Teraz jest 29 mar 2024, o 01:33


Najgorsza gra na PS2

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Najgorsza gra na PS2

Post28 lip 2005, o 11:43

Jak jest najgorsza gra w jaką graliście lub widzieliście na PS2.
Ostatnio edytowano 30 lip 2005, o 10:34 przez YoW, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post28 lip 2005, o 17:13

"Britney Dance cośtam...". Widziałem w EMPIKu i na prawdę długo się zastanawiałem, kto mógł zrobić taki syf. Na prawdę, kończę to bo szkoda słów...

Acha, jeszcze słyszałem o "VIPie", tym z Pamelą, też ponoć hardkor, ale wiecie, taki gnój...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arbuz

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 26 lip 2005, o 08:56
  • Lokalizacja: Wrocław

Post28 lip 2005, o 21:40

Pryzm: Cośtam....mam tą gre....Jest się krasnoludem magiem ( niedorzeczność) i jeździ sie na jednorożcu....totalna klapa...gra jest na Ps2
Village People, Queen oraz Krzysztof. K RULEZ !!!
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post29 lip 2005, o 20:08

jeden z najwiekszych crapów w jakie miałem okazje zagrac pzrez ostatni czas to Syphon filter: Omega costam :lol: żałosna gra, juz sama animacja boahterów woła o pomste do nieba, ich bieg wygląda jakby byli uposledzeni ruchowo,albo mieli zwiotczenie mięśni nóg :twisted: reszta gry tez jest żałosna:grafika,sterowanie,inteligencja...ogolnie niewytrzymałem nawet godziny z tym tytułem,chociaz jako fan starych czesci na psxa probowałem sie zmusić do gry,aby odkryc jaka dobra strone tej pozycji :wink:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post30 lip 2005, o 09:21

Rotfl. Przesadzasz :roll:

Ja pamiętam coś takiego: MAxxed Out Racing... Kiedys pisałem recenzję tego syfu... NAjnizsza ocena chyba w historii OGM powinna wiele powiedziec :D. Midas rządzi :roll:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post30 lip 2005, o 10:40

No Midas zawsze wydaje Bajeranckie Gry. Nic tylko kupować. Na szczęście nie kupiłem sobie jeszcze gry na którą bym flugał.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post31 lip 2005, o 18:23

stary, nie wiesz co tracisz. ja sie przekopalem przez kilka tytulow midasa i mysle ze jestem silniejszy psychicznie teraz :roll:

PS. Zajebisty avatar dorwałeś damek :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 sie 2005, o 08:03

Mario napisał(a):stary, nie wiesz co tracisz. ja sie przekopalem przez kilka tytulow midasa i mysle ze jestem silniejszy psychicznie teraz :roll:

PS. Zajebisty avatar dorwałeś damek :D


Dokładnie, "co mnie nie zabije, to mnie wzmocni". Midas jest w tej dziedzinie mistrzem, nie ma bata!!!

[Co do avcia, jest taki... no... wiesz, nie obraź się... dziewczyński...
Kuna, co ja się będę szczy... pieprzył: jest gejowski. Sory, ale tak mi to wygląda.]
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post3 sie 2005, o 10:54

Morda panowie, jaki gejowski jaki?? Toż to na obrazku jest chomszczur Hamtaro. Nie znacie się, no ale dla spokoju zmienie go, bo jeszcze mnie o jakieś dziwne upodobania oskrżycie :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 sie 2005, o 16:40

damek82 napisał(a):Morda panowie, jaki gejowski jaki?? Toż to na obrazku jest chomszczur Hamtaro. Nie znacie się, no ale dla spokoju zmienie go, bo jeszcze mnie o jakieś dziwne upodobania oskrżycie :D.


Grubo jedziesz, przyjacielu, grubo jedziesz...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post3 sie 2005, o 17:55

A Soniu, ten Ci się podoba??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 sie 2005, o 18:16

Hmmm, "Soniu"? Nie znam...
A jeżeli pijesz do mnie (do Soniala): czy mi się podoba Twój avatar czy nie - uwierz mi - lata mi to... Na prawdę. Przy poprzednim wyraziłem po prostu swoje odczucie towarzyszące oglądaniu. To wszystko.
P.S. Są oczywiście avki śmieszne, ciekawe, ładne, ale to inna baja...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron