Teraz jest 28 kwi 2024, o 11:24


Sly 3

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Sly 3

Post22 sie 2005, o 17:44

Zauważyłem, że wszyscy uwielbiają na tym forum Jax`a i Dexter`a (tego to szczególnie) ale oprucz nich są jeszcze inni doskonali bohaterowie platformerów. Warto o tym pamiętać tym bardziej, że właśnie wychodzi kolejna część Platformówki Sly (dokładnie 3 część). Co o niej sądzicie?
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post23 sie 2005, o 08:38

ja bardzo czekalem na dwojke bo dlugo jej nie wydawali :). Teraz jak wiem ze mja wyjsc trojka to juz tak sie nie podniecam, ale ofkoz takze zagram :D
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post24 sie 2005, o 11:49

mam 2 normalnie super gra sly3 dostarczy trochę nowości więc można póżniej kupić po przecenie:) Podoba mi się splitscreen ja się chowam a kumpel mnie szuka, dobre. Ale nie podoba mi się to że będzie więcej postaci więc nie będzie zbyt wiele poziomów dla starych"wyjadaczych"
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post24 sie 2005, o 12:50

YoW napisał(a):Podoba mi się splitscreen ja się chowam a kumpel mnie szuka, dobre.

Ja właśnie nie wiem czy takie "dobre". Bo po split-screenie to trochę mija się z celem - jak tu się schować, jeśli opponent widzi wszystkie twoje ruchy?
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post25 sie 2005, o 16:32

Sarge nie psuj mojej pięknej wizji:) Pewnie zmienią tą zabawę w "ściganego" czyli ty jako złodziej kradniesz przedmioty a policjant musi cię złapać tak by było najlepiej albo"hej ty nie patrz na mój ekran!":P
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 sie 2005, o 19:19

YoW napisał(a): (...)ja się chowam a kumpel mnie szuka, dobre(...)"


Ej, YoW, ale w "doktora" się chyba z kumplami nie zabawiasz, co???
:twisted: :twisted: :twisted:

Po chwili: znasz YoW takie określenie jak "szabelkowanie"??? Wiem, wiem, głupi żart, łehehe...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post11 wrz 2005, o 09:45

spleet screen to akurat najmniej mnie interesuje. chce po prostu znowu super gre, taką jaką byl sly 2 (i 1, niedoceniony!)

Gość

Post11 wrz 2005, o 10:21

Hmmm... splitscreen w "doktora" byłby ciekawym doświadczeniem. A później można ewentualnie zapodać Sly'a 3 :D

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości