Teraz jest 27 kwi 2024, o 15:40


FIFA 06

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

FIFA 06

Post22 wrz 2005, o 17:22

Już od 2dni gram sobie w FIFE 06… co tu dużo pisać słabsza zdecydowanie od WE9 jest… zerżnęli na żywca kilka zagrań z PES czy tam WE… np. wykonywanie wolnych… można sobie pograć nawet fajnie się gra, ale co z tego? Jak np. jakiś tam obrońca robie w identyczny sposób zwody jak Ronaldinho z tą sama finezją to, co to za radocha?... bez sensu …. + jest pełna licencja na nazwiska od zawalenia lig no i POLSKA :P bez kilku drużyn komentarz polski, ale bez przezywania komentatorów szkoda… :|
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post22 wrz 2005, o 21:08

serio? ;)

po szczegóły zapraszam....

http://www.onlygames.pl/pla-fifa06.php
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post23 wrz 2005, o 14:55

no serio serio... :P
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post23 wrz 2005, o 18:04

Nie lubie fify, wolę o wiele bardziej wszystko inne :D. Dla mnie najlepsza Fifa to wersja 95
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post24 wrz 2005, o 09:15

fifa mnie zraziła po czym przerzuciłem sie na pesa. W fifie nie zrobisz tego co w pesie no i jest duzo bardziej schematyczna.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post24 wrz 2005, o 12:42

Ja na widok nowej Fify ziewam tera starają się skopiować PESa? Nie bez jaj nawet jak by była za 5 zł to bym nie wziął:(
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post24 wrz 2005, o 16:26

Yow no próbują ściągnęli już przywilej korzyści wykonywanie wolnych bez pomocniczej strzałki… coś by się jeszcze znalazło, ale muszę więcej w FIFE pograć jedynym atutem FIFY jest Licencja i komentarz polski, który wyszedł po dłuższym graniu nawet fajnie…, ale na dzisiejsze czasy nadal moim liderem w kopaninie jest WE9 (PES5)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 wrz 2005, o 17:32

Nigdy w życiu nie zagrałem w żadną Fifę i inne giery sportowe typu hokej, czy kosz, o NFL nie muszę chyba wspominać...
Czytałem zaś o koszu od EA, że jest efektowny (jak wszystko od EA), ->Gamebreaker, czy cóś takiego...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 wrz 2005, o 10:16

hehe sonial to spróbój, "emocje" gwarantowane :lol: . Jedyne dobre gry EA Sports to te od oddziału BIG, czyli ssx-y, nba street itd. choc fifa street ostatnio im cienka wyszła
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post5 paź 2005, o 14:01

Ja nie będę skreślał tej gry dopóki sam nie zagram, gra coraz bardziej zmierza w kierunku PESa, mam nadzieję że jest przynajmniej dobrze...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post6 paź 2005, o 14:14

Heh mam demko po polsku:) Zobaczę jak w to się gra ostatnia fifa którą grałem to 02 chyba no i możę sobię kupję? Cofam to co powiedziałem wziąłbym za 5 zł:) mam namiary na sklep;D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post30 paź 2005, o 12:27

No więc grałem już parę godzin... Pierwsze wrażenie jest pozytywne, jednak z czasem coraz bardziej zaczynają drażnić braki w systemie. Na początku naprawdę dobrze się gra - można ustawić sterowanie niemal identyczne jak w PES'ie, jest polska liga, polski komentarz (któremu wprawdzie błędy się zdarzają, powtarza się, ale to samo było w kazdej poprzedniej części)...

Chyba najbardziej drażniącym mnie elementem w tym momencie są strzały. Anemiczne, zbyt słabe, co doprowadza do kuriozalnych sytuacji, kiedy w jednym meczu mam np. pięć wyjść do sytuacji sam na sam i żadnej nie mogę wykorzystać, bo strzały są za lekkie. Próbowałem już wielu rzeczy - napełniałem różnie pasek siły strzału, strzelałem trzymając jednocześnie R1... Bezskutecznie, śmiesznie wyglądają "uderzenia" na bramkę, gdy napastnik niemal podaje piłkę do bramkarza, ten w ośmieszający sposób, bez problemu ją wyłapuje z odległości trzech metrów :shock: .

Coś jest w tym, że goalkeaperzy w Fifie wyłapują co chcą, puszczają co chcą. Momentami padają tak żałosne bramki (np. leciutka piłka jeszcze zza pola karnego, czy fubolówka przelatująca dosłownie o centymetry od stojącego w bezruchu bramkarza), innym razem są wybraniane bardzo liczne strzały w sytuacjach sam na sam, o czym wcześniej wspominałem (tutaj dużą część winy odgrywa jednak słaba siła strzałów).

Nie chcę się teraz rozpisywać o każdym aspekcie gry, nakreśliłem tylko to co najbardziej mnie na chwilę obecną denerwuje. Jak zwykle ciekawe są tryby, dużo dają licencje, ale w systemie nadal są spore braki. I choć to najlepsza Fifa, z jaką miałem do czynienia, może stanowić jedynie miły przerywnik od PESa, bo do tej pozycji wciąż wiele brakuje... Nie zawiodłem się jednak. Tym bardziej, że Fifa 2004 była dla mnie porażką (w zeszłoroczną edycję z kolei mało grałem żeby coś konkretnego o niej napisać).

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości