Teraz jest 2 maja 2024, o 03:24


Playstation Experience 2

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post21 paź 2005, o 17:46

No mnie też niestety nie było :(. A relację przeczytać każdy musi - jest długa (a mimo to nie nudzi), jest konkretna, jest wspaniała, i jest tego warta :P.
Flame purifies all...
www.gameholic.net
I forgive you...
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post22 paź 2005, o 12:29

gayardo napisał(a):Miniony weekend należał do nas. Ekipa w składzie Nelson, Gayardo, Majonez i BigHowler podbiła Warszawe, a dokładnie Hale Expo XXI, gdzie odbyła sie zacna impreza;) Działo się, oj działo, co zresztą zapewne wiecie albo i nie. Ci, którzy z przeróżnych powodów w ten "łikend" nie mogli sie zjawić w stolicy, będą mieli okazję przeczytać naszą mega- relację z PE 2005, która to na dniach powinna się ukazać.

ps. W Sobotnie popołudnie, gdy impreza "była w pełni" doszło do ciekawego incydentu:D O co chodzi tak dokładnie?Tego dowiecie się ze wspomnianej relacji. Dodam tylko, że motto "Polak potrafi", sprawdziło się niejednokrotnie;)

hehe niema co EKIPA OGm dała rade :twisted: relacja napisana i możecie w małym skrócie przeczytac co tam wyczynialiśmy i sprawdzić nasze refleksje na temat tej, jakże klimatyczne imprezy 8)
ps:ahh te Hostessy :wink: :D szkoda ze do relacji sie zadna moja fotka z zadna z Hot Hostess niezmiescila :P ale za to w avku mozecie obejrzec fragment mojego ulubionego zdjecia z cyku:"żadna nieopsze sie moim blaszkom" :lol: :twisted:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post23 paź 2005, o 01:10

Haa, i tu Cię mamy, Bogu Bogów!!! Zeus się sprzedał. We w końcu. Zapszątałeś mi, koleżko niezły kawał czasu - "kto to z Nim we w parze działa". Mamy odpowiedź! Sprzedajne baby za kasę!!!!!!
P.S. Wcale nie mam gula!!! Beeeez kituuuu!!!

Ech, Kotek , to tak dla beki, wiesz, żeby jaja były... Ej, nie bij mnie! Kocham Cię najmocniej!!!

Żona mnie zbiła...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post23 paź 2005, o 11:05

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 paź 2005, o 08:26

Spieszę z wyjaśnieniem: myślałem, że w avku jest Twoja kobitka. Se myślę, "to dopiero... hmmm, sztuka". A tu hostessa z wypadu. Taka, wiesz, sztuka "na chwilę". Dalej, Moja Ukochana Żona widziała moje "zaciekawienie" Twoim avkiem i zdjęciami z wypadu. No i trzask!!! Dostałem "ciosa z karaty".
P.S. Teraz Jej nie ma, mogę pisać: sztuki są zdrowe. Wsiadłbym na nie z ciekawości. Musiałyby ofkoz najpierw poprosić, łatwy nie jestem, trzeba o mnie walczyć! Oczywiście, dałbym sie uprosić po pewnym czasie...
Nie śmiejcie się, to szczera prawda! Sonial łatwy nie jest, trzeba o niego walczyć! Jednej się udało, no i teraz ma (za swoje...)
:twisted: :twisted: :twisted:

Taaa, to jedna z moich kardynalnych zasad: "Pitoka (tego, wiecie, od siusiu) na śmietniku nie znalazłem, więc byle gdzie Go nie wsadzam!" Zapamiętajcie to, moi drodzy. Szczególnie ta młodsza część, starsza to już wie, co nie?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post29 paź 2005, o 10:38

No takie całkiem tego te HOTstessy. Normalnie zastanawiające jest to, czy ludzie tam idą na gry popatrzeć, czy na coś innego :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 paź 2005, o 11:21

damek82 napisał(a):No takie całkiem tego te HOTstessy. Normalnie zastanawiające jest to, czy ludzie tam idą na gry popatrzeć, czy na coś innego :D.


IMHO:
1.) Nażreć się za darmo krakersów i innych gówien typu "free".
2.) Wyharpunić jakiś prezent (ofkz też za darmochę), który można opylić później jeleniom na Allegro.
3.) Naoglądać się (prawie gołych) bab i "trzaskać niemca w kask" w okolicznych kibelkach...
Co tam jeszcze...??? Jak coś mi wpadnie do cabana to dopiszę, hy, hy...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post29 paź 2005, o 17:43

hehe Sonial teraz juz wszystko kapuje :wink:
aha i zapomniałeś napisać, że na takie imprezi w ostatecznosci idzie sie tez dla gier :twisted:
a co do hostess to faktycznie trudno było się przy nich skupić na graniu na konsoli :lol: :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 paź 2005, o 17:52

A, faktycznie, GRY! Sorki, zapomniałem, he, he...
Czytając Wasz artykuł, widząc te zdjęcia, mam nieodparte wrażenie, że kobiety stanowią siłę napędową przemysłu growego...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post3 lis 2005, o 22:42

Ruszyla strona www.playstation.pl
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość