Teraz jest 28 kwi 2024, o 18:46


Virtua Fighter 5

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Virtua Fighter 5

Post28 paź 2005, o 23:22

Pogłoski chodzą, że 5 część ma jeszcze się ukazać na PS2, co wy o tym myślicie… znalazłem dwie foty z gry... :wink:
:arrow: http://www.gamespot.com/arcade/action/v ... index.html
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 paź 2005, o 07:46

Cholerka, ale dokładne! Wygląda mi to na skriny z jakiegoś filmidła, za ładne, bo na fotę z gry w akcji raczej nie liczyłbym.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post29 paź 2005, o 10:29

Z tego co wiem, to Sega VF5 wypuszcza na płycie, która nie jest powiązana ani z X`em ani z Sonką. Mam więc poważne obawy, czy na PS2 coś takiego zobaczymy.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post30 paź 2005, o 13:11

Drugi screen zapewne jest prerenderowany. A pierwszy? Myślę że byłby całkiem możliwy taki poziom graficzny na tej generacji. Może i mały retusz się wkradł, ale też nie przesadzałbym, ze to oprawa godna next-gena :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post30 paź 2005, o 13:15

Na screenach widać tyle co nic. A na wersję na current geny bym nie liczył - może X360 albo PS3 kiedyś dostaną porta z arcade
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post1 lis 2005, o 00:25

Eee tam, stare te screeny, a i film już widziałem :P. Moim zdaniem nie ma co liczyć na VF5 na obecną generację konsol, najprawdopodobniej ujrzymy ją dopiero na next genach... czy to źle? Nie sądzę - obecne maszynki posiadają równie ciekawy tytuły, jak np. najnowszy (trzeci) Soul Calibur, czy też Tekken 5. A i VF4: Evo. niektórym się jeszcze nie znudziła :).
Flame purifies all...
www.gameholic.net
I forgive you...

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron