Teraz jest 27 kwi 2024, o 22:29


Jak and Dexter (1,2,3)

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

Która część Jaka i dexa jest według was najlepsza?

Jak and Dexter
0
Brak głosów
Jak 2: Renegade
3
75%
JAK 3
1
25%
 
Liczba głosów : 4

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Jak and Dexter (1,2,3)

Post7 sie 2005, o 11:52

Ello ello właśnie zagrywam się w Jaka 2 najlepsza platformówka po wszech czasy!!! Co sądzicie o Jaku i dexie? no dalej soniale i damki i inne arcadiusy:) Zagłosujcie też w ankiecie która część jest najlepsza.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post7 sie 2005, o 17:58

Hmmm w sumie to nie wiem bo grałem tylko w 2 część. Bardzo fajna gra ale są momenty, które są dla mnie za trudne. Przechodzenie tego samego kawałka gry po kilkanaście razy jest dla mnie nonsensem. Niemniej jednak uważam, że jest to naprawdę kawał świetnej gry, z bardzo dobrą grafiką i całkiem znośną fabułą.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 sie 2005, o 11:27

zapomniałeś wspomnieć om dexie a takich rzeczy nie wybaczam wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ciach ciach(damek leży martwy na podłodze:)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post8 sie 2005, o 14:55

Czym mnie zarżnęłeś??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline

konrado0905

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 8 sie 2005, o 17:01

Post8 sie 2005, o 17:07

Grałem we wszystkie czesci i jedna jest lebsza od drugiej. 1 jeszcze przechodze, 2 przeszlem w nieco ponad 23h (2 jest najdluzsza), a 3 przeszlem w ponad 12h. Teraz czekam na jaka x. juz sie na to slinie.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 sie 2005, o 17:57

damek82 napisał(a):Czym mnie zarżnęłeś??

e niczym wielkim tylko piłą motorową;)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 sie 2005, o 14:52

Łał ta gra to jest to właśnie pykam w 1 częśc po prostu najlepsza "rasowa" platformówka, a 2 część po prostu najlepsza platformówka ever. Damek sory za pocięcie ale za niewymienianie dexa robię się agresywny grrrrrrrrrrrrrrrrrr :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post10 sie 2005, o 18:40

Jedna z najlepszych serii w jakie pykałem w życiu. W dwójce nieco za wysoko podciągnięty poziom trudności - niektóre momenty były frustrujące, ale na wszycho jest system, nie? Trójka ma IMHO najładnejszą grafę (lepsza od np. GoW IMHO) z ostatnio "wyszłych" gierec.
Fabuła. W życiu nie miałem większej beki z filmików przerywnikowych w gierach. DAX ryje beret tak, że brak mi słów... Do tego najładniejsz animacje przerywników...
Jak dla mnie "must mieć 4wszyscy"...

P.S. No i mnie sprowokował wstępem... Napisałem.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post29 sie 2005, o 17:54

Może skuszę się i sprawie sobie trzecią część. Jest teraz w dobrej cenie w platynie.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2005, o 17:05

Rzuć okiem na Allegro, jest jeszcze lepiej! A ta giera jest na prawdę wiele warta! Jest długa, niemęcząca (wzięli se twórcydo bańki głosy graczy po "dwójce" - była lekko przesadzona...)
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post3 wrz 2005, o 17:32

Sonial13 napisał(a):ale na wszycho jest system, nie?


si, si : P.

Nadrobilem zaleglosci nie tak dawno w sumie i dobilem do konca jedynke + 'dodatkowe' zakonczenie po uzbieraniu 100 celsow, wiec oficjalnei moge sie juz wypowiedziec chyba ;b.

Ktos tu napisal, ze kazda czesc lepsza od poprzedniej - i cholera ma racje. Jedynke trzeba miec, no bo klasyk ;q.

Dwojka juz jest duzo 'doroslejsza', o wiele wiecej humoru (zreszta cala seria jest nim niezle napchana), no i wreszcie Jak pogadal ;). Choc chyba najbardziej flustrujaca seria, pluc sie na brode czasami. Zeby jeszcze chociaz checkpointy jakies czeste po drodze byly, brrr. No ale Sonial dobrze prawi - sa sposoby dla zrezygnowanych i zdenerwowanych :P.

I trojka, w ktorej kurde cos duzo tego jezdzenia/latania wszelkim osprzetem jest, albo cos mi sie zle pamieta to. Na szczescie prostsza od poprzednika, choc momentami tez zdarzalo mi sie miec ochote rozsmarowac pada na scianie.

Gdy juz sie gra w jedna to wypadalo i by reszte poznac. Swietna seria. IMO ogolnie ciut za trudna dla przecietnego zjadacza chleba. Numero uno u mnie w platformerach, tuz przed R&C ;).

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości