Teraz jest 29 mar 2024, o 12:08


PS2 vs. Xbox co jest lepsze i dlaczego!?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post23 sie 2005, o 10:32

blok! się przemianował na Durszloka i znowu pieprzy.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post23 sie 2005, o 10:52

A tak w ogóle to przepraszam za ten temat trochę się pomyliłem miało być Nie PS2 vs. Xbox tylko PS2 czy Xbox, dlaczego, co proponujecie i co was przyciągnęło do którejś z konsol… :?: :!: wiec zaczynamy temat od NOWA :!: :!: :!:
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post29 sie 2005, o 22:39

Wiesz co zmiażdzy te gówniane gry na ps2?? Choćby halo2! zmiażdzi te wszystkie gry razem wzięte!! szajski te wasze hity na ps2
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post30 sie 2005, o 07:34

Blok czy Ty na serio jesteś taki głupi???? Wymieniaj gatunkowo a Nie tylko jedna grę FPP i przeczytaj jeszcze raz moje pytanie(odpowiedniki)
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post30 sie 2005, o 07:46

Daleki jestem od kłótni o wyższość konsol nad sobą ale chciałbym zauważyć jedno - Zwolennicy PS2 jako argumenty podają całą litanię tytułów podczas taki Xboxowy fanboj jak Blok potrafi wymienić tylko Halo 2.

Prawda jest taka że PS2 ma większe zróżnicowanie gier, w każdym gatunku jakiś hicior.

Xboxowi zazdroszczę jedynie Ninja Gaiden i DOA XBV:)
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post31 sie 2005, o 19:49

Prawdziwych hicioró na xa jest pod dostatkiem a oto niektóre z nich: Halo, Halo2, Forza motorsport, Conker: L&R, DOA, Ninja Gaiden, Fable, Riddick, Jade empire... A ponadto inne miodne gierki z które pojawiły sie na inne platformy takie jak: GTA: SA, SW: KotOR, splinter cell, Doom3, Half-life2......
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post31 sie 2005, o 19:55

Nie dla mnie
FPP odpadają od razu, wyścigi podobnie.
Fable miała być rewolucją a okazała się tylko cieniem tego co zapowiadano.
W mój gust bardziej trafia jednak PS2

A X'a muszę sobie sprawić choćby dla samego NG Black.
Jeśli będzie wsteczna kompatybilność to łykam X360 razem z tą grą.
W nowej generacji stawiam tym razem na MS - Sony za bardzo leci w kulki. Gdyby tylko zapowiedziano MGS4 i DMC4 na X360 to sprawa była by przesądzona.
Offline
Avatar użytkownika

Edz!o

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 5 wrz 2005, o 21:32
  • Lokalizacja: zadupie polski zwane łodzia

Post5 wrz 2005, o 21:50

zdecydowania Xbox, a uwazam tak ponieważ jest on bezawaryjny, bardzo łatwo można udostepnić mu internet oraz połączenie ftp z komputerem co pozwala na zgrywania sobie czego kolwiek na jego dysk (nietylko gier), mozliwość grania na emulatorach (N64, PSX, NES, SNES, GB itd.), XBMC (xbox media center) uważany za najlepszy program do multimediów (wma, wmv, mp3, mp4, divx, xvid, mov, wav itd. jezeli on czegoś nie otwoży to albo sobie sam zrobiłeś taki typ plików, albo on poprostu nieistnieje) NO I PRZEDE WSZYSTKIM GRY, które sa znacznie lepsze od swych playstationowych konkurentów wart tutaj wymienić: Forze, Doom3, Half-Life2 FarCry, Conker, Splinter Cell, SW KotOR, Fable, SW R.C., Dead or Alive no i przede wszystkim Halo a takze cała masa gierek ze wszystkich konsol.

Gość

Post5 wrz 2005, o 23:01

Ja bym do tego co napisał Edz!o jeszcze kilka szpili dorzucił. A mianowicie:
Ghost Recon 2 (który na PS2 jest kompletnie zwalony), Panzer Dragoon Orta i np. Ralli Sport Challenge 2.

... Zaraz ktoś odpisze, że na iksa nie ma MGS'a, że PS2 robi kawę a i też chwilami jak zachodzi taka potrzeba naciąga prezerwatywę na członka... hiihihii... No cóż, temat jest naprawdę ciekawy. Czekam z niecierpliwością na kolejne elektryzujące posty :D

BTW. Temat jak z gazety "Fuckt" hehehheheee :D
Offline
Avatar użytkownika

Edz!o

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 5 wrz 2005, o 21:32
  • Lokalizacja: zadupie polski zwane łodzia

Post6 wrz 2005, o 14:17

Racja Majonezik 8) jak zobaczyłem Ghost Reccon 2 na ps2 to myślałem że to jedynka(SERIO) :lol: za minus uważam tylko to ze xbox jest (oficjalnie) stosunkowo niedawno w Polsce i ze dostęp do gier może być ograniczony (oczywiscie dostęp do tańszych zamienników zawsze był znakomity :P ), swoją drogą ciekawe jak spiewali by playstationowcy gdyby dziś mieli okazje pograć na WŁASNYM xboxie
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post6 wrz 2005, o 14:21

Ech Panowie, cała ta dysputa jest bezsensowna. siłą konsol są exclusive`e i żaden najlepszy bądź najgorszy procesor i chipset graficzny tego nie zmieni. X ma swoje świetne tytuły i PS2 ma swoje. To, że XBoX jest o wiele bardziej zaawansowany technologicznie jest oczywiste i już. To nad grami treba się zastanawiać.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes

Gość

Post6 wrz 2005, o 14:51

Widzę, że Edz!o podłapał temat i dalej jedzie po swojej linii, a nie o to mi chodziło pisząc ostatniego posta :roll:
Damek oczywiście dobrze prawi :)
A teraz zacytuję fragment własnego posta, który gdzieś juz tam się znajduje. Myślę, że ten cały temat można zamknąć w takiej "rozmowie"
Analogia mode on. Cytuję:

"- "Mamo, a ten pan powiedział, że PS3 to syf..." Nie synku, zobaczysz nowy plejak to będzie cudo.
- "No, słyszałeś gupku jeden... PS3 jest super a Twój Xbox to normalnie złom"
- "A wcale, że nie złom, bo moim Xboxem można przynajmniej rozbijać orzechy i w ogóle on jest taki 360. I on wszystko potrafi"

eee... kiedy startuje nowy prom kosmiczny? Bo ja się chetnię zabiorę. Cziz, co za kraj.




A REVOLUTION !!!!!!!!!!!!!! WASZE KONSOLE TO JEDNO WIELKIE GÓWN* !! REVO BĘDZIE NAJLEPSZĄ KONSOLĄ... PRAWDA MAMO?


POZDRO DLA WSZYSTKICH LOLKÓW "

Rozumiem sens forum, ale nie rozumiem takiego głupiego gadania:
"... to znajdź mi odpowiednik God of War na Xboxa" albo analogicznie Halo 2 na PS2. W takich sytuacjach nie wiem co robić :roll: Strzelić se w łeb a może pójść nakarmić kury? A może poprostu ktoś ma wielką potrzebę przeczytania tego, że jego konsola jest najlepsza. Jeżeli jest tu ktoś taki to pamiętaj, że WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ. A Majka Jeżowska na prezydenta, heheheee :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron