Teraz jest 28 kwi 2024, o 20:46


PES5 - kto jeszcze czeka :P ?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

PES5 - kto jeszcze czeka :P ?

Post14 lip 2005, o 08:06

Póki co wiadomo właściwie tylko tyle, że zmian będzie bardzo mało i że zapowiada się bardziej odgrzewany kotlet niż pełnoprawny sequel...

Jak się zapatrujecie na te wszystkie "zmiany", jakie mają nadejść? A może Konami trzyma je w tajemnicy żeby wyskoczyć z rewolucją :lol: ? :roll:

Gość

Post14 lip 2005, o 17:52

Moim zdaniem PES 5 powinien wyjść dopiero na next geny.
Widziałem trajlerka z tego PESa... i nic szczególnego tam nie ma :/
Zapewne dodadzą dwa zwody, dziesięć klubów na licencji, zmienią komentatora (może :lol: ) Dorzucą możliwość grania w zimie.

Zapewne wszystkie dodatki będą bzdetami (ogólnie mówiąć)

Reasumując.
Tak szczerze... to taśmociąg pod nazwą PES już ruszył dawno :|
Offline
Avatar użytkownika

szarak

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 25 kwi 2005, o 17:32
  • Lokalizacja: Wrocław

Post15 lip 2005, o 17:40

Z roku na rok coraz mniej zmian w PES chyba wszysko wskazuje ze dostaniemy niemal kopie gry z tak malą iloscia zmian mozna sobie odpuscic ,ale ja nie odpuscze bo ta seria juz poraz ostatni wyjdzie na PS2 wiec trzeba ja kupic dla pozegnania serii z czarnula, fajnie by bylo zeby cos wiecej dali oprocz kosmetycznych zmian zeby uczcic pozegnanie z ta generacja konsol.
Najlepsza strona o PsOne www.psxdev-pl.tk sporo recenzji na szaraka i solucji a także scena i forum.Polecam zagorzalym fanom PsOne
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 lip 2005, o 23:57

moglbym napisac to samo co kolega wyzej :). Szkoda tylko ze pes zaczyna sie robic jak fifa. Kiedys tak fifa byla krytykowana ze malo zmian i w ogole.. myslalem ze pesa nigdy to nie spotka. Jak widac nigdy nie mow nigdy..
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post16 lip 2005, o 13:25

e tam tylko byscie narzekali. Ja tam czekam, jak na każdą kolejną czesc mojej ukochanej piłeczki 8)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 sie 2005, o 10:11

http://s5.yousendit.com/d.aspx?id=1U0H3 ... 8OK1ACFDK7 - 12-minutowy filmik z Winning Eleven 9 (japońska wersja PES5). Pokazuje zasoby opcji (można się przekonać, że po raz kolejny przez "krzaczki" wiele nie da się zrozumieć) i trochę samej rozgrywki.

A premiera WE9 już jutro, mam nadzieję, że jak ktoś już będzie miał okazję zagrać, zda tutaj relację :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post3 sie 2005, o 11:16

Ja myślę, że nie ma co marudzić. Przecież nikt nie każe Wam tego kupować no nie?? Cóż seria wybrała drogę powolnej ewolucji ale wydaje mi się, że chyba zbyt wiele to już się tutaj nie wymyśli.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post4 sie 2005, o 10:54

Ja czekam i to bardzo na ten tytuł chociażby ze względu na nowe ruchy piłkarzy :lol: 8) no będzie mało zmian nawet chyba licencji nowych Nie będzie tylko to samo, co, w pes4 no, ale trochę klubów dostanie np. FC Porto, Storting, itd… + nowe składy transfery… troszkę podciągnięta grafika… :twisted: na pożegnanie tej serii z czarnulka myślę, że warto czekać :!: no i kupić :P gre...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post4 sie 2005, o 13:53

I ja tam poprzestałem na 3 części i nie kupiłem żadnej innej gry z seri PES szkoda kasy dla kilku poprawek.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 sie 2005, o 08:25

ma ktos z was tego nowego PESa? Podzielcie sie wrazeniami! Ja bede mial moze juz jutro.. Poprawili ten pinball z PES4?
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post9 sie 2005, o 15:21

No właśnie gra już ktoś w we9 :?: przyznawać się i opowiadać podzielcie się wrażeniami… :D :!: :!:
Offline
Avatar użytkownika

Macieq

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 18 sie 2005, o 14:49
  • Lokalizacja: Rybnik

Post18 sie 2005, o 15:13

Z tąd sie czegoś dowiecie o WE9 http://www.gameonly.pl/pes/index.php?id=PlaytestWE9f

Gayardo: Niedługo na naszej stronie pojawi się również Playtest WE9....
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości