Teraz jest 29 mar 2024, o 04:36


Final Fantasy X-2

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post21 sie 2005, o 15:30

Damek to chyba jedna z dwóch fajnych rzeczy w finalu, fajne laseczki i Grafika no może jeszcze muzyka ale grałem na telewizorze bez dźwięku(u kolegi u niego to jest hardkor) i tak jak mówiłem jedna z najgorszych części.
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post21 sie 2005, o 15:50

YoW napisał(a):jedna z najgorszych części.

Nie jedna z najgorszych, tylko najgorsza;). No bo innych "złych" Finali to ja nie widzę ;P.
Flame purifies all...
www.gameholic.net
I forgive you...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post22 sie 2005, o 00:38

Ona nie jest zła. Ona jest po prostu inna, właściwie zupełnie inna niż każdy Final. Chłopaki ze SQUARE nie wstrzelili się widocznie w gusta co nie znaczy, że gra jest zła. Ja na razie 10 % skończyłem i nie narzekam, podoba mi się, laki mi sie podobają, grafa mi się podoba. Nawet fabułka jest niczego sobie (tylko muza mi chyba nie podchodzi).
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post22 sie 2005, o 12:27

Gr dmaek bo cię potnę piłą ręczną:) Co do fabuły to jest strasznie słaba więc nie gadaj głupot damek dobra fabuła to jest w finalu 7, chrono trigerze i w kilku innych pozycjach ale nie FFX-2
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post25 sie 2005, o 11:40

Wiecie co mam problem, normalnie gra zaczeła mi się wyświetlać w w wersji panoramicznej i nie wiem co mam z tym zrobić. Mam kabel RGB, w ustawieniach sonki jest Aspect Ratio ustawiony FULL. Normalnie nie wiem co mam zrobić, żeby grać normalnie na pełnym kranie. HELP!!
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post14 wrz 2005, o 19:04

O ile dobrze pamietam wersje ffx i ffx-2 (te w eu) chodza w 50 klatkach na sek + widok panor. Mozliwe wiec ze cos w ustawieniach tv zostalo zmienione. Sprawdz menu swojego odbiornika.
Offline
Avatar użytkownika

e(X)4r0th

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 27 sty 2006, o 03:48
  • Lokalizacja: Krakuf

Post27 sty 2006, o 06:07

Jak dla mnie ta odsłona ff jest chyba najgorsza w historii serii (wliczając pierwsze fajnale na NESa).Podchodziłem do tej gry z dużym entuzjazmem bo jej poprzednik zassał mnie do telewizora za dłuuuugie godziny (na liczniku mam chyba 200 ) o tyle już samo intro zdradziło czym jest naprawde FF X-2. Totalnie Infantylna fabuła i dialogi, badziewne postacie (Paine - nedzna podróba Aurona, Yuna śpiewajaca a'la Britney Spears - bueeeee). W dodatku wiekszość miejscówek to lekko przerobione lokacje z ff X(czyste lenistwo twórców).
Jakkolwiek gra ma kilka plusów - ulepszony i szybszy system walki w czasie rzeczywistym ( a nie turowym jak w poprzedniku), czy grafika trzymająca poziom ff X - nie polecam nikomu powyżej 10 lat.
PS. Uczciwie przyznaje ze gry w całosci nie przeszłem wiec byc moze pod koniec ma cos wiecej do zaoferowania i nie zasługuje na takie bluzgi jak powyżej (w co wątpie)
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Final Fantasy X-2

Post27 sty 2006, o 11:27

Ja właśnie niedawno skończyłem , hmmm , zdecydowanie gorsza od FFX , pod wieloma względami , ale mimo wszystko fajna część , szybko się w to grało , to co bolało to to ,że tylko 3aktywne postacie , brak tur trochę mnie wnerwiał , bo czasem działo się wszystko za szybko (vide FFVII) i bardziej cała gra się opierała na zwykłych atakach , na czary nie było za bardzo czasu :) , brak Aeonów ( poza morcznymi po przeciwnej stronie barykady hehe) no i mało jebitnych bossów - Vegnagun był śmiechu warty , skurwiel na Bikanel Desert był najgorszy i monster z Thunder Plants , a tak to był RELAX , ale jak mówiłem spoko kontynuacja i mnie się FF X-2 podobał !!!
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post27 sty 2006, o 11:32

Masz rację e(X)4r0th z Yuną przegieli pałę po całości , ale trudno , a co do Paine dało się wy3ymać .

Gość

Post27 mar 2006, o 12:12

nom, troszke nagieli klimat i przez to FFx-2 jest nieco gorsza od swojej poprzedniczki. Mimo to.. wspanialy "erpeg" z niego! :P :D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post27 mar 2006, o 14:16

Właśnie gram... Jest dobrze, ale zdecydowanie widać od razu że Square Enix tą częścią zrobiło sobie mały "krok w bok". Wszystkim wielbiącym "uniosły" klimat poprzedniczek, X-2 może nie przypaść do gustu - jest lekki, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że niektóre dialogi są lekko tandetne.

Na pewno w X-2 jest więcej z gameplay'a, niż choćby w dziesiątce. Dla mnie niekoniecznie jest to plus, bo zdecydowanie za mało tutaj wydarzeń, które mogły by coś wyjaśniać. Innymi słowy - fabuły brakuje. Rozgrywka opiera się do podejmowania pojedynczych misji, włączonych w całe Chaptery - i tak od czasu do czasu jest jakiś filmik mówiący coś więcej.

W sumie to jestem już pod koniec, a o dziwo - na liczniku niecałe 30 godzin. Czas się zdecydowanie wydłuża przy pobocznych zadaniach, których jest tu mnóstwo (więcej niż tych głównych), ale jeśli ktoś chciałby iść tylko główną ścieżką, jest w stanie zejść pewnie do ok. 20 godzin, i to za pierwszym razem! Mało jak na RPG'a... Wiadomo - jeśli ktoś skończył FFX i ciągle mu mało, może próbować X-2. Ja tak zrobiłem i podliczając wszystkie plusy i minusy, w sumie jestem zadowolony.

Gość

Post27 mar 2006, o 15:54

Ta gra najlepiej "podejdzie" własnie tym , którzy ukonczyli juz FFX.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron