Teraz jest 29 mar 2024, o 08:54


Która piłka nożna jest lepsza?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post19 paź 2004, o 22:20

No znając EA big to na pewno jest na co czekac. Nawet mimo ze to fifa :twisted: Na pewno oni cos takiego wykombinują ze nie bedzie mozna oderwac sie od konsoli
Offline
Avatar użytkownika

Hunter

OGM Member

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 23:18
  • Lokalizacja: Łódź

Post20 paź 2004, o 00:11

Przepraszam czy to jakiś Jołk?? Ja wypraszam sobie takie pytania, to jak bys się pytał co jest lepsze Maluch czy Porsze?? Owkozzzz że WE!!
Obrazek
Biohazard 4 PL R.I.P 16.12.2004r a szkoda bo włożyłem w nią kupe roboty :/.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post20 paź 2004, o 09:28

Heh hunter wbrew pozorom i fifa ma zagorzałych fanow, ktorzy będą ją popierać. Tak sobie nie sprzedaje sie co roku tej gry kilka milionow..
Offline

seba200

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 20 paź 2004, o 10:24
  • Lokalizacja: Warszawa

Post20 paź 2004, o 10:42

A ja wlasnie stalem sie posiadaczem i PES4 i FIFY 2005.
I powiem tak . Nic nie dorownwa PES-owi w dryblingach, ustawieniach(ktorych jest ogrom!!!!!), przejzyste menu, trybu riplay, wstawek, mozliwosci edycji wszystkiego itd. Pytanie - po jakiego wala japonczycy podkrecili predkosc samej gry. Przeciez to jest zenada. Wszystko dzieje sie tak szybko ze smiem powiedziec ze to taka arcadowka z rozbudowana obcja kiwek i dryblingu. Od zawsze jestem fanem PES, ale sama rozgrywka to bieganie z jednej strony boiska na druga. W fifie jest to wywazone atak pozycyjny ma tutaj miejsce i mozna wszystko zaplanowac. Czy nikt tego nie widzi ze to wyglada jak sztafeta. Moim zdaniem powinna byc mozliwosc regulacji predkosci rozgrywki cos co bylo w poprzednich czesciach. NAprawde niewiem dlaczego zrezygnowali z tego. Fifa w tej czesci juz tak bardzo sie zblizyla do PES ze zaczynam myslec w chwili obecnej w ktora z nim pograc jak mam wolna chwile. Z jednej strony PES daje mi mozliwosc pogrania w dryblingu i mase sytucji podbramkowych(trzeba tylko szybko sie orietowac), zas fifa daje mi bardziej odwzorowany system rozgrywki(bardziej dla mnie naturalny). Czy ktos widzial z was zeby najgorsze zespoly biegaly z taka predkoscia po boisku? - daje to smieszny obraz. Bieganina od lewacza do prawacza przez caly czas. To tyle, moze kiedys zrobia 1 gre idealna bo narazie zawsze cos jest nie tak.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post20 paź 2004, o 11:13

Co do szybkosci w PES4 to ma sie takie wrazenie tylko na poczatku - z czasem sie przyzwyczaisz i przyznasz mi racje, ze szybkosc jest dobrze dobrana. A co do tego biegania, to nie bardzo wiem o co ci chodzi. Wystarczy zagrać z byle lepszym przeciwnikiem i juz sobie nie pobiegasz! Przeciez w tej czesci wlasnie została OSŁABIONA rola biegu - z piłką biega sie duzo wolniej niz bez niej i jej holowanie na nic sie nie zdaje, trzeba szybko wymieniac podania, a nie biegać. Wiec nie bardzo wiem "o cio chodzi"...
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post20 paź 2004, o 16:08

Baron Ski napisał(a):Przeciez w tej czesci wlasnie została OSŁABIONA rola biegu - z piłką biega sie duzo wolniej niz bez niej i jej holowanie na nic sie nie zdaje, trzeba szybko wymieniac podania, a nie biegać.

prawda jest taka, że to jeden z minusów FIFY - tam koleś z piłką biega równie szybko co koleś bez piłki... muszę przyznać, że to duży błąd programistów i wada tego tytułu... w końcu nikt nie jest doskonały... szkoda tylko, że EA "posypało się" na takim szczególiku... :roll:
Ostatnio edytowano 24 paź 2004, o 12:42 przez TheNaturat, łącznie edytowano 1 raz
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post20 paź 2004, o 16:45

TheNaturat, do tej pory podobnie sprawa wyglądała w PES'ie, wiec to nie jest aż tak duzy bład. W najnowszej częsci imo zostało to nawet troche przegiete, bo zawodnik ktory ma speed ok. 75 biega ze dwa razy wolniej z piłką od obroncy, co jest lekkim przegieciem..
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post21 paź 2004, o 12:30

Fifa moim zdaniem nie dorasta PES'owi do pięt. Tak się składa, że ostatnio w końcu pograłem trochę w nową "fifkę" i prawda jest taka, że aż tak wiele się nie zmieniło, jak to dało się słyszeć od wielu źródeł. Ja już powoli mam dość tej serii - i nie wiem dlaczego, ale mimo iż stoję przy PES'ie, to jednak zawsze sprawdzam produkt EA, czy w końcu coś się zmieniło. Na chwilę obecną gdybym jednak miał oceniać Fifę 2005, nie wiem czy zasługiwałaby ona choćby na 6/10 :? . Ale to tylko moje zdanie (?).
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post25 paź 2004, o 20:52

Pograłem w fife dłuzej i powiem wam, ze juz mi sie znudziła. To jednak nie pes w ktorego mozna grac przez kilka miesiecy.. Choc pes4 jeszcze nie mam to juz niedlugo nadrobie zaległosci :P
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post27 paź 2004, o 09:14

tak w ogole to smieszą mnie wszyscy ktorzy co roku kupuja nowa fife :twisted: Ile mozna wydawac kasy na ten szajs :roll: ? Ofkoz to tylko moje zdanie, ale w to sie grac nie da :P

Malin

Post7 lis 2004, o 00:38

Chwileczke!!! Po co właściwie to beznadziejne pytanie: "co jest lepsze PES czy FIFa?". Rzeczą oczywistą jest że seria Pro Evolution Soccer bije na głowy wszystkie inne "piłki nożne" (o ile takowe można nazwac piłkami nożnymi). Żółtki z KCET stworzyli grę, która jest wzorcem dla wielu innych devoloperów. Bez dwóch zdań!!! PES jest bilion razy lepszy od wszystkich gównianych fifek razem wziętym dodając do tego jeszcze This is Footbal i inne niby "piłki nożne".
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post7 lis 2004, o 01:18

Niedawno kupiłem gre PES2 tylko na PSX. Miodzo. Piksela! :wink:
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron