Teraz jest 28 mar 2024, o 20:29


Co Polecacie....?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Co Polecacie....?

Post18 sie 2005, o 14:38

Ludzie zrobiłem taki temat żeby każdemu było łatwo spytać się o jakaś gierkę i czy warto w nią zagrać itp. myślę, że mnie Baron znowu Nie zaczepi i Nie zamknie tematu Wiecie Nie tylko ja będę się pytał o jakieś tytuły w też możecie.

gayardo: kolejny durny temat:\ po co sie pytasz jakie gry sš fajne, dobre itp jak jesteś na stronie "z grami"
czytaj nasze teksty (recenzje) to będziesz miał odpowiedż na swoje pytanie.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post18 sie 2005, o 14:40

No to ja mam pierwsze pytanie, co mi napiszecie na temat MIDNIGHT CLUB 3… chcę sobie ten tytuł kupić…, bo mi się już GT4 znudziło i szukam nowej samochodówki
Offline
Avatar użytkownika

Macieq

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 18 sie 2005, o 14:49
  • Lokalizacja: Rybnik

Post18 sie 2005, o 14:55

Midnight Club 3 jest świetne o ile lubisz arcade'ówki.Super speed,duże możliwości tunningu niezła grafa,dosyć wysoki poziom trudności,możliwość jazdy motarami.Nieżle gra sie w trybie Online.Ogólnie bardzo polecam.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post18 sie 2005, o 15:09

Wiesz co gunek, chyba wygodniej było by pytać bezpośrednio w Topie dotyczącym gry (a jak takiego nie ma, to się zakłada takiego). Zawsze też warto zerknąć jaka ocena była nadana danej grze.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post18 sie 2005, o 20:31

(damek82)Wiesz ocena swoja drogą na OGM mogą jakąś grę ocenić na 6 a ty możesz się z nimi Nie zgadzać itd…, dlatego założyłem taki temat żeby każdy by mógł słuchać rad innych użytkowników, którzy grali w dany temat(chodzi o grę) i jak sami oceniają jakąś grę…proste… Jezu prosty temat ktoś się pyta czy warto taka i taką grę kupić z Ci, którzy już grali w przykładowy tytuł odpowiadają i piszą własne wrażenia....
:arrow: A jak tam Enthusia się sprawuje grał ktoś chce kupić jakaś z nowszych samochodówek, ale Nie wiem, jaką pomocy ludzie... :| :?: :!:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post19 sie 2005, o 10:39

Gunek, na samym dole recenzji jest miejsce, gdzie można oddać głos na daną grę (czyli swoją ocenę), a jeszcze niżej można ją dowolnie skomentować.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post19 sie 2005, o 11:24

Wiem, ale tam mało, kto zagląda i bym czekał na odpowiedz ruski rok wiec, dlatego założyłem ten temat proste…
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post19 sie 2005, o 12:36

No i widzę że nie tylko ja robię (czasami) głupie tematy:) Gunek zamiast zakładać ten temat po prostu wejdż na gamerankings i tam zobacz oceny i pogadaj na forum o tej grze oczywiście po angielsku;)albo poszukaj opini na inych stronach o grach.

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron