprzestania Amplitude (my chcemy sequel!!!!), może by tak jakąś petycję do Harmonix walnąć :D jak myślicie :roll: ?
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 sty 2006, o 14:25

Stary, jestem ZA!!!!!
Całkiem poważnie! Joł, Ski, damy radę powiadomić innych? Wszyscy razem...

P.S. Jak tam Guitar Hero??? Widział ktoś? O co chodzi, czy podobna... itd.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post5 sty 2006, o 13:36

ja też jestem za, ale jak to by mialo wyglądać? Wysylamy ten sam mail wszyscy do producentów :)? No i najpierw to trzeba zdobyc ich adres :). Guitar Hero? Hmm... HMMM....

Zobaczcie na to:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czy czegoś wam to nie przypomina :twisted: ? Widac ze mają w głowie jeszcze aplitude :P

Oceny też są świetne:

GameSpot 11/1/2005 9 out of 10 90.0%
Gamespy 11/7/2005 4.5 out of 5 90.0%
IGN 11/2/2005 9.2 out of 10 92.0%

Chyba trzeba sie bedzie rozejrzeć za tą grą 8) . Ludzie, kiedy ona ląduje w Polsce???
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron