Teraz jest 23 kwi 2024, o 21:46


Onimusha: Dawn of Dreams

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Onimusha: Dawn of Dreams

Post4 sie 2005, o 15:19

Wychodzi nowa Onimusha. Cieszmy się i radujmy, bo będzie w co pograć. Kamerka wreszcie uwolniona, nowe postacie, dużo walki, wspaniała fabuła (mam nadzieje). Cóż teraz tylko zacierać rączki i czekać.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post4 sie 2005, o 15:37

Szczerze wam napiszę, że odpaliłem, Onimushe 3 i po 10min wyłączyłem tą grę Nie wiem, dlaczego może, dlatego że Nie przypadła mi do gustu. Nie czekam na ten tytuł w ogóle... :|
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post4 sie 2005, o 15:48

Hmmm, powinieneś się zmusić, zajefajna gra z Onimushy jest. Naprawdę poleca. :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post4 sie 2005, o 16:22

Dobra gra po prostu. Grałem tylko w trójkę (przyciąłbym w poprzednie części ale jakoś nie mogłem dorwać).
Miał ktoś wszystkie treningi zaliczone?
Ciekawe czy "4" będzie równie hardkorowa... :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post4 sie 2005, o 18:29

Jak czytałem 4 będzie bardziej przybliżona do rzeżni w stylu DMC. Fajnie prezentuje się też mozliwość kierowania dwoma postaciami ciekawe czy będzie można wykonywać tagowe akcję? Gra będzie solidna i zerwie kilka tradycj Onimushy tak jak niemożliwość skakania czy nieruszająca się kamera. Czekam na pełną wersję z wywieszonym jęzorem :D

Gość

Post4 sie 2005, o 23:04

Onimusha obok Silent Hilla i Residenta to moja ulubiona seria gier. Wszystkie trzy części Onimushy ukończyłem z wielką przyjemnością. Bardzo mi odpowiada klimat tej gry i jak i w ogóle Capcom'owych pozycji.

Od czwartej części oczekiwałbym większej możliwości jeżeli chodzi o upgrade broni jak i większą jej różnorodność.

Pozdro
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 sie 2005, o 11:40

majonez napisał(a):Onimusha obok Silent Hilla i Residenta to moja ulubiona seria gier. Wszystkie trzy części Onimushy ukończyłem z wielką przyjemnością. Bardzo mi odpowiada klimat tej gry i jak i w ogóle Capcom'owych pozycji.

Od czwartej części oczekiwałbym większej możliwości jeżeli chodzi o upgrade broni jak i większą jej różnorodność.

Pozdro

majonez ty chyba w 3 część onimushy nie grałeś :? Przecież broń samsonuoke i Jaka to niebo ziemia. To samo dotyczy upragdu przecież każdą broń dało się upgradować .
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post5 sie 2005, o 12:09

Jako fan serii onimusha(szczegolnei durgiej czesci 8) ) jestem pełen nadzieji co do nowej czesci :twisted: ale niestety takze obaw :| szczegolnie jesli chodzi o walke i "uwolniona kamerę" :? niechce zeby zrobila sie z tej gry bezsensowna młucka w ktorej idziemy tylkoprzed siebie tłukąc pzreciwników, a co jakis czas rozwiazujemy jakies zalosne zagadki, wkoncu jakby niebyło w poprzednich czesciach wedlug mnie jest dostatecznie walk, a wlasnie zagadki mozna by podniesc an troche wyzszy poziom 8)
Miejmy jednak nadzieje ze zmiany wyjda tej grze na dobre :!:
Obrazek

Gość

Post5 sie 2005, o 12:27

YoW napisał(a):
majonez napisał(a):Onimusha obok Silent Hilla i Residenta to moja ulubiona seria gier. Wszystkie trzy części Onimushy ukończyłem z wielką przyjemnością. Bardzo mi odpowiada klimat tej gry i jak i w ogóle Capcom'owych pozycji.

Od czwartej części oczekiwałbym większej możliwości jeżeli chodzi o upgrade broni jak i większą jej różnorodność.

Pozdro

majonez ty chyba w 3 część onimushy nie grałeś :? Przecież broń samsonuoke i Jaka to niebo ziemia. To samo dotyczy upragdu przecież każdą broń dało się upgradować .


Wiem, że się dało upgradować !! Chodzi mi o jeszcze większe możliwości pod tym względem niż dotychczas. I tyle.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post5 sie 2005, o 12:34

Mam również nadzieje, że fabuła da radę. Szkoda by serii zmarnować.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post6 sie 2005, o 14:24

Hmm, Onimusha... Gra dla mnie o tyle ciekawa (mówię o trzeciej części), że kupiłem ją dla intra. Przeczytałem ilu typa, i ile czasu je robiło, to se tak pomyślałem:"K*rwa je*ana w du*ę mać, muszę to ch*jostwo zobaczyć!!!" [Eeee, żartuję, tak płasko to nie pomyślałem he, he]. Zagrałem i spodobała mi się. Fakt, uwolnienie kamery to dobra sprawa, ale żeby nie sperniczyli... Wszystkie zmiany muszą być na lepsze, bo co to za prezent, który przeszkadza??? Trzymam kciuki, w czwórkę zagram na pewno!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

konrado0905

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 8 sie 2005, o 17:01

Post8 sie 2005, o 17:09

ja przeszlem 3 i bardzo mi sie podobala. a najbardziej intro 8)
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron