Teraz jest 26 kwi 2024, o 15:44


NFS: Most Wanted

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post3 lis 2005, o 19:59

burnouta i tak nieprzebije... Szczerze moiwąc nie przepadam za nfsami ;/
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post12 lis 2005, o 19:01

Grałem dziś w demo, co prawda na pc ale to nic nie szkodzi. Ogólne wrażenie, ładniejszy underground 2. Nowością w tej serii jest tylko tryb gdzie ucieka się przed policją i próbuje się jej jak najwięcej zmobilizować (tak mi się wydaje), przy czym można tam w specjalnie oznaczonych miejscach spuścić na łeb policji jakiś dach lub reklamy. Model jazdy się zbytnio nie zmienił tyle że zauważyłem iż trudno jest ruszyć z pobocza viperem po tuningu bo bardzo ryje. co do policji to jeden radiowóż przy 120 km/h jechał non stop na wstecznym i spychał mnie na bok a tyle to chyba żaden zwykły radowóż nie powinien jechać na tym biegu. samo zachowanie policji jest jednak fajne zawsze próbują cię otoczyć, lub zablokować. Gra będzie na pewno dobra więcej tuningu plus policja, zresztą więcej się nie spodziewałem po tej części ale jest ok.
P.S Pierwszy raz instalowałem demo które ma 1 GB.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 lis 2005, o 23:14

Też grałem w demo, tyle że na PS2 i mam całkiem ciekawe wrażenia z niego wyniesione, co jest tym bardziej cenne, że jakoś Undergroundy nieszczególnie mi podchodziły (w każdym razie, nie zbliżały się nawet do Burnouta moim zdaniem).

Ucieczka przed policją całkiem sporo daje rozgrywce, przyciąga jeszcze bardziej niż w NFS: Hot Pursuit 2. Na pewno możliwość odpalenia Nitro dodaje sporo radochy w czasie takich pościgów, też wydaje mi się że uczucie prędkości jest jeszcze lepsze niż w Undegroundach. Dość szeroko reklamowane zwolnienie czasu raczej nie będzie miało zbyt częstego zastosowania w wyścigach - właściwie użyłem go tylko raz, żeby zobaczyć jak działa, bo poza tym nie było mi potrzebne. Choć trzeba przyznać, że na ostrym zakręcie można zarzucić slow-motion, dzięki czemu można łatwiej dany łuk pokonać.

Niestety, animacja zwalnia i to dość często, widać w dalszym ciągu oddział w EA odpowiedzialny z NFS'y nie do końca okiełznał PS2. Nie sądzę żeby coś się w tym elemencie drastycznie poprawiło (raczej kosmetyczne poprawki), bo do premiery zostały dwa tygodnie. Jeśli ktoś oczekiwał poziomu dużo wyższego od ostatnich NFS'ów, to lepiej niech sobie odpuści, bo to raczej więcej tego samego co w NFS:U, tylko zmodyfikowana została otoczka (wyścigi za dnia, dodane pościgi policyjne...).
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post13 lis 2005, o 15:36

Włączyłem wczoraj demo po godzinie 20.00 a skończyłem w nie grać po 24.00, gra mnie wciągneła bardziej niż się spodziewałem. Całą siłą są tu pościgi policyjne które są tu zrealizowane świetnie. Jeszcze nigdy nie widziałem tak dobrze zrobionego SI. W to po prostu trzeba zagrać, wczoraj ganiałem się viperm z policją ok 50 minut, nagroda za moją głowe wynosiła ponad 400.000 dolców, w mieście jest masa skrótów, specjalnych miejsc gdzie można skasować naraz parę radiowozów nie wspominając już o tym że można walnąć z boku ciężarówkę wiozącą kłody które spadaja na goniące nas radiowozy i poczucie prędkości jest naprawdę duże. Początkowe wrażenie: dobra pozycja, ale po dłuższej grze już się nie moge doczekać kiedy wyjdzie. Na PC zarządzi bo tam nie ma konkurencji, a na konsolach szczególnie PS2 będzie mieć ciężko ale powinna dać radę byleby framerate był przyzwoity bo na PC lepiej mi chodzi niż Underground 2.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post14 lis 2005, o 23:43

Gra już jest dostępna w sieci a ja jutro już będę ją miał, więc się zobaczy:
:arrow: Jak wygląda... :)
:arrow: Czy zwalnia..., itd.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post15 lis 2005, o 13:15

Gunek napisał(a): (...)
:arrow: Czy zwalnia..., itd.

To mnie w tej chwili interesuje chyba najbardziej - z rozgrywką miałem okazję się zapoznać przy okazji dema, w wersji demonstracyjnej gra potrafiła też ostro szarpać (na PS2). Zobaczymy czy coś poprawili do czasu wydania pełnej wersji :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post18 lis 2005, o 15:56

Pełną wersje już mam od 3dni no i napisze tak jest lepsza niż wersja DEMO Nie ma takich chrupnięć animacji częstych, co miało, demo gra się spoko :wink:
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post18 lis 2005, o 17:32

moze kogost to zainteresuje ale na gamespocie gra dostala 8.5 i na ing raczej podobnie. jesli chodzi o inne platformy to mozecie zobaczyc gre na pc na kanale hyper w programie sciagawki.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post20 lis 2005, o 13:58

hypera nie mam wiec nie ogladam :). Na razie widzialem tylko trailer jakis i gra byla ok. ale rewelacji sie nie spodziewam.
Offline
Avatar użytkownika

misiek

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 3 sty 2006, o 23:55

Post4 sty 2006, o 00:13

zagrałem w to ostatnio na ps2 i doznałem szoku.. Ale to szarpie!! Prawie nie da się grać. Tego sie po EA nie spodziewałem bo przeciez potrafią robić nieźle wyglądające gry (jak NFSU2)...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 sty 2006, o 14:22

Jestem tego samego zdania co Extrim. Celowo ją zje*ali, żeby rzucić na kolana wer. Nextgenową. Tragedia.
EA to obciągacze, tacy sami jak M$. Rzekłem.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post29 mar 2006, o 20:33

Nie, nie, nie . NIby NFS miał pójśc w stare szlaki i jakby tak było to gra byłaby dużo lepsza. PO Undergroundzie spodziewałem sie całkiem czegoś innego, a tu co- praktycznie to samo co w NFS:U. JA tam wole Burnouta
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości