Teraz jest 25 kwi 2024, o 01:47


DarkWatch

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 sie 2005, o 09:30

:lol: widze ze gamespot trakutujecie jak jakąś wyrocznie :lol: najlepsza strona na swiecie LOL dobre :lol: To co powiecie na to:
Fifa 2000: 9.1/10
Fifa 2001: 9.0/10
Fifa 2002: 8.7/10
Fifa 2003: 8.6/10
Fifa 2004: 8.6/10
Fifa 2005: 8.8/10
To są według was dobre oceny :lol: ? Gra sie prawie nie zmienia na przestrzeni lat, dalej jest tak samo kapowata (no dobra, ostatnio troche sie zmienila, ale to ostatni rok najwyzej jest do zniesienia, a reszta to syf), a ci oceny jej wystawiaja jakby nie wiem jak dobra byla Ja na ich recenzje leje tak na marginesie :D

Co do darkwatch to bardzo podoba mi sie klimacik tej gierki. Fajnie wyglada. Nie wiem, jeszcze nie gralem, ale tez mi sie wydaje ze to bedzie cos w stylu painkillera, czyli idziesz i rozwalasz wszystko na swojej drodze i tak w kolko.. obym sie mylił :lol:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post21 sie 2005, o 11:58

Painkiller to fabuły prawie nie miał, więc tylko rozwalanie zostało (ale za to jakie przyjemne). A co do DarkWatch na Gamespot, to hmmm, No grę oceniała tylko jedna osoba, dla mnie lepszym wyznacznikiem jest ocena internautów. Taki ChaosLegion też im się nie spodobał, a ja ciorałem w to jak głupi.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post22 sie 2005, o 09:36

no hmm nie przesadzaj ;) Chaos legion to nie byla zadna rewelacja. Mozna bylo pograc ale wiecej niz 7 na pewno bym nie dał. A co do darkwatcha to napiszcie cos wiecej (to do tych co juz grają), co sie w tej grze w ogole robi? Tylko chodzisz i rozp####dalasz wszystko dookola czy cos wiecej? jak tam klimacik, mapy, przeciwnicy itd. :roll:
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron