Teraz jest 29 mar 2024, o 17:29


Która piłka nożna jest lepsza?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Która piłka nożna jest lepsza?

Post17 paź 2004, o 21:51

Która lepsza PES czy FIFA??
Ale dlaczego wybrałeś te tytuły? :lol:
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post17 paź 2004, o 21:56

hmmm... to jeszcze zależy od tego, które części ze sobą porównać... od razu mówię, że w PES4 nie grałem i się na ten temat nie wypowiadam, ale gdybym miał porównać PES3 z FIFĄ 2005 to chyba jednak wybrałbym FIFĘ 2005... ale porównując PES3 do FIFY 2004 to zdecydowanie i niezaprzeczalnie wygrywa PES3... więcej powiem jak zagram w PES4...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post17 paź 2004, o 22:01

chyba "ten tytuł", a nie "te tytuły" :D

PES4, fifa nie ma czego szukać juz od dawna. Produkt Konami jest bardziej realistyczny. Podczas gdy fifa co roku musi eksperymentowac z nowymi rozwiazaniami, konami moze juz tylko dopracowywac swoją serię. Zreesztą widac to po ostatnich edycjach fify ktora w systemie bardzo dużo zaczyna kopiowac z pesa.
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post17 paź 2004, o 22:08

tak, masz rację - FIFA 2005 dużo bierze z PES3, nie wiem tylko czy w tym wypadku nie jest tak, że "uczeń pobił mistrza"... ale powtarzam, że nie mam zdania jeżeli chodzi o PES4, bo po prostu jeszcze nie grałem... jeszcze słowo o nowej FIFIE - lepiej wykonano auty, rożne i wolne też są jakby bardziej naturalne... no i gra zyskała trochę na grywalności.. ale to wszystko tylko moja subiektywna ocena, a każdy ma swoje zdanie... :D z niecierpliwością czekam na nowego PES'a i wtedy na pewno się jeszcze wypowiem :twisted: ale polecam nową FIFĘ anyway :D chociaż pewnie masz rację Mario - Konami już tylko udoskonala swoją serię, podczas gdy EA ciągle jeszcze eksperymentuje ze swoją FIFĄ... ale kto wie co z tego wyniknie...? 8)
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post18 paź 2004, o 08:08

Co ty bredzisz TheNaturat :D? Fifa lepsza niz pes3? Przestan.. Jestem w 100% pewny, ze tak nie jest, chociaz w najnowszą fife nie grałem :twisted: Widziałem ją jednak i na pierwszy rzut oka niewiele zmieniło sie od czasow poprzedniej czesci. To prawda, ze w pes są wkurzające auty (szczegolnie w ostatniej czesci) i rożne (duza przypadkowosc), wolne jednak na pewno nie. Ale czy jakies auty i rogi decyduja o grywalnosci tak bardzo? Chyba nie. PES od dawna jest nastawiony na realizm i gdyby go kiedys tam konami nie wymysliło dalej gralibysmy w arkejdowe fife, gdzie co drugi strzał szedł w okno i przewrotką strzelało sie z 40 metrów bramki. Konami wygrywało, wygrywa i bedzie wygrywać na tym polu 8)
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post18 paź 2004, o 15:28

PES - bo jest jednyną piłką nożna ktora udanie imituje rzeczywistośc...
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post18 paź 2004, o 17:21

no dobrze, dobrze... poddaję się... PES RzĄDZi... :P
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post18 paź 2004, o 18:22

Mogę powiedzieć - Ruuuulez PES/ISS PRO (KONAMI).
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post19 paź 2004, o 15:57

a tak btw to ta wersja pes 4 ktora krązy teraz to jest już full, czy jakas beta? Bo zeby potem nie bylo akcji z pes3 jak maialem bete posszedłem do kumpla i gralismy inną piłką (łaciatką ktora była w fullu)
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post19 paź 2004, o 17:35

eee tam! nie graliscie chyba w
'POLISH STREET SOCCER 2005' (developer POLAMI)

giera wymiata :twisted:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post19 paź 2004, o 22:05

Słoik napisał(a):a tak btw to ta wersja pes 4 ktora krązy teraz to jest już full, czy jakas beta? Bo zeby potem nie bylo akcji z pes3 jak maialem bete posszedłem do kumpla i gralismy inną piłką (łaciatką ktora była w fullu)


Chodz ci o kopie zapasową :)? To jest pelna wersja, mozesz bez przeszkod inwestować. Szkoda tylko ze nie wyeliminowali tych zwolnien znanych z WE8. Dla mnie to duzy minus.
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post19 paź 2004, o 22:12

Nie mogę już doczekać FIFA Street (EA Big).
Obrazek
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości