Teraz jest 28 mar 2024, o 14:27


Final Fantasy X-2

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post28 mar 2006, o 22:36

No niekoniecznie - chodzi właśnie o to, że X-2 prezentuje zupełnie inny, bardziej "lekki" klimat w porównaniu do dziesiątki. Dlatego też jeśli ktoś tego nie przełknie, może się nie przekonać. Nie ma jednak co ukrywać, że każdy zaciekawiony, co się dzieje po wydarzeniach z dziesiątej części, będzie zmotywowany, aby ukończyć X-2. Tyle tylko, że został mi ostatni Chapter i póki co jakoś jestem zawiedziony - spodziewałem się że zostanie ujawnione coś więcej. Nie wydaję jednak ostatecznego osądu dopóki nie skończę gry do końca 8) .

Gość

Post29 mar 2006, o 15:55

Nie powiedzialem, ze podejdzie ona tylko tym, ktorzy ukonczyli FFX, tylko ze im <<najbardziej>> ona podejdzie właśnie dlatego, ze gracze beda chcieli sprawdzic co dzieje sie na Spirze po zakonczeniu FFX. Ja naprzyklad jestem bardzo ciekaw...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post29 mar 2006, o 17:26

z checial pogralbym w ta czesc juz teraz lecz nie bede grac w japonska wersie bo nic bym nie rozumial, tak ze czekam na chocby wersie USA. jestem dobrej mysli :)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post30 mar 2006, o 23:16

Luke napisał(a):z checial pogralbym w ta czesc juz teraz lecz nie bede grac w japonska wersie bo nic bym nie rozumial, tak ze czekam na chocby wersie USA. jestem dobrej mysli :)

Heh, FFXII które masz na myśli, a FFX-2 o którym jest temat to dwie zupełnie różne gry :P

Gość

Post30 mar 2006, o 23:33

:D :D :D

Gość

Post17 lip 2006, o 00:24

nom, nareszcie zdobyłem moją kopię FFX-2 (bynajmniej nie mam na myśli kopii zapasowej). Gra naprawdę fajna, super system i wogóle gra się bardzo przyjemnie. Tego oczekiwałem od FFX-2
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron