Teraz jest 28 kwi 2024, o 17:29


The Incredible HULK

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post12 wrz 2005, o 07:32

Eee, tam, a mi sie podoba ;). Wlasciwie to juz przeszedlem (gra raczej nie jest az tak dluga, tylko przytrudna troche jak dla mnie :f), ale od czasu do czasu jeszcze sobie zarzucam, zeby troche po miescie pobiegac, czy tam potluc jakies samoloty i samochody ;).

Jak sie juz wiekszosc ciosow wykupi to dopiero armageddon powstaje przy odrobinie wysilku i umiejetnosci :P.

BTW: Trudno by bylo, zeby cena stanowila glowny wyznacznik jakosci gry, przynajmniej w jakims normalnym kraju (tak, wiem, wiem... \o/). U nas pewnie, ze to duzo dla przecietnego obywatela, ale czy to wina producentow, ze mamy chore zarobki, z ktorych po odliczeniu wszystkich skladek prez chore panstwo zostaje tyle i nie inaczej? Co to jest dla takiego Amerykanca po przeliczeniu wydac mu te 200 naszych zlotych?
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post12 wrz 2005, o 10:09

Hmmm, warto zauważyć, że gry na PC rzadko kiedy przekraczają cenę 100 zł.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post12 wrz 2005, o 14:43

No, a kiedys (choc w sumie wcale nie az tak dawno jakby nie patrzec) nie schodzilo ponizej 150'ciu.

Jak chcemy sie doczekac cen adekwatnych do zarobkow to chyba najszybciej bylo by z kraju wyjechac :k.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 wrz 2005, o 07:42

^M^, imo powinno sie oceniac gre w stosunku do ceny. Wiesz, moze ci sie jakas gra bardzo podobac i dajesz jej 8/10. Tyle tylko ze przechodzisz ją w 5 godzin, no ale byla przeciez spoko! Tobie to nie robi roznicy bo masz gre za 10zł z gieldy, czy tez nawet za friko (jak sam sciagniesz). A jak ktos wybuli 200zł na gre i przejdzie ją w 5 godzin... uuh nawet nie chce mowic co ja bym wtedy zrobił z taką płytką :roll:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post15 wrz 2005, o 21:17

Dobrze się takim cudem rzuca :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post16 wrz 2005, o 17:46

heh, no coz - z drugiej strony tez masz racje. Ja osobiscie kiedys dosc sporo kupowalem oryginalow (ale to jeszcze za czasow pc'towania bylo ;b), jednak wtedy nie kupywalem raczej gry, ktora mi starczyla na kilka godzin, w tym wypadku jesli bylem zdesperowany to zawsze mozna bylo znalezc inna bramke :x.

No tak, patrzylem sobie ceny psp u nas ostatnio - ponizej 1k nie schodzi, sprawdzam na zagranicznych aukcjach - jakies 300-400 dolarow, tyle, ze jakie my wlasnie mamy zarobki w porownaniu do tych cen. D'oh.

No, ale juz nie bede przeciagac tego, bo zeszlismy z tematu. IMO mozna zagrac, niekoniecznie kupic :P. Pis :P.
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post28 wrz 2005, o 14:14

wlasnie zatanawiam sie czy testowac ale chyba przetestuje bo brat chce
wiec nie mam wyjscia tza skminic
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post6 paź 2005, o 14:33

Kociub jesteś fajny tyle czy masz pojęcie o ortografii i stylistyce i czmkolwiek o pisaniu? Rozumiem że można jakiś błąd popełnić ale żeby tyle co ty?! Nie umiem się skapnąc o co ci chodzi w niektórych tekstach więc możę jak pisać to nie dużo ale poprawnie?
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości