Teraz jest 19 kwi 2024, o 22:42


Tomb Raider Legend

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Tomb Raider Legend

Post29 lip 2005, o 12:42

Lara powraca. Tym razem twórcy powracają do początków serii. Mam nadzieje, że im to wypali, bo jak dla mnie tylko 1 część była naprawdę dobra. 3mam qciuki.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post29 lip 2005, o 12:47

Czytałem gdzieś prewiew tej gry i podobno TR-Legends czerpie całymi garściami z jedynki.- Dodatkowo pisaniem gry zajmują się Panowie z Crystal Dynamics- a oni kichy raczej nie zrobią.

Poczekamy zobaczymy.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post29 lip 2005, o 13:41

Szczerze mówiąc nowy Tomb Raider raczej średnio mnie interesuje, pewnie głównie z tego względu że styl reprezentowany przez poprzedniczki jakoś mi nie podchodzi.

Developing TR: Legend jednak śledzę chociażby z tego względu, żeby zobaczyć, co da zmiana developera na Crystal Dynamics.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post29 lip 2005, o 14:43

A ja się wypowiem tak: nigdy mi się Nie podoba żaden Tomb Raider jakoś Nie przypadł mi ten tytuł do gustu i Nie interesuje mnie najnowsze zbliżające się dzieło TR Legend...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post29 lip 2005, o 20:40

Heh, ciekawe to co piszecie :D. Szczegolnie w swietle faktu ze dla mnie nowy tomb jest najbardziej oczekiwaną grą tego roku :D. Dobra, moze jestem naiwny, ale wierze ze bedzie z tego przynajmniej bardzo dobry tytuł. Szkoda ze nie dali go juz na wakacje ;).
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post29 lip 2005, o 22:01

Baron Ski napisał(a):Heh, ciekawe to co piszecie :D. Szczegolnie w swietle faktu ze dla mnie nowy tomb jest najbardziej oczekiwaną grą tego roku :D. Dobra, moze jestem naiwny, ale wierze ze bedzie z tego przynajmniej bardzo dobry tytuł. Szkoda ze nie dali go juz na wakacje ;).

przyszłego chyba co nie szefie? :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 sie 2005, o 16:09

http://trailers.gametrailers.com/gt_vau ... africa.wmv - filmik z gameplaya!

Afryka, Lara początkowo kręci się przy wodospadzie, by później zejść gdzieś w podziemia. Od razu pierwsze co się rzuca w oczy - zmieniona animacja Lary - widać tu rękę innego developera... Niestety, wiele od inteligencji przeciwników spodziewać się nie możemy :? . Przynajmniej na tym filmiku mocno to szwankuje (wrogowie tylko stoją, a zanim zareagują, leżą już martwi :roll: ).

Grafika nie olśniewa, sam design levelu... Hmm, to jeszcze nie jest "to", szkoda że nie zaprezentowano czegoś w grobowcach na styl "czwórki", czy "jedynki". Zobaczymy jak prace się dalej potoczą, ale daleki jestem od hurraoptymizmu póki co...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 sie 2005, o 11:38

Tak jak i ja. Spójrzmy wstecz, co widzimy? Plastikową lalę, ubraną w stroje dla sadomasochistów (z kwadratowymi MEGAcycami, które są, hmm... groteskowe?), rzuconą w średnie lokacje, upstrzoną średnimi zagadkami... Ostatnia odsłona serii to kpina. Kpina w pełnym znaczeniu tego słowa.
Zobaczymy co da zmiana o której słyszelismy. Choć na dobre to niewiele się, jak widać, zmienia...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post4 sty 2006, o 22:28

przesadzasz Sonial. Ja lubiłem poprzednie tomb raidery (no, moze oprocz piątki) i czekam na nowego tomba. Co myslicie o ostatnich wiadomosciach mówiących ze znowu dostaniemy do pokierowania młodą larę w kilku poziomach :)? Mi sie nawet podobaly poziomy z jej udziałem w czwórce wiec sie ciesze ;). Legend nie powinien zawiezc, jak patrze na screeny to az chce w to zagrać. Kiedy to ma w koncu sie ukazać?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post4 sty 2006, o 22:40

Etapy z kilkunastoletnią Larą zawsze były ciekawym urozmaiceniem, dlatego miło słyszeć, że pojawią się i w Legend. Choć jak już pisałem, seria ogólnie średnio mnie kręci, jakoś nie wydaje mi się żeby najnowsza część coś tu zmieniła... A co do twojego pytania na temat daty premiery, to obecnie jest to kwiecień 2006.
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post4 sty 2006, o 23:00

myślałem że marzec :roll: ale i tak czekam. ja od zawsze uwielbiałem tomb raidery, pamietam jak zagrywałem sie w jedynke... przeszedlem ją chyba ze 3 razy.. to były czasy..
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 mar 2006, o 15:40

noo, 8,5 w Playstation Magazyn raczej mówi ze gra da rade. Ja juz sie nie moge doczekac :].
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron