Teraz jest 29 mar 2024, o 07:16


PS2 vs. Xbox co jest lepsze i dlaczego!?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

PS2 vs. Xbox co jest lepsze i dlaczego!?

Post4 lip 2005, o 14:04

Moim zdanie PS2 jest lepsze wychodzi więcej tytułów i sa bardziej fajniejsze i ciekawsze gry! Sam kupiłem PS2 i to był doskonały wybór teraz ostro rezam w Shadow of Rome – zajebista giera, Dragon Ball Z Budokai 3 – spoko bijatyka mnóstwo kombosów i wiele wiele innych… Teraz czekam na BLACK, KING KONG, BUDOKAI TENKAICHI


Jaka gra jest lepsza i dlaczego!?: MGS3 vs Splinter Cell Chaos Theory, Tekken 5 vs Dead or Alive Ultimate, GT4 vs FORZA

POZDRAWIAM FANÓW CZARNULKi 8) :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post4 lip 2005, o 15:00

Bardziej idiotycznego tematu już nie mogłeś wymyślić?
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post4 lip 2005, o 17:09

Arcadio < idiota to jesteś Ty... nawet nie rozumiesz sensu pytania mądralo... nie odp jak nie chcesz!!!
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post4 lip 2005, o 17:43

Ehh... dla mnie w ogóle takie tematy nie mają sensu i racji bytu na forum i radzę modom to zamknąć zanim dojdzie do rękoczynów :twisted: .

Sprawa jest prosta - to, która konsola jest "lepsza", to indywidualna opinia każdego gracza - wybieraj tą, na którą exclusive'y pasują ci bardziej i problem z głowy :P .
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post4 lip 2005, o 19:03

Sarge napisał(a):Ehh... dla mnie w ogóle takie tematy nie mają sensu i racji bytu na forum i radzę modom to zamknąć zanim dojdzie do rękoczynów :twisted: .

Sprawa jest prosta - to, która konsola jest "lepsza", to indywidualna opinia każdego gracza - wybieraj tą, na którą exclusive'y pasują ci bardziej i problem z głowy :P .


No właśnie. 80% "wartości" konsoli stanowią gry. Gry zaś to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje (bo to nie ma sensu i do niczego nie prowadzi).
Offline
Avatar użytkownika

Ganon

bywalec

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 28 maja 2005, o 13:21
  • Lokalizacja: Warszawa - Kabaty Squad

Post4 lip 2005, o 21:02

Czy mozna decydowac, ze jedna konsola jest lepsza od drugiej badz gorsza, jesli nawet sie jeszcze nie ukazala? Co dopiero o szpilaniu na niej? Topic nie ma sensu...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 lip 2005, o 21:12

a moim zdaniem ma sens. Po to jest forum zeby dowiedziec sie jaka jest opinia innych na dany temat :roll: . Ja np. mam na chacie wszystkie trzy current-geny i powiem ze najlepiej gra mi sie na PS2. Koniec kropka. Moja opinia, i tyle. Nikt sie nie musi z nią zgadzac. A juz na pewno dziekuje wstepnie za opinie wszystkim fanboyom ktorzy mają tylko jedną konsolę na chacie i głoszą, ze to ona jest najlepsza. Tacy to dopiero gotowi są oczy wydrapac w imie swoich racji. Ja moge to w miare obiektywnie ocenic, wiec probuje. I dla mnie najbardziej przekonywujace tytuly ma sony, chociaz micro$ coraz bardziej ich dochodzi...
Offline
Avatar użytkownika

Spayki

początkujący

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 24 cze 2005, o 20:32
  • Lokalizacja: Polkowice

Post4 lip 2005, o 22:37

Baron Ski napisał(a):a moim zdaniem ma sens. Po to jest forum zeby dowiedziec sie jaka jest opinia innych na dany temat :roll: . Ja np. mam na chacie wszystkie trzy current-geny i powiem ze najlepiej gra mi sie na PS2. Koniec kropka. Moja opinia, i tyle. Nikt sie nie musi z nią zgadzac. A juz na pewno dziekuje wstepnie za opinie wszystkim fanboyom ktorzy mają tylko jedną konsolę na chacie i głoszą, ze to ona jest najlepsza. Tacy to dopiero gotowi są oczy wydrapac w imie swoich racji. Ja moge to w miare obiektywnie ocenic, wiec probuje. I dla mnie najbardziej przekonywujace tytuly ma sony, chociaz micro$ coraz bardziej ich dochodzi...


Zgadzam sie. Nie mam problemu z dostepem do gier (uprzedzam od razu pytania: przerobilem tylko Xboxa, a to ze wzgledu na XBMC), wiec w miare mozliwosci testuje multiplatformery zarowno na PS2, jak i na konsoli Microsoftu. Wszystko zalezne jest od gry. W PESa - co dla wielu moze okazac sie dziwne - gram na Xie. Dlaczego? Z prostego powodu - XboxLive!. Natomiast ostatnio z innymi pozycjami bylo roznie. Zeby nie szukac daleko na PS2 lepiej gra mi sie w Batman Begins, na Xpudle za to bardziej podchodzi LEGO Star Wars. Proste? Niezwykle.

Nie faworyzuje zadnej platformy. Moge mowic, ze lepsza jest jakas gra, ale na Boga nie konsola!
Lu sangu lava lu sangu!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post6 lip 2005, o 16:36

ja moge tylko powiedziec ze najbardziej wchodzi mi playstation bo ma imho najbardziej przekonywujacy lineup gier
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post9 lip 2005, o 22:59

Kurcze a ja się wychylę i po zakupieniu GameCostki zachwycam się nią na lewo i prawo. Świetna sprawa, małe toto i rączkę ma (można się codziennie przywitać :D). Tylko X-Box mi został :(
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 lip 2005, o 09:04

ja bym powiedzial ze ps2, a dodatkowo mozna zakupic xboxa lub gamecube - w zaleznosci od klimatow jakie dana osoba preferuje
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post10 lip 2005, o 11:21

Mnie osobiscie irytuja w ps2 te cholerne lasery (a raczej loteria), w sumie to sie zastanawiam ostatnio nad kupnem NA, wyjeciem jakiegos dysku z pc'ta i wrzucenia go do konsoli wtedy.

Brakuje mi wiekszego supportu do odtwarzania filmow, mp3 (no niby jest ten biedny, jakby nie patrzec, media player, ale o odpaleniu mpg (vcd) to juz mozesz sobie pomazyc).

Ale nadal obstaje przy niej, bo najzwyczajniej tytulami mnie przekonuje. No i te pady, ktore moga sluzyc do zdrapywania farby ze scian w razie flustracji - mily dodatek ;d.

Moze kiedys w Xpuszke jeszcze zainwestuje, choc najpierw to przy tym pomysle z NA raczej zostane...
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron