Teraz jest 20 kwi 2024, o 02:54


NFS: Most Wanted

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

NFS: Most Wanted

Post11 wrz 2005, o 22:18

Podchodziłem dosć sceptycznie do tej częsci patrząc na screeny bo wyglądało to dla mnie na ładniejszy underground 2 z dodatkowo wrzuconą policją, a miasto z wygladu przypominało mi tą trase z nfs porsche, Industrial czy jakoś tak sie nazywała, więc się nie napalałem specjalnie. Ale z nudów trafiłem na stronę IGN i są tam filmiki do ściągnięcia pokazujące grę w akcji. Po obejrzeniu paru zmienilem zdanie, ta gra będzie naprawdę dobra. Fajny jest ten patent ze zwalnianiem czasu co ładnie pokazują filmiki, goni cię policja a zaauważyłeś jakiś skrót w ostatniej chwili, zwalniasz czas i próbujesz tam wjechać. Model jazdy wygląda na podobny do Underground 2, ale po zwolnieniu czasu samochód zachowuje się jakby byl bardziej zwrotny niż normalnie (ala Max Payne, bullet time załączony przeciwnicy celują wolno a ty z normalną prędkością). Muzyka myślałem że będzie podobna do poprzednich części a tu taka jak w pościgach w filmach akcji, coś jak w matrix reaktywacja w scenie na autostradzie. No i policja rzuca fajnie komunikaty które swietnie pasują do bieżacej akcji, oraz jest naprawdę agresywna, na jednym filmiku otoczyli kolesia i go capneli. Po obejrzeniu gry w akcji widzę że bedzie na pewno dobrą solidną pozycją. Oby EA nic nie spartoliło przez te 2 miesiące. Tu jest strona z filmikami
http://media.ps2.ign.com/media/740/740897/vids_1.html
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post12 wrz 2005, o 13:17

Ten paten już jest znany(zwolnienie czasu pod czas jazdy) MC3 DE tak samo jak i komendy policji…
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post12 wrz 2005, o 14:34

Nie grałęm w to więc nawet nie wiedziałem że tam już użyto tego spowalniania czasu, czyli to jest trochę zerżnięte od rockstar.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post12 wrz 2005, o 15:49

Hm czy tylko ja tak myśle czy grafika jest dobra tylko na X360:) I mam trudny wybór to czy burnout: revenge nie było by problemu gdybym miał... no wiecie:D
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post13 wrz 2005, o 07:54

no grafa jak na nową generację specjalnie nie powala. Kto widzial wersje na obecne konsole i PC, oraz tą na X360 wie, ze ogromnej roznicy wcale nie ma. Ale poczekajmy do premiery, bo to sie moze jeszcze zmienic - na e3 byly pokazywane bardzo wczesne demka na nowej konsoli M$.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post13 wrz 2005, o 12:53

Nie wczesne tylko z dwóch apple;P
Gra nie powala na pewno lepsza od NFS:U2 ale do burnout revenge się nie umywa, nieste... ale zaraz przecież te gry wydaje jeden producent(EA) więc IM to lotto:)
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post13 wrz 2005, o 22:39

Właśnie obejrzałem sobie filmiki z nowego burnouta i porównałem z nfs mw. Oj słabiutko nfs wypada w tym porównaniu. Kurde dwa dni temu zrobił na mnie duże wrazenie, ale po zobaczeniu burnout revenge (przedtem widziałem tylko dwójke w akcji) to normalnie mnie zatkało, na 100 % kupie go zaraz po premierze.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 wrz 2005, o 07:38

No, burnout bedzie wymiatał na pewno. ale i nfs nie bedzie cienki. zwroc uwage ze burnout juz praktycznie wychodzi i wszystko jest dopiete na ostatni guzik a nfs jest na listopad wiec jeszcze cos mogą poprawić...
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post1 lis 2005, o 14:46

Obejrzałem sobie 3 filmiki(PS2) z gry…, wygląda nawet fajnie Nie jest taka zła grafa na PS2 otoczenie całkiem dobre… wykonanie samochodów? Po filmikach Nie mogę zdać relacji jak wyglądają wiec poczekam aż wyjdzie... :P
Ktoś kiedyś pisał i ludzie piszą nadal, że NFS: MW chrupie w wersji na PS2 na filmikach ani razu Nie chrupnęło wiec już sam Nie wiem… a filmiki miałem z wersji na PS2... :|
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 lis 2005, o 16:08

Powiem Wam szczerze, że po wszystkich zachwytach nad NFS: U musiałem i ja ją zobaczyć na swoim TV. W końcu ją odebrałem i zbaraniałem: to zwyczajna gra wyścigowa, bez szału (chrup - grafa, sześciokątne koła w ruchu ulicznym i takie tam included)... Zarzuciłem dwójkę i to samo (jak to u EA w normie). IMHO jest to zwyklasta gra, bez rewelacji, ze średnią oprawą graficzną. Do BurnOuta nie pasuje po prostu...
Szczególnie rozwalił mnie patent odbijania świateł na karoserii (jakiś tam mapping, chyba "enviroment"). Wygląda tak syficznie, że po prostu miałem z niego polewkę...
Jeżeli w następnym NFS nie poprawią grafy, to będzie bieda, hłe, hłe!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post2 lis 2005, o 14:21

No właśnie, co do oprawy NFS: U, to lipa, niby poprawna ale jakoś tak mi kiczem zalatuje (a myślałem, że to tylko ja mam taką badziewną wersję). Niemniej jednak liczę, że w NFS: MW będzie mi się grało równie mile albo nawet milej.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post2 lis 2005, o 17:57

Poczekamy i się przekonamy, co i jak… w tym całym NFS: MW czas pokaże... :D
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron