Teraz jest 19 kwi 2024, o 00:23


Fahrenheit

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Fahrenheit

Post11 paź 2005, o 23:37

Fahrenheit ludzie gracie w tą gre, bo ja zacząłem dawno takiej gry Nie widziałem ATARI się postarało i wydało wspaniały thriller…
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post12 paź 2005, o 16:46

Zamiast oglądać se jakiś Thriler to wolę odpalić Fahrenheit:)Gra zrobiła na mnie supermegacośtam wrażenie a ja głupi myślałem że będzie to średniak z dobrą fabułą o ja ale się pomyliłem :twisted: No i znowu gunek robi głupi temat eh ja wychodzę! :D
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post12 paź 2005, o 16:49

Czuje napięcie wiszące w powietrzu ...
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post12 paź 2005, o 16:51

ehh... Damek ja by ci to wyjaśnić to nie napięcie tylko twoje skarpetki albo mój bączek he albo gunek się dziś nie umył :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post12 paź 2005, o 17:07

Moje skarpetki są już w takim stanie, że nie pachną :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post12 paź 2005, o 19:58

Aj ten Yow..., do twojej wiadomości dziś się kąpałem… :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 paź 2005, o 17:48

He, he, chwilę mnie nie było, a tu widzę miła, rodzinna atmosfera... Po staremu, nie???

Hmmm, a gra, mówicie dobra? Sprawdzimy, sprawdzimy...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 paź 2005, o 14:29

tak sie składa ze w to akurat grałem. Gierka bardzo wporzo, ale zeby wystawiac jej 9 (jak w takiej gazecie ktora wlasnie sie ukazala :roll: ) to juz przegiecie. Dla mnie 7/10. Dobre, ale bez przesady.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post23 paź 2005, o 00:41

Uuu, chwila, wypiłem ze s Krwawym Czarnym Duszpasterzem tylko litra wódki, i wina, i piwa ze s skrzynkę, a pamiętam o o oceniaczce ze s Extrima!
Uuuu, CzaDu nowa ksywaCzarnego Duszpasterza już śpi, czas wiać!!! Bez offtopa! Narka!!!
Czekam na następne oceny!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post19 mar 2006, o 07:51

Fahrenheit to prawdziwa, oryginalna gra :D Gra z duszą i czymś co do niej przyciaga. Kolejny z nielicznych dowodów na to, że aby tytuł był niemal arcydziełem nie trzeba kosmicznej grafiki, fizyki, czy rozpierduchy ala Black. Gra rządzi i ma "coś" wspaniałego w sobie. Czekam na kolejne takie szpile z pomysłem ala omawiany tutaj Fahr. czy (z innej beczki) Shadow of the Colossus. Naprawde gra warta uwagi! :lol: :o 8)
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post20 mar 2006, o 16:21

Fahrenheit to dla mnie jedna z najlepszych gier na Ps2 głównie za sprawą świetnego klimatu i zgrabnie poprowadzonej akcji. Giera może nie wygląda jakoś kosmicznie, ale nie to sie w niej liczy. Oprócz fabuły rozwalił mnie też soundtrack-czysta masakra, jeden z najlepszych, jakie słyszałem w grach. Na plus idze tez masa dodatków, oraz alternatywne zakończenia(niby tylko trzy, ale to zawsze coś). Mam nadzieję, że ukaże się kiedyś równie dobry sequel

Gość

Post27 mar 2006, o 12:03

nom, soundtrack to prawdziwy master... właśnie sciagam--- Theory of the deadman :D :D :D pozdro

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron