Teraz jest 27 kwi 2024, o 21:47


Final Fantasy XII

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post21 sie 2005, o 15:20

Ha główny bochater finala wygrywa z raidenem zawody o największego bioshmena :D no całe szczęście że postać można zmienić na dowolną bo inaczej do sqare poszła by masa cenzuralnych wyrazów :P
PS. sqere i inne japońskie firmy mam apel bioshmeni nigdy nie byli, nie są, nie będą w modzie więc prosimy o zamieszczenie jakiegoś fajnego madafaki w waszych grach i nie byłby by to bioshmenami dziękuję za uwagę :)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post21 sie 2005, o 21:43

Joł, czy Ty wogóle wiesz kto to jest bishonen?? Główny bohater nim nie jest, musieli byśmy nazwać bishonen`ami 50% chłopaków, którzy nie są napakowani.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post24 sie 2005, o 11:57

Damek czy ty czytasz relacje i oglądzasz obrazki przecież od razu widać i słychać (znaczy napiane jest:)) że główny bochater fajnala to bioshmen pełną gębą ja pomyliłem go z kobietą gdy go zobaczyłem no i do końca miałem wątpliwości te włosy i postura błe tylko piersi nie ma:)
PS.Raidenom mówimy stanowcze NIE! :)
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości