Teraz jest 29 mar 2024, o 11:44


Killzone vs Halo 2

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Hunter

OGM Member

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 23:18
  • Lokalizacja: Łódź

Post26 gru 2004, o 16:16

No tak trzeba brać pod uwagę możliwośći PS2 i Xa. Jedna i druga gra daje radę i trudno je obiektywnie porównać. Jedyny błąd to było nazwanie Killzone "Halokiller".
Obrazek
Biohazard 4 PL R.I.P 16.12.2004r a szkoda bo włożyłem w nią kupe roboty :/.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 gru 2004, o 19:43

Ta fajie wszyscy mowia co wola a chyba nikt nie gral w dwie gry :roll: Ja tez mowie ze wole klimat Killzona ale w Halo nie gralem. Trzeba by najpierw porzadnie zagrac w jedna i druga zeby porownywac
Offline

Black Vortex

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 2 sty 2005, o 11:12
  • Lokalizacja: Ruda Śląska

Post2 sty 2005, o 11:56

No właśnie, ja tez grałem tylko w Killzone, w Halo2 nie mam możliwości niestety. Killzone rzucił mną na kolana i na długo kazał zostać w tej pozycji, obok Farcry zdecydowanie najlepszy FPS z dotychczasowych.
+++++ GOD IS DEAD AND SHALL FOREVER BE +++++
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sty 2005, o 13:27

No, tez mi sie bardzo podobał. A co do ocen w zachodniach serwisach to ostatnio w jakims wywiaddzie czytalem ze Guerilla powysylala im niedokonczone wersje :shock: , do recenzentow z Europy poleciały już dokonczone gierki i dlatego tak oceny roznia sie w USA z tymi z Europy. Ale walic to, najwazniejsze ze Killzone ryje berety
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post17 lut 2005, o 09:04

Powiem tak. Grałem w Killzone i grałem w Halo 1. Wiem że 1 to nie dwójka, ale z wszystkich recenzji które czytałem wynika że dwójka to więcej tego samego co w lepszej oprawie z kilkoma nowościami i wciągającą fabuła, a jeżeli Halo 2 to poprawiona 1 to wybieram Halo 2- bo jedynka to świetna giera . W clae się nie dziwię że sprzedała się w takich ilościach. Niestety nie mam mozliwości zagrać w Halo 2 więc wkładam Płytkę z Killzone w Paszczę czrnuli i idę walczyć o wolność bo Helgaści znowu atakują.
PS. Killzone to też świetna gra. Fajna grafa, świetny klimat i fabuła.
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post8 sie 2005, o 13:49

TheNaturat zgadzam się. Ci, którzy wolą Killzone pewnie nigdy w Halo2 nie grali.

Gość

Post9 sie 2005, o 00:48

Mam na chacie, grałem i przeszedłem obydwie pozycje, Killzona i Halo 2.
Dla mnie zwycięzcą jest Halo 2.

Offtop:

Mario... nie wydaje Ci się że piszesz lekko "fanboyowe" posty? Oczywiście, Twoja wola, ale ciekawe jak szybko zmienił byś zdanie o innych konsolach gdybyś pod chionkę dostał nowego X'a :wink:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 sie 2005, o 13:34

Porównywać kill zone i halo 2 to tak jak porównać plastik do szkła. To są zupełnie inne gry halo jest bardziej nastawiony na akcję a kilzone to mozolne układanie planu:) Jak masz Xa KUPUJ HALO, HALO 2 jak Ps2 killzone jak gacka to metroid prime,1,2.
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości

cron