Teraz jest 27 kwi 2024, o 19:14


187 Ride or Die

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

187 Ride or Die

Post24 sie 2005, o 15:32

Nowa ścigałko - strzelałka od UBIsoft. Myślicie, że coś takiego ma szansę się przyjąć? W PSXeXtreme dostał podczas beta testów coś koło 8.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post24 sie 2005, o 16:46

Na torrencie juz od tygodnia, dwoch jest wersja pal. Troche smiechowa ta scigalka jak dla mnie. Zreszta trzeba samemu zagrac, choc uwazam, ze nie jest zla; kiedy nadrobie zaleglosci to sie zapewne i za nia wezme na powaznie.

Keep it real gangsta \o
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post25 sie 2005, o 16:41

eh nie podoba mi się ta gra! Jak chcę jeżdić to kupię np. Burnouta jeśli chcem strzelać kupię np.killzone więc połączenie tych dwóch gatunków to dal mnie mieszanka nie przełknięcia ja bym tam postawił 7 i poszedł na colę:)
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post1 wrz 2005, o 08:07

hmm, a imo dla przecietnego gracza jest to dosc przyjemny arcade, nie za trudny (raczej za czesto sie nie zacialem, a jakis specjalnych umiejetnosci manulanych to raczej nie posiadam, wrecz odwrotnie :P). Tylko cos to chyba z deczka krotkie jest, pogralem w wolnym czasie ostatnie dwa dni troche, a tu juz cos kolo 70%, czy cos na liczniku (sic!) wtf?

Czasami troche zaczynaja meczyc te wyscigi (stanowczo za duzy 'death race', czuc powtarzajace sie plansze), na szczescie co jakis czas mamy jakies tam urozmaicenia, czy to ochraniac van'a na autostradzie, czy przekroczyc wybrzeze powyzej okreslonej predkosci i nie dac sie zabic przy okazji oczywiscie ;). No i inne tam wynalazki. Tylko te procenty cos mnie martwia o_O...
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post1 wrz 2005, o 10:13

imo za łatwe, zbyt mainstreamowe, za nudne. Oczekuje wiekszego wyzwania od gier niz to co mi daje 187

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości