Teraz jest 19 kwi 2024, o 04:14


Matrix: Path of Neo

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post13 mar 2006, o 18:31

Hmmm. Szczerze nie wiem czemu cały czas mam nadzieje, że to nie jest CRAP :?: No ale skoro dużo ludziów twierdzi, że lipa, to lipa. Pozasysam coś innego :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline

hellspawn81

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 16 mar 2006, o 12:24

Post16 mar 2006, o 12:44

widzialem gralem i stwierdzam ze ta gra to niezla kupa
Hail The Leaf!!!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 mar 2006, o 19:05

damek82 napisał(a):Hmmm. Szczerze nie wiem czemu cały czas mam nadzieje, że to nie jest CRAP :?: No ale skoro dużo ludziów twierdzi, że lipa, to lipa. Pozasysam coś innego :D


stary nie grałeś to nie gadaj :D. Czytałeś jakies recki? Tragedia...

Gość

Post21 mar 2006, o 00:20

Pon tragiczne nie było, ale developerzy pojechali na maksa!! :twisted: Ja rozumiem, że jest dynamiczna, ale ta kamera, i inne skieprzczone motywy... Poza tym rozwaliły mnie mrówki na jednym z poziomów. Ja rozumiem, że to poshizowany wirtualny program był, ale przegięli... geez...
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Post21 mar 2006, o 09:27

czy ta gra przypomina troche Devil may cry 2, czy wogóle jest jeszcze gorsza może jakieś porównanie wtedy by było trochę łatwiej? 8)
Leave me, I won`t tell you a third time.

Gość

Post21 mar 2006, o 18:58

Oblivion to gra zupełnie inna niż Devil, więc jakiekolwiek porownania tych dwóch gier nie mają sensu. Dobrze wiesz co to jest Devil prawda :D ?? Obliv. to RPG osadzony w ogromnym świecie fantasy. Gracz może dowolnie prowadzić linię fabularną gry, przez co jest ona niemal całkowicie nieliniowa. Świat i liczba możliwości jest ogromna, a nawet niezmierzona!!! Nie ma sensu pisać tu o niej wszystkiego, bo to zajęłoby kilka dni:> Poszukaj czegoś na necie to sam zobaczysz :D :D :D :D Ta gra to istny killer!!

Gość

Post21 mar 2006, o 19:04

Oj SORRY!!!!! Powaliły mi się fora!! To miało iść do Obliviona!! Wybaczcie.... :oops:
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post31 mar 2006, o 19:29

Ta gra to porażka. Już dużo lepszy wg. mnie był Enter the Matrix. Szkoda, że mam ją na chacie, bo tylko zajmuje mi miejsce na półce. Jak można w to wogóle grać. Wydaje mi sie, że bardziej wciągnąłby mnie stary dobry PONG...
Offline

Gąbka

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 29 mar 2006, o 16:16
  • Lokalizacja: ...DuPa

Post1 kwi 2006, o 09:20

Nie zniżaj Ponga do klasy PoN!! Pong to wspaniała, oldschoolowa gra i jest bardzo wciągająca (mnie swojego czasu wciągnęła na wiele godzin :D ). Nowy Matrix to shit prosto z rynsztoku i oczywiście, że EtM był od niego lepszy. 8)

Gość

Post1 kwi 2006, o 09:24

I tutaj musze sie z toba zgodzic :( geeez... Pong to w istocie wspaniała gra, która mimo swojej prostoty (nawet jak na tamte czasy) potrafiła wciągnąć i to na całe dnie :D :D Sam osobiście szarpalem w niego wiele godzin i cenię sobie tą grę szczególnie za to, że nawet teraz po wielu latach mam ochotę w nią zagrać... :P
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron