Teraz jest 16 kwi 2024, o 12:42


Która piłka nożna jest lepsza?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post31 mar 2006, o 21:57

W moich oczach FIFA to porażka. Jedyna jej zaleta to licencja. Poza tym jest drewniana i tyle....PES RULEZ!!!!!



P.S Gunek. Znam kolesia, który grał w obie piłki i dumnie twierdzi, że nic nie pobije FIFY...rotfl

pozdro dla tego szalonego wyjadacza i ,,specjalsty od piłek"...
Offline
Avatar użytkownika

raven_raven

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 24 lut 2007, o 23:35

Post25 lut 2007, o 00:01

Zdecydowanie wygrywa PES. Gameplayem. Realistycznością. Ale seria zaczyna zjadać sama siebie, wogle się nie zmienia i ma tragiczną licencję.

A Fifa? Najnowsza odsłona(07) jest całkiem fajna. Lepsza kamera, pokazująca duży wycinek boiska, całkiem fajny gameplay(chociaż taki... "fifowaty"), genialna licencja, super muzyka i mnogość trybów. Da się pograć, ale...

PES5 rulez!
Offline
Avatar użytkownika

Ravent

bywalec

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 23 lip 2007, o 23:09
  • Lokalizacja: Płock

Post23 lip 2007, o 23:42

PES zjada FIFE na kolacje... Jest bardziej realistyczny, wymagający, rajcujący i w ogóle :P Taa.. w FIFE nie grałem od czasów 2003 a w PESa.. hmm grałem w 2, 4 i 5... więc co ja tam wiem.... ale i tak PES rlz :P
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post19 sty 2008, o 23:30

OStatnio wcale nie jest to takie oczywiste. JESZCZE PES jest lepszy ale jak konami nie pójdzie do przodu to za rok różnie może być
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron