Teraz jest 28 mar 2024, o 20:36


Shadow of the Colossus

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Post2 cze 2007, o 21:03

Grając w SotC straciłem całkowicie kontakt ze środowiskiem realistycznym (czyt. naszym świecie :wink:); genialne jest to w jaki sposób rozprawiamy się z każdym kolosem - chociaż brakuje mi szczegółowych informacji a wiele z samej rozgrywki się nie dowiadujemy... mimo to gotowy jest stanąć w jej obronie, ponieważ jeszcze nie spotkałem tytułu który by tak zaskakiwał i dawał ludziom do myślenia. Ta gra to istny majstersztyk jakie mogą być poparte tylko w przykładzie patrząc na ICO...

ocena 9/10
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Shadow of the Colossus

Post16 paź 2009, o 08:59

Szkoda, ze twórcy nie planują sequela SotC, co zresztą sami potwierdzili. Bardzo chętnie zagrałbym w ten tytuł na konsolach nowej generacji. Dobrze chociaż że na PS3 zapowiedzieli Trico :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: Shadow of the Colossus

Post3 lis 2009, o 17:14

Również chciałbym zobaczyć sequela Shadow'a. Trico z całą pewnością będzie świetną grą, ale do SotC mam po prostu sentyment. Jeśli nie robią sequela to chociaż mogliby podbić Shadow'a do wysokiej rozdziałki i wrzucić na PSN. Z pewnością takie rozwiązanie znalazłoby swoich zwolenników :) .
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron