Teraz jest 24 kwi 2024, o 18:09


Final Fantasy X-2

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Final Fantasy X-2

Post10 sie 2005, o 11:14

Od przedwczoraj jestem posiadaczem mojej pierwszej oryginalnej gry na PS2. Padło na FFX-2 i musze Wam powiedzieć, że gra się w to fajnie. Macie jakieś doświadczenia z tym tytułem?? Z tego co czytałe oraz słuchając różnych opini wydaje się, że gierka jest słaba (albo jeśli brać pod uwagę, że to Square Enix tylko dobra) ale jakoś tego nie odczułem. Wprawdzie zmianę klimatu od razu można wyczuć, co nie zmienia faktu, że gra mi się w to bardzo przyjemnie.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post10 sie 2005, o 11:33

grałem troche w FFX-2- fajna gierka 8) ale jak dla mnie gorsza od Finala X :twisted: troche nieprzypadl mi do gustu delikatna zmiana charakteru gry na bardziej zrecznosciowa :| ale jakby niebylo to dobry tytuł ktory moze sie niespodobac niektorym wielbicielom rogrywki jak w FFX :wink:
dziwny jest troche patent ze zmiana "klas" ale fajnie wyglada animacja zmiany ciuszków :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 sie 2005, o 13:29

eh grałem w tą grę ale jest to według mnie jedna z najgorszych odsłon Finala! 3 babki są fajnę ale są to tylko czarodziejki i nie ma żadnych innych postaci kto to wymyślił!? Fabuła też jest cienka jak kluski z rosołu! Nie wiem czemu są tak wysokie oceny w prasie i na stronach internetowych! Ale cóż może to moja wina że tak krótko grałem eh Final x to jest to! Ale nie x-2
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post10 sie 2005, o 14:13

No nie tylko czarodziejki, a właściwie to w sumie nie ma żadnej. Standardowo Yuna jest STRZELCEM [gunner], Riku ZŁODZIEJEM [thief], a Paine WOJOWNIKIEM [warrior].
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post20 sie 2005, o 06:03

FF X-2... brutalne zbeszczeszczenie świętości, jaką jest FFX, zepsucie całej tej poważnej i cudownej historii w chyba najgłupszy z możliwych sposobów, brak ukochanych summon'ów (tak, wiem, że są, ale to jednak nie to samo...), brak broni ostatecznych, brak tej "magii" Final'a, głupie minigierki, infantylna fabuła, Y.R.P -_- i cała reszta... Na plus wychodzi chyba jedynie grafika, bo i muzyka w tej części "ssie". Jak dla mnie: 4+/10, najgorsza część sagi. Koniec i kropka.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post20 sie 2005, o 09:24

Kiedy wychodzi ta cześć….?
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post20 sie 2005, o 09:26

Sorki Nie tu napisałem posta…. Chodziło mi, kiedy wychodzi najnowszy FF XII
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post20 sie 2005, o 11:16

Tak w ogóle, to mogłeś edytować posta:). A co do FFXII - wyjdzie w okolicach marca 2006.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post20 sie 2005, o 11:43

No nie besztaj Gunka chłopak jeszcze się uczy :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post20 sie 2005, o 16:12

Po FFX troche w to pogralem, po kilku h juz to bylo siedzenie na sile od czasu do czasu, a potem juz calkiem zaniechalem gry. Brakuje tu czegos. Wlascwie to wszystkiego po trochu, po prostu nie trzyma przy ekranie jak inne Finale, zgadzam sie z wiekszoscia - straszna czesc, a moglo byc tak ladnie - sam pomysl z kontynuacja tak swietnej czesci 10, ehh...

Czekac na 12'stke pozostaje

btw: Co do tych czarodziejek (;d) - toz tam jest podzial na klasy ('wdzianka' :d), jak w 5'tce chyba, zreszta sie nie bede wypowiadac, bo ni cholery nie pamietam.
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post20 sie 2005, o 18:35

damek82 napisał(a):No nie besztaj Gunka chłopak jeszcze się uczy :D.

Spoko, to była tylko taka mała uwaga:D, ale fora istnieją już tyle czasu, że chyba każdy powinien wiedzieć o możliwości edycji swoich postów:).
Nie tylko w 5 był podział na klasy. We wcześniejszych Final'ach również można było wybierać z pośród różnych profesji, ale jak dla mnie motyw z "ciuszkami" po prostu ssie, mogli to załatwić jakoś inaczej:P.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post20 sie 2005, o 22:42

Jak już o ciuszkach nawijamy, to normalnie czy ktoś się dokładnie przypatrzył jak się dziewczyny morph`ują?? Widać bieliznę, ja za cholere nie jestem pewien, dałbym głowę za Paine ale z resztą mam poważny problem :D. Jeszcze jedno nie wiem, czy zauważyliście jak Rikku zajebiście kręci tyłeczkiem (jako złodziej) podczas przygotowywania jakiegoś specjala, ja normalnie wymiękam, zresztą fajna dupcia z niej jest. Taka ten tego :twisted: .
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron