Teraz jest 25 kwi 2024, o 18:59


PS2 i gra online

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

PS2 i gra online

Post14 wrz 2005, o 18:53

Mam takie pytanie. Czy ktos z was gral na ps2 przez neta? Ja mialem taki zamiar lecz zostalem szybko sprowadzony na ziemie. Po zarejestrowaniu sie na stronie sony przyslali mi "papierowa plyte" z inf iz w/w usluga nie jest dostepna w Polsce.
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post14 wrz 2005, o 19:36

A do mnie przyszedł PIN i accsess disk na którym jest też gra Hardware online. I teraz wypadałoby się zarejestrować już przy pomocy konsoli używając pinu, tylko nie mam zbytnio pomysłu jak podłączyć konsolkę do neta bo mam radiówkę i w takich kartach sieciowych nie ma wyjścia RJ 45. Myślę żeby dokupić najtańszą zwykłą sieciówkę i tak spróbować podłączyć konsole, ale nie wiem czy to wypali.
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post14 wrz 2005, o 20:18

Od jakiegoś czasu nie wysyłają już do Polski NADów więc dupa zbita.
Pozostaje kupienie go np. na Allegro
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post14 wrz 2005, o 21:10

Jak nie wysyłają jak mi przyszedł przedwczoraj, a konsole rejestrowałem 24 sierpnia.
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post14 wrz 2005, o 23:59

Ja swoja "plyte" otrzymalem w lipcu...
Moze powinienem sprobowac jeszcze raz ...
Offline
Avatar użytkownika

Edz!o

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 5 wrz 2005, o 21:32
  • Lokalizacja: zadupie polski zwane łodzia

Post18 wrz 2005, o 02:15

ps2 to gówno
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post18 wrz 2005, o 09:53

Nie wyrażaj się tak brzydko o czarnuli…. Edzio!!! :twisted: :!:
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post20 wrz 2005, o 13:26

Kurde to Sony to normalnei szanuje klientów. Nie dość że tydzień temu przyszła mi gieka to teraz jeszcze przysłali mi płyte z 10 demami w miarę nowych gier. Fajnie :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 wrz 2005, o 17:56

Edz!o napisał(a):ps2 to gówno


Pewnie, co tam nie! A Edz!o to pedał!!!
No!
Kuna co za idiota... Skąd się tacy biorą? Ej, frajerze jeden, skąd jesteś? Sora za taki offtop, ale nie mogłem się powstrzymać, nie lubię debili... Acha, nie próbuj nawet, pało dęta, odpowiadać (to u góry, to pytanie retoryczne, sprawdź co to znaczy, idioto jeden skończony), ani zaczepiać. Nie widzę sensu dalszej konwersacji z Tobą, żegnam ozięble.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Methos

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 31 paź 2005, o 13:20

Post1 lis 2005, o 09:54

Edz!o napisał(a):ps2 to gówno

Chyba glupi jestes Ps2 to cudenko !!!!! i nie obrazaj PS2 :evil:
PlayStation 2 Wymiata!!!
-=MethoS=-
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 lis 2005, o 10:16

Widzisz Methos, tacy, chciałoby się napisać "ludzie" - ale to nie ludzie - no, w każdym razie, takie chwasty jak "Edz!o" należy wyrywać. Eliminować czyli. Po prostu plewić - WYRYWAĆ. Osobniki pokroju "Edz!a" są zboczeńcami. Tak jak pedofile, zjadacze odchodów, czy inni, co to np. liżą jajca psom sąsiada z dołu. Siedzi se taki "Edz!o", wkłada sobie piąstkę w pupę, wali kapucyna, przyczepiając se metalową kłódkę na jądra (z półtora kilo) drze się szaleńczo "K*rwa, ale jestem kozak!!! Ale z Edz!a zaje*isty twardziel!!! JAAAA!!! EDZ!O TO JEBAKA WSZECHCZASÓW!!!! EDZ!O, DOCHODŹ W KOŃCUUU!!!!!"...

Zboczeńcy to mają dopiero przeje*ane, co?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post19 mar 2006, o 07:55

Gra na PS2 w Polsce to naprawde zly pomysł. Nie ma sensu bawic się i inwestować w to tyle kasy, bo to i tak malo przydatna opcja w konsoli Sony. Jesli ktos napala sie na gre Online to albo niech wyjezdza do Japonii, albo niech kupi Xboxa i chula na Xbox Live. Ps3 moze to zmienić, ale tak ogólnie to do Xlive bedzie im daleko...
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości