Teraz jest 24 kwi 2024, o 15:02


King Kong

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post29 sie 2005, o 17:42

Na gametrailers dostępne są już nowe filmiki do oglądnięcia. Jest tam dużo King-Kong`ów i T-Rex`ów. :D. Tyle co mogę Wam napisać, to to, że King Kong jest straszna małpą. Naprawdę, POWER bije od tego kudłacza (o z POWEREM bije też :D). Velociraptory robią za przekąskę, a T-rex`y co najwyżej mogą szturchnąć Kinga. Szczególnie podobała mi sie wstawka z poszerzaniem uśmiechu Rex`a. Naprawdę trailerek godny polecenia.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post29 sie 2005, o 19:13

damek, owymi trailerami można było cieszyć oczy już kilka tygodni temu, nie jest to żadna nowość :wink: . Zdążyłem się już na nie napatrzeć i napiszę tylko tyle, że coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ta gra może naprawdę zarządzić. Trochę obawiałem się sterowania King Kongiem, ale z tego ci widać na zwiastunach, nie powinno być źle. Jedyne o co w tym elemencie można by się martwić to momentami szalejąca kamera (widać to w kilku momentach) i prawdopodobnie schemat "wciskania jednego przycisku, aby powalić przeciwnika"
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 wrz 2005, o 07:46

prawie we wszystkich pismach trąbią o tym tytule. Wydaje mi sie ze (tak jak kiedys kilka lat temu z prince of persia ktorym wszyscy sie zachwycali przez caly rok przed premierą) on juz przed premierą zebrał oceny 9/10...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post15 wrz 2005, o 17:09

Stary, racja!!! Normalnie BurnOut 3 mi się przypomniał. To się nazywa hajp, czy jakoś tak...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post15 wrz 2005, o 19:30

Mario napisał(a):prawie we wszystkich pismach trąbią o tym tytule. Wydaje mi sie ze (tak jak kiedys kilka lat temu z prince of persia ktorym wszyscy sie zachwycali przez caly rok przed premierą) on juz przed premierą zebrał oceny 9/10...

Naturalna kolej rzeczy, zresztą chyba nie powiesz mi, że nie ma podstaw do tak pozytywnych opinii już przed premierą? Niektórzy już grają, graficznie jest świetnie (screeny), a na trailerach wszystko "działa" jak należy. Ja się cieszę przede wszystkim z faktu, że i AI zapowiada się bardzo dobrze, u mnie jest to jeden z najważniejszych czynników w tego typu pozycjach. Może nie liczę na 9/10, jednak mam nadzieję, że King Kong na mocną "ósemkę" sobie zasłuży :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post10 lis 2005, o 20:46

Grafa wymiata w ogóle gra jest zrobiona pięknie na razie grałem 20min, ale pierwsze moje wrażenie imponujące :!: :!: :!:
Gre się zaczyna na łodzi, która po chwili spuszczą do wody… no i płyniemy podziwiamy piękną grafe… nagle skała spada na nasza łódź no i tracimy przytomność…. Budzimy się na wyspie itd. :wink:
Al. Przeciwników jak na razie jest COOL… pozdrawiam i idę grac dalej :D
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post11 lis 2005, o 01:05

a jak z liniowością? Trzeba isc tylko od A do B czy cos wiecej?
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post11 lis 2005, o 11:28

Jak na razie idzie się prosto…, ale grałem gdzieś z 40min tylko, ale grafa jest wyje***a :lol: i w ogóle fajnie się gra bez celownika :P bez paska energii :wink:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post11 lis 2005, o 12:56

No to ciekawe rozwiązanie, gra która bazuje na jak najbardziej nierealnym scenariuszu stara się urealnić rozgrywkę nawet poprzez "realny" HUD i zaawansowane AI oraz fizykę. Hmmm, może mi się to spodoba ...
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post11 lis 2005, o 13:29

z tego co czytalem od kolesia co juz prawie skonczyl gre to jednye co fajne to tylko grafa. gra jest 100% liniowa nie da sie nigdzie zboczyc z sciazki pelna niewidzialnych scian. i dodatkowo non stop 0 amunicji wiec nie wiem co myslec moze kiedys zagram narazie GUN.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post14 lis 2005, o 23:22

Napisze tak pierwsze wrażenie zajebiste stracie z pierwszym T’rexem SPOKO widok pierwszy raz małpy SPOKO grafa SPOKO, ale na dłuższą metę gra się nudzi i jest nudząca… gra jest słaba i to bardzo a myślałem, że będzie spoko… cały czas idzie się prosto aj słabiutko słabiutko... :!: :!: :!:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post15 lis 2005, o 11:36

Ech, tak przeczuwałem :/
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron