Teraz jest 29 mar 2024, o 00:13


Która piłka nożna jest lepsza?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post8 lis 2004, o 02:09

Malin napisał(a):Chwileczke!!! Po co właściwie to beznadziejne pytanie: "co jest lepsze PES czy FIFa?". Rzeczą oczywistą jest że seria Pro Evolution Soccer bije na głowy wszystkie inne "piłki nożne" (o ile takowe można nazwac piłkami nożnymi). Żółtki z KCET stworzyli grę, która jest wzorcem dla wielu innych devoloperów. Bez dwóch zdań!!! PES jest bilion razy lepszy od wszystkich gównianych fifek razem wziętym dodając do tego jeszcze This is Footbal i inne niby "piłki nożne".


OK Malin, to jest Twoje zdanie (zresztą podobne do mojego). Ale wez poprawke na fakt, ze fifa sie sprzedaje rownie dobrze (a nawet lepiej, ale do ogolnej liczby sprzedazy EA doklada takze wersja na gcn i gba, ktorych nie ma PES) co seria Konami. Wiec ktos to jednak kupuje, i niemalej liczbie osob sie jednak Fifa podoba...

Malin

Post11 lis 2004, o 01:36

Wiem, ale seria PESa na PC weszła dopiero pod koniec tamtego roku, natomiast fifa na PC jest praktycznie od zawsze. Nic dziwnego więc, że Fifa cieszy się tak niebywale dużą popularnością. Aha, wez pod uwage to, że do dnia 9.XI.04r. w samych tylko Stanach Zjednoczonych łączna liczba zamówien gry PES4 na PC przekroczyła 2 miliony sztuk!!! Myśle. że KONAMI swoją 4 częścią PESa na PC pokaże programistom z EA co to znaczy "wirtualny futbol". Krótko mówiąć: Fifa 2005 będzie jeszcze istniała na rynku dopóki nie wyjdzie pełna wersja PESa4 na PC, czyli juz tylko do 18 listopada br.!!!
P.S. W piątek będe miał konsole Ps2, a więc naciesze sie graniem w PESa 4 jeszcze przed premierą na PC:)
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post11 lis 2004, o 12:38

Malin napisał(a):Myśle. że KONAMI swoją 4 częścią PESa na PC pokaże programistom z EA co to znaczy "wirtualny futbol". Krótko mówiąć: Fifa 2005 będzie jeszcze istniała na rynku dopóki nie wyjdzie pełna wersja PESa4 na PC, czyli juz tylko do 18 listopada br.!!!


Wiesz, imo to Konami juz dawno pokazalo kto tu rzadzi. Problem tkwi raczej w mentalnosci ludzi - Fife maja od zawsze a tu wchodzi jakas japonska pilka i od razu zbiera korone - nie chca przyjac do wiadomosci ze PES jest lepszy i zawziecie grają w Fife. Sam znam wielu klonowców, ktorzy mowią ze "nie będą grać w jakieś japońskie piłki". Widzisz wiec ze glupiego w mądrego tak szybko nie zamienisz :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post27 lis 2004, o 23:30

w tej właśnie chwili dorobiłem się swojej xboxowej wersji pes4. co myślę? przede wszystkim, nie ma szoku, o którym wszyscy mnie zapewniali. powiem więcej - póki jestem jeszcze nieprzyzwyczajony do sterowania i całego systemu gry, jestem w stanie powiedzieć, że dalej moim zdaniem fifa 2005 jest lepsza. takie są moje PIERWSZE wrażenia z gry. ale co będzie później - nie wiem.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...

Gość

Post28 lis 2004, o 17:22

TheNaturat napisał(a):w tej właśnie chwili dorobiłem się swojej xboxowej wersji pes4. co myślę? przede wszystkim, nie ma szoku, o którym wszyscy mnie zapewniali. powiem więcej - póki jestem jeszcze nieprzyzwyczajony do sterowania i całego systemu gry, jestem w stanie powiedzieć, że dalej moim zdaniem fifa 2005 jest lepsza. takie są moje PIERWSZE wrażenia z gry. ale co będzie później - nie wiem.


Napisales; "fifa 2005 jest lepsza. Hahahahahahahahahaha....... :lol:
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post28 lis 2004, o 18:04

Anonymous napisał(a):
Napisales; "fifa 2005 jest lepsza. Hahahahahahahahahaha....... :lol:

bystrzaczek z Ciebie :wink: rzeczywiście tak napisałem 8)
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post29 lis 2004, o 19:17

TheNaturat nie wiem co ty widzisz w Fifie :wink: Pro Evo to jedyna gra, która przyciągnęła mnie jak żadna inna gra.To jej poświęciłem najwięcej czasu i bez przeszkód powiem PRO EVOLUTION SOCCER (all version)RULEZ!!!!na wieki!!
Offline
Avatar użytkownika

JJ

początkujący

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): 5 gru 2004, o 14:16

Post5 gru 2004, o 14:25

FIFA to relikt pzeszłości, robione teraz dla kasy i na odwal się. PES jest dopracwany w każdym szczególe, począwszy od grafiki, przez fizykę, po grywalność. nie ma nawet sensu się kłócić 8)
Every artist is a cannibal, every poet is a thief All kill their inspiration and sing about the grief
Offline

Snake

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 5 sty 2005, o 09:42

Post5 sty 2005, o 09:45

Fifa nie jest taka zła, ale nie tak dobra zeby zawalczyc z PES ;). Pilka konami rzadzi i tyle
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post10 sie 2005, o 20:12

Tu jest tak jak ktoś grał tylko w FIFE to twardo uważa, że to jest najlepsza gra kopana, ale jeżeli by usiadł do PES… to by szybko zmienił zdanie Pro Evolution Soccer rządzi!!!
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post11 sie 2005, o 14:18

Jaja sobie robicie PES jest najlepszy a fife razem z innymi zgniata i bawi się ich głowami. Ba dzięki PES przekonałem się do gier o piłce nożnej!
Respect to king!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post12 sie 2005, o 12:01

no pres rządzi, ale musicie przyznac ze czwarta czesc niezbyt im wyszla. ja czekam na piatke i mam nadzieje ze znowu zarządzi :roll: :twisted:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron