Teraz jest 29 mar 2024, o 00:57


W co teraz gracie na PS2? :D

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post26 lut 2007, o 00:41

Od paru dni katuje FF XII ... jest grubo mam narazie 23 godziny i wciąga tradycyjnie jak każdy final , ale FF X pozostanie dla mnie najlepszym z jrpg w jakie kiedyklowiek grałem , Valkyrie Profile 2 moim zdaniem także jest lepsze od FF XII co jednak nie zmienia faktu , że FF XII to kawał porządnego rzemiosła i kolejna świetna gra z serii , która 3ma poziom jak trzeba :) , ale to co mi się nie podoba to : system licencji nieco wku*wia , ja wiem , że to miało być jakieś odświeżenie itd. itd. , ale wg. mnie jest to zrobione nieco na siłe , overdrivy zastąpione MISTAMI , które leżą gdzieś ukryte na naszej ''szachownicy'' i trzeba ich szukać , masakra !!! Mało kasy i mało przedmiotów w porównaniu do poprzednich części :/ no i nowy system walki do , którego się już przyzwyczaiłem , ale jednak taki klasyczny turowy to podobał mi się bardziej. Graficznie jest pięknie tak samo muzyka. Może brzmi to jak narzekanie , ale tak czy siak daję FF XII ocenę 9/10 i wracam do Ivalice chociaż kapitan Bash to nie Auron , a Vaan wygląda jak jakaś niedorobiona cipcia to jednak gorąco polecam !!!!
Offline

Ruff

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 9 wrz 2006, o 13:19
  • Lokalizacja: Nibylandia, a niedługo Trójmiasto/Gdynia:)

Post26 lut 2007, o 02:01

Ja także od dawna katuję Finala XII. W sumie już 70 parę godzin na liczniku. I tutaj muszę się zatrzymać w temacie tej gry. Chodzi mi o wypowiedź Butchera powyżej. Fakt, że Vaan wygląda troszku jak cipcia, ale...mnie przypasował (bez skojarzeń 8) ). Giera również zasługuje u mnie na 9, ale z plusikiem:) Finale mają to do siebie, że jedne niektórym mogą się spodobać, a inne nie. Ja kocham FFVII, FFIX, Tactics i FFXII (i jestem dobrej myśli co do XIII-tki). Za to X jakoś mi nie podeszła (nie wiem dlaczego, ale jeszcze znając siebie będę robił kolejne podejście). Tak samo VIII- ostatnia płyta gry i można powiedzieć, że męczyłem na siłę. A co do XII. Wg. mnie to plus, że ciężko z kasą, a nie jak w Finalach na PSX-ie gdzie to szło się przed siebie i w odwiedzanych miastach kupowało się praktycznie wszystko co trzeba. Bash jak dla mnie to świetna postać. A system licencji i walk? Licencje też mi pasują chociaż czasami można się powpieniać (te odblokowywanie wszystkiego po kolei żeby trafić na dany sprzęt). Walki też in plus idą w mojej ocence- miła odmiana. Aaaa i co do Quickening- PS2 BUTCHER na szachownicy widać gdzie są- pisze "Quickening" w nieodkrytych "kratkach". Tam się znajdują jak najedziesz na nie kursorem (podobnie jak popdpisane jest jaki typ licencji w danej kratce jest. To tyle co do Finala (się rozpisałem:). I katuję jeszcze Under Defeat na Dreamcaście (cudo :oops: )
To jest blok tekstu, który może być dodawany do MOICH postów. Ma limit 255 znaków.
Widzicie?;)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 mar 2007, o 22:18

Panowie... Od opinii jest osobny temat, który notabene świeci pustkami :P .

Ja katuję teraz Mortal Kombat: Armageddon. To chyba taki "MK Trilogy kolejnej generacji". Masa postaci z całej serii zebrana w jednej grze, a to wszystko połączone znanym wszystkim, dość prostym systemem walki.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post4 mar 2007, o 19:53

Ja jesli juz odpale PS2 to wtedy maksioruje Dragon Questa 8 :D .
Offline

Dizzy

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 4 mar 2007, o 20:29

Post4 mar 2007, o 21:18

Teraz bardzo rzadko włączam PS2, ale czasem moge zagrać FFXII, którego jeszcze nie przeszedłem.
Offline

karlos

bywalec

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 23 gru 2005, o 00:42
  • Lokalizacja: Ostrołęka

Post5 mar 2007, o 10:45

Ja nadrabiam zaległości na xbox'a, aktualnie Ninja Gaiden Black.
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Post5 mar 2007, o 15:29

karlos napisał(a):Ja nadrabiam zaległości na xbox'a, aktualnie Ninja Gaiden Black.

Karlos to nie temat o Xbox'sie :wink: .


Teraz już bardzo rzadko włączam PS2, ale jeśli już to gram w Okami.
Offline

M@JK!

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 sty 2007, o 11:05

Post7 mar 2007, o 13:57

killzone online europa nick Shadowmajk
Offline
Avatar użytkownika

raven_raven

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 24 lut 2007, o 23:35

Post17 mar 2007, o 18:44

Burnout 3 ^^ pierwszy raz w życiu gram w Burnouta... POWER!
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post19 mar 2007, o 08:48

A miało byc tak pięknie.. Moja ukochana czarnulka odmówiła posłuszeństwa akurat wtedy, gdy byłem zakochany w cudnym Okami i katowałem MGS:S. Jednak mam wiarę i wierze w pomoc kuzyna z Niemiec-w nim ostatnia nadzieja(pozdro Łukasz). [/list]
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post26 mar 2007, o 15:40

:arrow: Rayman Raving Rabbids
:arrow: Burnout Dominator
Offline

karlos

bywalec

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 23 gru 2005, o 00:42
  • Lokalizacja: Ostrołęka

Post27 mar 2007, o 09:34

W niedzielę skończyłem burnout: dominator na 100%:), teraz czekam na god of war 2 (13 kwietnia?).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron