Teraz jest 16 kwi 2024, o 15:02


Killzone vs Halo 2

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post21 paź 2004, o 18:38

TheNaturat napisał(a):a może mam demo? albo qmpla we Francji? albo wtyki w Bungie? nie wiesz nic :twisted:


No nie wiem. Zadzwonie lub e-mail do anty-piracy. Nie wierzysz nic.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Bajaos

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:03

Post21 paź 2004, o 23:13

killzone
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post22 paź 2004, o 07:44

tekken napisał(a):No nie wiem. Zadzwonie lub e-mail do anty-piracy. Nie wierzysz nic.


OFFTOP: Ej koles, to nie jest forum z organami scigania. Ja tez jade na piratach. no i co? chcesz dawac sie okradac i kupowac gry za 1/5 sredniej pensji krajowej? To kupuj. Ja mam za mało kasy zeby kupowac oryginały i sie tego nie wstydze.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post25 paź 2004, o 15:54

No w killzone juz grałem na playstation experience i jeszcze bardziej na to czekam :D. Swietna grafa, cudowny klimat, maks rozpierdziucha, tylko szkoda ze na tym demo animka zarywała. Ale mysle ze poprawią to do czasu premiery, a jak poprawią to zaczne stawiac pomnik guerilla games za to czego dokonali na ps2 8)
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post25 paź 2004, o 19:25

jedno Wam powiem - nowe Halo wymiata! WY-MIA-TA! jak to mawiają - cud, miód i korniszony! gorąco polecam!
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 lis 2004, o 19:23

Mario napisał(a):(...) tylko szkoda ze na tym demo animka zarywała. Ale mysle ze poprawią to do czasu premiery (...)


No właśnie o to w tej chwili chyba najbardziej się obawiam w Killzone. Jeśli animacja będzie zarywała, to może nie byc dobrze :( .
Aha, jeszcze mam pytanie - na tym demie ile było wyjściowo FPS'ów, do ilu klatek na sekunde animka spadała i czy działo się to często :? ?
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 lis 2004, o 21:37

Sarge napisał(a): mam pytanie - na tym demie ile było wyjściowo FPS'ów, do ilu klatek na sekunde animka spadała i czy działo się to często :? ?


Nie za bardzo sie na tym znam, ale animacja przycinała i to mocno, czasami nie dawało sie wrecz grac.
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post1 gru 2004, o 20:48

Killzone już w sklepach
- Specjalnym, stalowym pudelkiem (wymiary takie same jak w normalnym DVD)
- Zmieniona okladka
- fluorescencyjnym logo
- bonusowym dyskiem zawierajacym:

10 minutowy film "Making of...", czyli jak powstawal Killzone
teaser (story boardy, szkice, itd.), trailery,
specjalne animacje (cut-scenes), których nie ma w grze
ponad 200 artów z okresu produkcji, concept arty SOUNDTRACK w wykonaniu Praskiej Orkiestry (City of Prague Philharmonic
Orchestra)

Wydanie w stalowym pudelku jest pierwszym tego typu w historii gier na PlayStation / PlayStation 2.

Źródło: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,16691
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Hunter

OGM Member

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 23:18
  • Lokalizacja: Łódź

Post26 gru 2004, o 02:22

Powiem jedno jesli miał bym wybierać pomiędzy liniowym i chaczącym się Killzone na PS2 i wyjebistym i wciągającym HALO 2 na X-Boxa wybrał bym Dooma 1 na PC :D. Nie no owkozz HALO 2!!
Obrazek
Biohazard 4 PL R.I.P 16.12.2004r a szkoda bo włożyłem w nią kupe roboty :/.
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post26 gru 2004, o 11:39

a mi sie w killzone bardziej klimacior podoba bo co to za radocha nawalac do jakis ufokow w halo2. Choc oczywiscie nie odmawiam swietnosci halo bo to zaiste wyjebista gra ;)
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post26 gru 2004, o 12:48

Słoik napisał(a):a mi sie w killzone bardziej klimacior podoba bo co to za radocha nawalac do jakis ufokow w halo2. Choc oczywiscie nie odmawiam swietnosci halo bo to zaiste wyjebista gra ;)

drogi Słoiku - nawet nie wiesz jaka to jest koorewsko ogromna radocha :twisted: ps. klimat w halo 2 też daje rade, naprawde.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post26 gru 2004, o 14:39

Dla mnie jako dla posiadacza PS2, Killzone rula, ale nie powiem ,że z chęcią zagrałbym w Halo 2, heh :lol:
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron