Teraz jest 13 maja 2024, o 22:49


Black

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post2 lip 2005, o 19:02

tak nawiasem mówiąc nie wiem czy ktoś zauważył... ale uprzedzałem dokładnie 13 marca że Black zarządzi i co? myliłem się? ; )

http://onlygames.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=157
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post2 lip 2005, o 19:24

He, he, Gayardo jak zwykle się chwali (wiem, wiem, głupi żart)...

Coś mnie się zdaje, że będzie kawałek zdrowego szuterka FPP, pożyjemy, zobaczymy, nie?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post2 lip 2005, o 20:16

grafika jest kąkretna ale co z tego.....
to i tak kolejna FPP polegająca na "WYCELUJ-ZABIJ-PRZEŁADUJ"...
nigdy mnie nieciągnęły FPP ale i tak pewnie go zakupie bo co to za koszta dzięki PIRATOM :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 lip 2005, o 08:21

nie przesadzaj gayardo ze to tak cudnie wyglada. dla mnie np ten screen:

Obrazek

juz taki ladny nie jest. gdyby nie odpowiednie filtry graficzne to biło by od tej gierki biedą i sztucznością. Ja nigdy nie przepadałem za FPS-ami. mam nadzieje ze black bedzie czyms wiecej niz tylko "byle do przodu i kto najwiecej ustrzeli". Rzygac mi sie chce jak w jakims FPP chodze np po zamku a wszystkie drzwi pozamykane i tylko jedna droga do wyjscia, w dodatku nic nie moge w nim zniszczyc bo wszystko niczym posągi stoi twardo. Moze to bedzie cos wiecej :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Ganon

bywalec

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 28 maja 2005, o 13:21
  • Lokalizacja: Warszawa - Kabaty Squad

Post4 lip 2005, o 11:38

Co Ty nie powiesz. A gdyby nie bylo tych wszystkich filtrow w takim PoPie, to jakby gra wygladala? Kanciaste mordki, bida z nedza, gdzieniegdzie slabe teksturki. A wlasnie Black dzieki tym filtrom nabiera kolorytu, tak samo jak Prins. Poza tym, ten screen jest starszy od reszty, tak mi sie zdaje, poniewaz gdzies wczesniej go widzialem, ale moge sie mylic. I jeszcze jedno. Pamietajcie, ze ta produkcja jest ukonczona w 20%!!! Czyli wszystko moze ulec zmianie.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post6 lip 2005, o 16:38

lol jesli sadzisz ze jest ona ukonczona w 20% i ma wyjsc pod koniec roku to gratuluje optymizmu :roll: filtry nie filtry jedno wiem na pewno - od tych samochodow wali sztucznością na kilometr :D
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 sie 2005, o 13:37

Że zacytuje "to będzie dla strzelanin to co Burnout dla wyścigów" gra pałer, fizyka pobija nawet half-life 2 a grafika... amiast gadać powiem iedno MIODZIO!!!!!!!!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post10 sie 2005, o 14:21

No takie są założenia ale nie ma się co napalać, trzeba czekać aż dostaniemy ją w swoje łapki.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 sie 2005, o 14:28

Wiecie że śnił mi się koszmar? Taki w którym okazało się że Black to render, a mnie za to czego się dowiedziałem zesłali mnie do terarium z ogronymi pajakami po tym się obudziłem. A że black bedzie hitem wiadomo juz od pokazu na E3.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post10 sie 2005, o 20:41

No właśnie Nie ma. co się napalać póki tej „zajebistej” giery Nie dostaniemy w swoje ŁAPY :twisted: :P
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post11 sie 2005, o 12:53

YoW napisał(a):Wiecie że śnił mi się koszmar? Taki w którym okazało się że Black to render, a mnie za to czego się dowiedziałem zesłali mnie do terarium z ogronymi pajakami po tym się obudziłem. A że black bedzie hitem wiadomo juz od pokazu na E3.


:shock: :lol: ile ty masz lat kolego :lol: ?

A kiedy ten black ma w ogole wyjsc? Jeszcze przed koncem tego roku?
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post15 wrz 2005, o 18:39

Gdy zobaczyłem tą grę w akcji na filmiku to mi szczęka opadła… grafika boska… tylko jest jeden problem gra Nie wyjdzie w 2005 roku właśnie przełożyli premierę, na 2006 ale Nie wiadomo, jaki miesiąc… :|
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości