Teraz jest 28 kwi 2024, o 16:57


Jak: X

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post21 sie 2005, o 15:34

Wyjdzie jeszcze dexter na...psp. Aha według mnie jak będzie znowu robiony przez naughty dog po prsotu zrobią coś czego się nie spodziewamy zrobią Jaka4 który zarządzi i pokaże jak sie robi platformówki(po raz czwwarty :wink: )
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post22 sie 2005, o 00:36

Tylko, że oni już się powoli przejadają, zresztą to samo było z Crash`em. Myśle, że nie ma co eksploatować bohaterów na chama. Dajmy na to takiego Mario albo Sonica. Postacie jak najbardziej znane i lubiane ale już nie rajcują.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post22 sie 2005, o 09:38

no.. masz racje. Tylko ze zawsze pozostaje obawa, czy jak zrobią nowe to rownie dobrze im wyjdą jak te poprzednie :D. Sam sie balem jak przesiadalem sie z Crasha na Jak & Daxter ale na szczescie sie nie zawiodlem :roll: licze ze i teraz bedzie tak samo :).
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post22 sie 2005, o 12:17

No macie rację ale naughty dog sprzeda licencje więc o nowe gry z Jakiem się nie martwimy:) Ciekawe jaką nazwę będzie nośić nowy tytuł gry naughty dog? Głosujemy:)
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post22 sie 2005, o 21:38

Ja osobiscie mam nadzieje, ze juz na ps3, Naughty Dog kiedys jeszcze wroci do tematu Jak'a i spolki, jesli beda mieli dobre pomysly to naprawde chetnie bym zobaczyl to wszystko, juz w calkiem nowym wydaniu :).

Teraz tylko na X czekac i zacierac raczki, pewnie jeszcze w okolicach grudnia bedzie kilka godnych tytulow ;).

BTW: Kto ogladal komentarze w J3 (w specjalach)? Komentarz do outra sobie przypomnijcie i o nowej porytej mozliwosci na gre z Vergilem (geez, tak on sie zwal? :p)i tym tlusciochem - zreszta zobaczcie sami.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 wrz 2005, o 20:47

Będzie Daxter!!! Oblukajcie najwyżej punktowany film na gametrailers.com (z Jak X ofkoz). Beka jak... straszna beka!!! Dax rula! Narodziny 25.10.2005... doczekam???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post16 wrz 2005, o 22:54

si seniore :P

Kurde no bez Daxtera to by gry chyba nie bylo ;b. Trailery widzialem jakis czas temu, na gamespocie nawet juz sa wrazenia z testow :p.

Strach sie bac co to bedzie :).
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post22 wrz 2005, o 14:43

Ja się na to napaliłem ale ostudziło mnie jedno playtest i ocena 6! nieporozumienie?
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post22 wrz 2005, o 15:38

Cóz, nawet najlepiej zapowiadające się gry w końcowym rozliczeniu wypadają słabo. Miejmy nadzieje, że jest to odosobniona sytuacja.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post24 wrz 2005, o 09:18

yow jak rozumiem przycztales playtest w jednym z naszych miesiecznikow. i co z tego? Powiedzial cos tam jakis łebek a ty to traktujesz jak wyrocznie? Uspokoj sie. Jak x racing na pewno bedzie rządził a 6 to moze sobie dostawac jakas słabizna a nie gra naughty dog (zauwzcie ze jeszcze chyba ani jedna gra naughty nie dostala nigdzie oceny nizszej niz 8 ;) )
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post24 wrz 2005, o 12:40

Macie rację przecie HiV to tylko fajnie pierdzi :D (i tak ja lepiej:P) mimo wszystko kupję i będzie fajnie z kumplami(trzema) pograć mi się ta gra coraz bardziej podoba:D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 wrz 2005, o 17:40

Racja, HIV tylko fajnie pierdzi. Pewnie wiesz co mówisz... A jak tam z wrażeniami organoleptycznymi??? Kto lepszy, on czy Ty? Może jakąś ligę załóżcie, co?

IMHO HIV wie co mówi, ufam mu. Dlatego to mnie martwi (średniej jakości giera). Chociaż ze Ścierą mamy bardziej zbliżony do siebie gust...
Poczekamy, zobaczymy... Jak coś to zostaje zawsze Crash Tag Team Racing, nie?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości