Teraz jest 28 kwi 2024, o 20:25


Jak: X

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Jak: X

Post31 lip 2005, o 11:38

Wyścigi z Jak`iem wyglądają okazale ale jak to napisali w PSX Extreme, klimat rzeczywiście jest ciężki. Myślicie, że takie cudo się przyjmie??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post31 lip 2005, o 18:20

wlasnie mam wątpliwosci co do klimatu. Czy takie mroczne klimaty pasują do wyścigów maskotek :|? Zobaczymy. Crash Team Racing był świetny wiec licze z teraz takze ekipa naughty dog nie zawiedzie 8)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post31 lip 2005, o 22:25

Mario napisał(a):wlasnie mam wątpliwosci co do klimatu. Czy takie mroczne klimaty pasują do wyścigów maskotek :|? Zobaczymy. Crash Team Racing był świetny wiec licze z teraz takze ekipa naughty dog nie zawiedzie 8)

Też mam podobne zdanie jak i obawy 8) ... Jednak w końcu to Naughty Dog, a oni słabizny wydać nie mogą... :roll:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post1 sie 2005, o 10:21

W produkcji jest również Crash Tag Team Racing ale z opisu jakoś tak koncepcja gry do mnie nie przemawia.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 sie 2005, o 07:57

Poczekamy, zobaczymy... Szkoda, że nie zapwiedzieli Daxtera. Jest on moim ulubieńcem... Nie mogę pisać bo mam polewkę... he, he...
A co do wyścigów, myślę, że się przyjmą N. Dog lipy nie wciska...
A C. Tag T. R.??? J.w.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post5 sie 2005, o 18:52

Radzę pobrać z gametrailers.com jakiś trailerek z gameplay'u. Po "lekturze" jednego z nich ten tytuł coraz lepiej mi się widzi - ta dynamika... "Toż to Burnout jest!" :)

No i jakoś zwiastun nie przygniótł mnie swoim ciemnym klimatem czy czymś w tym rodzaju... Wręcz przeciwnie - trasy zapowiadają się bardzo dobrze, momentami przypominało mi to swoim designem... Rollcage z PSone. No i powrócą areny rodem z CTR do Battle Mode :) .
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 sie 2005, o 17:25

Wracam właśnie z gametrailers. Filmiki są zaje*iste! Czekam na JX:CR bardziej niż na B4:R!!! Możecie się ze mnie śmiać (ale nie za długo), ale ja bardziej czekam za polewką i durniem Daxem, niż za rozpierdziuchą w mieście, choć i tu i tam zadyma jak się patrzy (oblukałem też film z B4:R - wygląda przyzwoicie).
No i na lotce od fury widziałem Daxtera!!! Czyli powinien być!!! Może nie jako grywalna postać, ale jest!
Jeżeli wstawki będą na poziomie jedynki, dwójki i trójki to se chyba Daxtera normalnie wydziaram, bez kitu!

Pamiętacie ten motyw jak Daxter się nachlał w knajpie u Krew'a i na końcu: "I love you, man..." do Jaka??? Ja z krzesła spadłem...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post14 sie 2005, o 12:16

Dexter jest kolesiem i nie ma co dotego wątpliwości. Mogli by zrobić grę z nim w roli głównej :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post14 sie 2005, o 12:45

Ma wyjść coś na PSP, jak słyszałem...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 sie 2005, o 10:53

jak tak konwerują wszystko z ps2 na psp, tak teraz mogliby tego Daxtera skonwertowac na PS2 :D. Na pewno bedzie xtra gra, ale sobie chyba nie zagram bo watpie zebym kupil psp :?
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post20 sie 2005, o 16:22

Zassalem sobie dwa trailery - cud miod i orzeszki. Bedzie swietny prezent pod choinke, no ew. troche wczesniej ;P. Jaka i paczki nigdy za duzo. Na marginesie sie przyznam, ze nigdy w pierwsza czesc nie gralem (ał, boli :f), wlasnie staram sie dorwac platyne, ale poki co poczekam co tam kumpel za granica znajdzie, bo klasyki w swietnych cenach mozna znalezc :). Za to 2 i 3 poszla pod mlotek (jezu, z tym poziomem trudnosci to przesadzili, ale jak patrze jak na tych filmikach wymiataja, to sie nie dziwie - nabrali jakis testerow z Japonii i mysla, ze reszta ludzi tez tak potrafi ;d).

W ogole to ktos wie, czy niegrzeczny pies ma cos jeszcze z Jak'iem w tytule w planach? :>
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 sie 2005, o 09:38

chyba niestety nie. cos mi sie wydaje ze to bedzie ostatnia gra z tym duetem, a na ps3 juz sie znowu przesiądą na jakąś nową markę, a tą ewentualnie sprzedadzą komus innemu tak jak to bylo z Crashem z PSXa
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości