Teraz jest 18 kwi 2024, o 23:31


Shadow of the Colossus

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post1 mar 2006, o 23:18

szczerze, to nie powaliła mnie ta gra na kolana. Zła nie jest, ale wole na razie grac w inne nowosci. Kolosów sobie zostawiłem na później.

Gość

Post8 mar 2006, o 15:27

Shadow of the Colossus rządzi! Dobrze, że u schyłku panowania current-genów dostajemy takie tytuły :D Czekałem na nią z zapartym tchem i nie zawiodłem się. Cieszę się, że ciągle mamy developerów z głową pełną pomysłów i marzeń na karku :) Wiecej takich gier...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 mar 2006, o 13:17

Ja już od dawna zbieram na Shadow of the Colosus. Ta gra nie wymiata, nie "żońdzi", nie daje po pysku. Ta gra jest genialna po prostu. Po prostu poezja gdy wchodzisz na szczyt głowy kolosa i zaczynać patrzyć dookoła(przez to bardzo szybko spadłem na glebę:)), kiedy zobaczyłem latającego kolosa gdy majestatycznie unosił skrzydła i podrywał się do lotu. Czy ostatni kolos ehh. Ta gra jest genialna , po prostu. No i zakończenie dające wiele do myślenia. Genialna... po prostu

PS.Gra wbiła się w listę najlepiej sprzedających się gier:)
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post10 mar 2006, o 13:47

Po prostu możnaby powiedzieć cudowna gra ''niezależna'' ;) tak jak wspaniałe głębokie kino europejskie ... coś w ten deseń . SOtC + ICO = miazga estetyczna dla naszych zmysłów !!!
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post26 mar 2006, o 00:16

Gra jest naprawdę kapitalna! Ocieka klimatem, rozmachem, sugestywnością... SotC naprawdę do mnie trafił :). Kolosy to klasa sama w sobie, także pod względem wykonania graficznego - majstersztyk. Cieszy mnie spora ilość smaczków, nawiązań do ICO i nie tylko oraz bonusów - będzie co robić po pokonaniu wszystkich Colossi. Zdecydowanie polecam!

Gość

Post26 mar 2006, o 08:26

Fajne sa te motywy z ptakiem i delfinem... :D
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post31 mar 2006, o 19:23

Właśnie na taki tytuł czekałem. Gra ma niesamowity klimat, a historia mimo iż jest prosta-jest piękna. Dawno nie było gry, której klimat był tak magiczny jak tutaj. No i oczywiście nawiązania do mitologii. Jednym słowem SZTUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

Post1 kwi 2006, o 09:27

Killer, który zasłużyl w pełni na wszystkie pochlebstwa jakimi jest obsypywany wrecz przez graczy. Wspaniała historia (moze malo jej troszke :D ), nawiazanie do mitologii, no i oczywiscie KOLOSY!!!! ...Gra - dzieło...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post2 kwi 2006, o 11:09

hmm a dla mnie te wszystkie zachwyty są troche przesadzone :P. Gra bardzo dobra, ale czy genialna? Bez przesady...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 kwi 2006, o 17:10

Piotrek napisał(a):hmm a dla mnie te wszystkie zachwyty są troche przesadzone :P. Gra bardzo dobra, ale czy genialna? Bez przesady...

Moim zdaniem Shadow of the Colossus w zupełności zasługuje na te wszystkie zachwyty - ta gra wyróżnia się tym CZYMŚ spośród innych, a do tego ma świetny klimat - jeśli tego nie poczujesz to wiadomo, że twoje odczucia są umiarkowane. Jeśli jednak wsiąknąć w klimat to... sam widzisz po opiniach :)
Offline
Avatar użytkownika

Beowulf

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 7 lut 2007, o 19:05

Post17 lut 2007, o 21:33

Ta gra jest niesamowita - świetny gameplay i zakończenie, o kurde... Naprawdę, chyba jedno z najlepszych i najambitniejszych w grach video. Tylko aż sie żałuje, że PS2 to nie Xbox i nie można zassać nowych Kolosów, żeby sobie z nimi powalczyć ;)
It is always better to avenge dear ones than to indulge in mourning.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron