Teraz jest 29 mar 2024, o 15:14


Tomb Raider Legend

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post30 mar 2006, o 21:44

7 kwietnia to chyba tak jak zapowiadało Eidos. To miło zich strony że nie bawią się w przesuwanie premiery, jak miało to miejsce w przypadku poprzedniego Tomba. Dzięki za info Baron, już nie moge sie doczekać...

Gość

Post1 kwi 2006, o 09:30

Mam jedynie nadzieje, że nie zrobią jakiegoś crapu (ale na to jak narazie sie nie zanosilo:)...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post2 kwi 2006, o 11:04

gra jest juz dostepna na necie, ale cos wolno mi idzie :P. Grał już ktoś?
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post5 kwi 2006, o 14:47

Mam i gram podziwiam… gra na maxa wciąga Nie mogę się oderwać od telewizora… ładna grafa najlepszy Tomb, jaki wyszedł :!:
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post7 kwi 2006, o 14:15

ja powiem jedno - poziomy w puszczy (pierwszy i potem ghana) rządzą. Te w miastach juz mniej, ale i tak jest bardzo dobrze! Dla mnie na razie mocne 8/10
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post7 kwi 2006, o 16:45

Cieszy mnie to co piszecie przynajmniej kasa nie pójdzie w błoto(po ostatnim Tombie uważam, że poszła)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 lip 2006, o 09:46

wszystko świetnie, tylko gra okazała się trochę za krótka. Szkoda, bo twórcy mogliby przygotować ze 2 razy więcej poziomów. Ale pewnie terminy goniły i co zrobić... Zdenerwowała mnie wersja na PSP, bo mimo dosc znacznego obsuwu nie dała praktycznie zadnych nowosci względem wersji na stacjonarne konsole...

Gość

Post4 lip 2006, o 12:01

mojemu znajomemu (hi RoY) udało się ukończyć TRL'a w ok. 2 godz. na imprezie. cyt. "nie wypije piwa dopóki go nie przejde":)
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post6 lip 2006, o 23:12

nieprzeszedłem całej gry, lecz sporo widziałem. Oczywiście najgorszym minusem gry jest jej długość :( . Gdyby gra była dłuższa to i ocena w OGM byłaby zapewne dużo większa.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post7 lip 2006, o 08:44

Velios napisał(a):mojemu znajomemu (hi RoY) udało się ukończyć TRL'a w ok. 2 godz. na imprezie. cyt. "nie wypije piwa dopóki go nie przejde":)


:shock: nieźle. koleś był zdesperowany chyba :D
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post2 kwi 2007, o 08:01

Szczerze to ten Tomb był najkrótszą z wszystkich części( a wszystkie widziałem). Mi przejście go zajęło ok 4,5 h (włączyłem konsole 2 razy). Moze udałoby się szybciej, gdybym grał pod pressingiem kieliszka, który by na mnie czekał, ale niestety tak nie było:D
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 kwi 2007, o 10:21

Hmm wiecie to zalezy od tego czy się chce delektować grą czy sie pedzi na złamanie karku ;). Legend oczywiście nie jest idealny, ale do tej pory przeszedłem go chyba z 5 razy (na różnych platformach :)) a i pewnie nie raz jeszcze przejde. Sekrety, to jest to co lubie, a jeśli zdobycie złotek to prawdziwy hardcore w najczystszej postaci. Największe minusy to długość i słabe sekcje walki (strzelaniny), poza tym gra jest świetna. Klimacik Tomba to coś, co lubie. Mogliby wreszcie pokazać jak będzie wyglądał next-genowy Tomb Raider, już nie moge się doczekać :). Choć i Anniversary na pewno bedzie świetne (boje sie tylko zeby nie było za krótkie).
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron