Teraz jest 19 kwi 2024, o 11:01


Rogue Galaxy

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Rogue Galaxy

Post24 sie 2005, o 17:03

To jest najlepszy przykład, jeśli ktoś zapytał by mnie dlaczego kocham jRPG. Po prostu cud miód i orzeszki. Nie mogłem się napatrzeć na ten trailerek, jest naprawdę świetny, ta fajowa laseczka, ten kolo, który za bardzo nie wie co się dziewczynami robi :D. Do tego świetna cell`shadowana grafa. Mam naprawde wielką nadzieje, że ta gra wyjdzie poza Japonię.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post25 sie 2005, o 16:26

Damek podaj linka bo się na tego jRPGa napaliłem aha i masz "fajny" avator;)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post25 sie 2005, o 16:27

znaczy podaj linka do trailera
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post25 sie 2005, o 16:58

Proszę Cię uprzejmie. Łykajta http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2063
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

kazek

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 2 kwi 2005, o 13:50

Post25 sie 2005, o 22:08

graficznie kozak, klimacik zapowiada sie fajowy, a bohaterowie - dwojka glownych jak pisal damek - laska + nierozgarniety koles ktory przez cala gre pewnie bedzie dochodzil do tego co poczac ze swoja kolezanka = p A reszta, z tego co bylo widac na trailerze tez ok - najlepiej jak zrobiliby kinowy przeklad na eng - japonskie glosy rzadza! = )
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post19 lip 2006, o 18:42

Obok Final Fantasy XII to jeden z ostatnich tak dobrze zapowiadających się na PS2 RPG'ów. Naprawdę zapowiada się ciekawie - ciekawy, dynamiczny system walki (real-time!) będzie tym, co odróżni Rogue Galaxy od produkcji Square-Enix. Grafika piękna, a "za kulisami" mówi się, że dostaniemy do dyspozycji wielkie światy, praktycznie bez jakichkolwiek loadingów! Oby jeszcze fabuła była na poziomie, to zapowiada się kolejny bardzo dobry tytuł od Level 5.

Gość

Post19 lip 2006, o 23:11

ja też z niecierpliwością czekam na RG. Czuję że dostaniemy naprawde wspanialego RPG'a z olbrzymimi możliwościami. Szkoda że trzeba ciągle czekać na te najlepsze szpile... :evil:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post21 lip 2006, o 11:57

No no i gra mi strasznie przypomina w kwestii rozgrywania walk przypomina FFXII, ale to bardzo dobrze bo w FFXII śiwtnie rozwiązano kwestie walk. Czekam z niecierpliwością bo wiem że wszystkie elementy będą na poziomie, tylko nie wiem jak będzie z fabułą
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post21 lip 2006, o 17:08

YoW napisał(a):No no i gra mi strasznie przypomina w kwestii rozgrywania walk przypomina FFXII, ale to bardzo dobrze bo w FFXII śiwtnie rozwiązano kwestie walk. Czekam z niecierpliwością bo wiem że wszystkie elementy będą na poziomie, tylko nie wiem jak będzie z fabułą

Akurat system walki nie będzie miał wiele wspólnego z FFXII... Jeśli już do czegoś bym ten element w Rogue Galaxy porównywał, to do Kingdom Hearts. Prawda, walki w FFXII będą nieco bardziej dynamiczne niż nas do tego seria przyzwyczaiła, ale w gruncie rzeczy nadal będą opierać się na wydawaniu komend i czekaniu na swoją kolej.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post25 wrz 2006, o 15:10

Czy ktoś wie może czy zamierzają to wreszcie wydać w jakimś zjadliwym języku (kurde, od biedy może być nawet po niemiecku).
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post26 wrz 2006, o 10:11

Przecież w październiku gra ma trafić do USA :) u nas niewiadomo , ale przecież od czego jest Torrent ??? :) zawsze jakieś wyjście hehehe
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post29 wrz 2006, o 08:08

No tak, hmmm .... eee ten ... teges ...
od czego jest torrent??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron