Teraz jest 28 mar 2024, o 14:40


Shadow of the Colossus

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Shadow of the Colossus

Post19 paź 2005, o 10:44

Czy ktoś już grał w tą gre??? Gra dostała duże noty za oceanem 8.7 Oznacza to, że gra to hit… jak już ktoś pykał niech się wypowie…
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post19 paź 2005, o 14:55

z tego co wyczytalem gra pojawila sie przed wczoraj a na torrentach ciasz a jakby co to chetnie pogram ma to byc kontynuacja nie w sensie squel tylko ma robic super wrazenie jak ICO
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post19 paź 2005, o 16:52

gra trafiła do nas kilka dni temu, jeszcze w wersji demo, niemniej pelna wersja również powinna zawitać na dniach.
Jak się sprawdza tytuł w praniu? Jest dużo lepiej niż dobrze, co widać po kilku godzinach spędzonych z Shadow of the Colosuss. Na ocenę 8.7 gra zasługuje w pełni. Obszar gry jest przeogromny stworzony z epickim rozmachem i dość bajkowo. Największą zaletą produktu są bezapelacyjnie walki z tytułowymi kolosami. Jedyna jej wada to... lekka schematyczność;), no może coś tam jeszcze;p
Za niedługo na stronie pojawi się playtest, a w przeciagu kolejnych dni recenzja.
Teraz można już z czystym sumieniem powiedzieć, że Sony serwuje nam kolejny zaje** sty tytuł w przeciągu kilku miesięcy ( wcześniej God Of War)!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post20 paź 2005, o 16:31

Ludzie po prostu gra jest cudowna dobrze się gra i w ogóle, ale jak PS2 wyciągną taką grafikę :shock:
Roz******** mnie… idę grać potem napisz coś więcej… :wink:
Już mam pełną wersje... :lol:


-------------------------------------------------------------------------------------
Po 2h graniu mogę stwierdzić, że gra jest wywalona w kosmos widoczność olbrzymia… miałem stracie z pierwszym olbrzymem :shock: "jaki on wielki" :shock:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 paź 2005, o 14:25

Ostatnio mam małe zaległości w graniu wiec w kolosów jeszcze nie grałem. Z tego co piszecie gra wypas trzeba bedzie ją sobie załątwić. Przeczytalem juz tyle playtestów (kazdy pochlebny) :roll: widocznie gra musi byc git
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post21 paź 2005, o 17:44

Gra jest "git". Po filmach i wielu publikacjach na jej temat, możemy śmiało stwierdzić - PS2 dostaje kolejny genialny i przełomowy tytuł, miejmy tylko nadzieję, że zostanie on bardziej doceniony niż jego nieoficjalny "niby-prequel" (swoją drogą, także wspaniały) ICO...
Flame purifies all...
www.gameholic.net
I forgive you...
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post22 paź 2005, o 12:37

ja mam problem z gra sciagnolem i nie moge rozpakowac bo rar nie widzi tych plikow czy ktos moze pomoc
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post22 paź 2005, o 12:39

na PSE spedziłem z tym tytułem pare miłych chwil 8) trzeba przyznać że gra ma niesamowitego POWERA :twisted: szczegolnie niesamowite wrażenia robią tytułowe Kolosy :wink:
ps:koles wymiatajacy w Shadow of The Colossus na PSE mnie rozwalił :shock:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post22 paź 2005, o 13:02

no wlasnie zraz zagrem to cos writne na bankirer
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post30 paź 2005, o 12:41

Shadow of the Colossus stanowi dla mnie ogromne zaskoczenie, nie wyczekiwałem tej pozycji jak głupi, bez emocji uruchomiłem ją pierwszy raz, tymczasem już od początku wrażenia były pozytywne, z każdą rogrywaną godziną tylko utwierdzam się w tym przekonaniu...

O klimacie napisano już wiele, zdążyliście się pewnie na ten temat naczytać dużo, wiem że wiele osób interesuje to, czy gra nie nuży po pewnym czasie. I mi się wydawało, co może być ciekawego w samych walkach, bez specjalnych przerywników. Tymczasem muszę napisać, że mam za sobą 6 godzin gry i nie nudziłem się ani przez chwilę! Ogromną większość rozgrywki stanowią walki, pomiędzy nimi udajemy się do kolejnych kolosów (kolejność liniowa, cały czas kontrolowana przez twórców), poruszając się na koniu, ale też najczęściej trzeba się dostać w miejsca niedostępne dla wierzchowca - w takim momencie trzeba ruszyć na własnych nogach, pojawiają się elementy znane z ICO, Tomb Raidera i podobnych produkcji, czyli wspinaczki, skakanie po platformach itd.

Na każdego giganta trzeba znaleźć inny sposób, nie ma mowy o schematyczności. Wręcz przeciwnie - już kilka razy złapałem się za głowę widząc, jakie pomysły mieli twórcy w czasie tworzenia gry. Przy czym "odmienność" walk sprowadza się do tego, jak wejść na szczyt kolosa, bo ostatecznie wspinaczka sprowadza się do tego, żeby znaleźć czułe punkty i zadać kilka pchnięć mieczem. Potyczki są dynamiczne, czuć potęgę przeciwników, czyli wszystko to, czego wszyscy chyba oczekiwaliśmy.

W niedługim czasie w serwisie OGM pojawi się pełna recenzja Shadow of the Colossus, gdzie omówionych zostanie znacznie więcej aspektów rozgrywki, niż to co tutaj pokrótce wam wypisałem. Już teraz polecam, choćby dlatego że to coś innego od zalewu kolejnych sequeli...
Offline

GaMe

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 26 lut 2006, o 12:45
  • Lokalizacja: okolice krakowa

Post26 lut 2006, o 12:55

Świetna gra ma niesamowity klimat poprostu must have
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post1 mar 2006, o 19:10

Kupiłem sobie Shadow of the Colossus, wręcz rewelacja gra, po prostu BOSKO!!! :shock:
Obrazek
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron