Teraz jest 29 mar 2024, o 00:32


Black

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post12 lut 2006, o 13:50

no co tu mozna napisac. Grafa wypas, swietna fizyka, jak dla mnie kandydat na fpsa roku na ps2. Tylko niech poprawią SI bo tylko to jak na rzie nie zachwyca...
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post19 lut 2006, o 19:13

nie wiem czy to jakas nowina ale to demo z neo plusa to bedzie demko z targow ktorego przejscie zajmuje od 5 do 10 minut qiwc niewarto a druga sprawa to jest juz na torrentah gra dokladnie od dzis lolz i to pal wiec na co wam to lipne demo jezeli gra jest tak spakowana ze wazy niecale 1.8 gb
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post22 lut 2006, o 12:40

ja jeszcze nie przeszedlem, ale słyszałęm ze black jest bardzo krotki.. podobno 7-8 godzin i peka. Czy to prawda? Przeszliscie to juz?
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post23 lut 2006, o 10:41

Panowie z gamespot najlepiej jak na razie ocenili tą grę ("odziwo";)
7.4/10

The Good: Really sharp audiovisual presentation; makes a great first impression; lots of glass to break.

The Bad: Not much reason to play through it more than once; gameplay feels stuck in a rut; disappointing story; often-idiotic artificial intelligence.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post23 lut 2006, o 11:49

A TAM PIERDOLĄ !!! DLA MNIE PO TYM CO PRZESZEDŁEM W DEMKU TO 10 !!!! WIĘC PEŁNA GRA NA PEWNO NIE ZJEDZIE DLA MNIE DO 7 !!!!

Gość

Post23 lut 2006, o 13:47

W sześć godzin ukończyłem tego szpila grając na normalu i napewno da się to zrobić szybciej. Czyli gra na jedno popołudnie; zaczynacie po obiadku i kończycie na sekundkę przed Wiadomościami hehehehe. I fajnie by było gdyby w grze znalazł się jakiś multi... no fajnie by było hehehehe. Pozdro dla konsolo-maniaków ultrasów i tych myślących bardziej racjonalnie :wink:
Offline
Avatar użytkownika

kociub

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 13:46
  • Lokalizacja: legnica

Post23 lut 2006, o 16:52

ja tez pogralem ale jakos dawkuje go sobie powoli narazie zaczolem 3 misje i gra robi na mnie swietne wrazenie ci wrogowie mysla!!!
grafika to cos pieknego i tu nie ma co sie klucic. efekty sa moze nawet lepsze od grafiki :P zucacz granat przez ogno i obserwujesz loty przeciwnikow uciekajacych ta sama szyba co wpadl granat :P
snajpera to dla mnie jakies nie porozumien ale czasem uzytezn narazie najbardziej podoba mi sie shotgun (strzelarz w kolesia a ten szybuje) oraz cos co wyglada jak uzi moze to dziwne ale rezzut ma wiekszy niz ak 47 ale szczegol.

po prawie 3 misjach daje grze 9.5/10 czemu nie 10 bo brak skoku boli
Offline

Koniol

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 19 sie 2005, o 12:38

Post25 lut 2006, o 02:40

Gra jest swietna, ale po jakims czasie nuzy, robi sie nudno wrecz, zadyma drazni zamiast cieszyc... Ogolnie 7/7+ jak dla mnie, fajnie pierwsze wrazenie, a potem spadek emocji.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 mar 2006, o 15:43

Koniol napisał(a):Gra jest swietna, ale po jakims czasie nuzy, robi sie nudno wrecz, zadyma drazni zamiast cieszyc... Ogolnie 7/7+ jak dla mnie, fajnie pierwsze wrazenie, a potem spadek emocji.


Zgadzam sie, na poczatku jest wypas, ale z czasem zaczyna ta cała zadyma po prostu drażnic. za duzo tego. no i gra za krótka.
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post10 mar 2006, o 18:31

@Piotrek

Najpierw narzekasz, że "za dużo tego", a później piszesz, że "gra za krótka". Zdecyduj się w końcu ;).
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 mar 2006, o 23:36

za dużo zadymy, a gra za krótka - o to mi chodziło ;)
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Post12 mar 2006, o 23:42

a ja wam powiem tak, pograłem i jestem zawiedziony. AI przeciwników woła o pomste do nieba to raz. A dwa to bardzo smieszne są ich reakcje na kule. NAjsmieszniej jest wtedy gdy tak sie z nimi bawie po jednej kulce. Strzelam jedną kulke, kolo na chwile staje, po chwili znowu biegnie i znowu kulka i znowu staje, i tak w kółko aż dostanie tyle ile przewidzieli programiści... Żenada moim zdaniem. Za to grafa cud miód, choc widać maleńkie dorysowywanie pojedynczych obiektów no i przydałoby sie 60 klatek :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron